פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

שנים של מחקר ומסעות הובילו אתכם לכאן, למקדש הנפאלי הסודי המסתתר בתוך בית ספר תמים למוזיקה. במקדש העתיק כך אומרות השמועות, מוחבא שיקוי ההארה הקסום. שיקוי שרק הנועזים ביותר והחדים ביותר יוכלו לאחוז בו. האם תוכלו לעמוד במשימה? הצטרפו להרפתקה מאתגרת ומלאת אדרנלין במסע לכל המשפחה ולכל הגילאים בעקבות השיקוי האבוד.
מקור: אתר החדר

5 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מומלץ בחום, במיוחד למשפחות!חדר כיפי מקורי ומעניין! עומר המפעיל היה מדהים, בעיקר עם 2 ילדים סרבנים, ותרם המון לחוויה! מתחם מהמם, חדר מסקרן, חידות טובות, אווירה מעולה, ומעל הכל המפעיל הכי טוב שיצא לי לחוות! מומלץ ביותר!
 2. אל תגיעו מאוחר יש מצב שיבטלו לכם 🙏🏽הזמנו את החדר לשעה 1:00 והתקשרנו לוודא שהחדר אכן שמור ונענינו בחיוב ואמרנו נאחר ב5 דקות. המפעיל אמר שבסדר גמור.
  לאחר כמה דק התקשר המפעיל ואמר שהוא מבטל לנו את התור בגלל שקבוצה הזמינה טלפונית רגע לפני שאנחנו שריינו באתר (מוזר מאוד הייתי אומר) והתבלבל כי חשב שאני אחד מהם.
  ביאס לנו תערב עם השקר המצחיק הזה ולפי דעתי פשוט רצה ללכת הביתה !!
 3. חדר מצחיק עם הרבה אווירה וחידות טובות. מומלץ!!אחרי שנהנו בכל החדרים הקודמים של בוריס, ברור שהיינו חייבים גם לחוות את החדר החדש של בוריס - סודו של הגורו.
  הגענו בהרכב של 4 מנוסים מאד בני 40+.
  עומר המדהים, שחקן מוכשר, עם מבטא הודי (?) כובש, הפעיל אותנו בהרבה חינניות והומור.
  לא הפסקנו לצחוק כל החדר מהחידות, האווירה, וכמובן עומר שעשה לנו לגמרי את זה.
  היתה בעיה טכנית קלה בחדר, אבל עומר התגבר עליה יפה עם המון יצירתיות ווירטואוזיות, שרק הוסיפה לאווירה ובכלל לא פגמה לנו בחוויה.
  מזל שלא הוזמן אף אחד אחרינו, אז יכולנו להמשיך לפטפט מלא עם עומר גם אחרי שסיימנו, ובהחלט היה כיף ומצחיק.
  בקיצור - מומלץ מאד! רוצו ותגלו את סודו של הגורו!