פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

נחטפתם ע"י רוצח סדרתי שכלא אותכם במרתף חשוך. בתוך האפלה והפחד שעוטף אתכם אתם מחפשים את הסיכוי היחידי להישאר בחיים. לברוח תוך שעה לפני שיחזור לסיים את מלאכתו.

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 260 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 570 ש"ח
7 משתתפים: 630 ש"ח
8 משתתפים: 680 ש"ח

הערות:
* 10% הנחה לחיילים בחובה בהצגת חוגר
* 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
* 20% הנחה לילדים מתחת לגיל 10
* ילדים עד גיל 5 – חינם

המסור בחיפה written by arik average rating 4.8/5 - 13 user reviews

13 תגובות

  1. חדר מצוין!זהו חדר מס 7 שעשיתי, חדר מצוין, אפקטים ותפאורה ברמה מאוד גבוהה וחידות קשות מאוד! בהחלט אחד החדרים הכי קשים שהייתי בו! מה שכן - היו כמה דברים שפחות קשורים לסרט ( לא אציין אותם פה, תראו בעצמכם כשתגיעו לחדר ;). ממליץ למפעילים לשנות את אותם דברים על מנת לקשר גם אותם לסרט , בכל זאת - חדר בריחה המסור, צריך להרגיש 100 אחוז בתוך הסרט ;) מעבר לזה - חדר פשוט מצוין, המפעילים נחמדים ויודעים בדיוק מתי לעזור ואיך, ומתי לא! אלופים כל הכבוד!
  2. כרגיל!!!אחרי עשרות חדרים שעשיתי עד היום , חברת quest room כהרגלה שוב לא מאכזבת ... אז היום עשיתי את ״המסור״ אחרי שעשיתי את כל שאר החדרים בחברה , והעיצוב ברמה הכי גבוהה שיש - מה שנקרא הצעקה האחרונה בשוק!! חידות מאתגרות , והפחד?? אמאל׳ה עדיין מסדיר את הנשימה . בקיצור - מומלץ מומלץ מומלץ!!
  3. מפחיד ומאתגרשיחקתי בהרבה חדרים עד שהגעתי למסור, מתוכם 3 של החברה קווסט רום (בלש אמיתי, שר הטבעות וסוכן 007). המסור כמו שאר החדרים של החברה- חדר עם חידות מושקעות, עיצוב וגימור ברמה גבוהה וכמה וכמה הפתעות שבדרך. תהיו מוכנים לחדר מפחיד ברמת קושי גבוהה ועם חידות מאתגרות, אז מומלץ לבוא עם ניסיון של 2-3 חדרים לפחות. היינו 3 שחקנים ויצאנו אחרי 40 דקות ואמרו לנו שזה הזמן המהיר ביותר שבו עשו את החדר ושעד המשחק שלנו ממוצע זמן המשחק עמד על 55 דקות.

השאר תגובה