פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם חברים בכנופיה מפורסמת של פורצים. המשטרה רודפת אחריכם כבר זמן רב ללא הצלחה. היום, פרצתם לבית עשיר במיוחד בשדרות לינקולן, אך כל התכניות שלכם נהרסו בגלל ילד שובב. קווין. קווין הצליח לתפוס אתכם, והתעוררתם קשורים במרתף. יש לכם הזדמנות לעבוד על קווין ולברוח עם הכסף עד להגעתה של המשטרה. חושבים שתצליחו???
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

שכחו אותי בבית written by arik average rating 5/5 - 11 user reviews

18 תגובות

  1. היה מושלם!!!הלכנו זוג, קודם כל חשוב לי להגיד שמהפעיל היה ממש נחמד שזה פלוס מאוד גדול. דבר שני- בחדר יש עלילה ממש טובה ודי הכניסו אותנו אליה וזה היה ממש כיפי! בנוסף, החידות היו רבות ומגוונות, הרבה חשיבה מחוץ לקופסה ולא רק דברים טכניים שזה יפה מאוד. תפאורה מאוד מאוד מושקעת, וזה מאוד תרם לאווירה! הייתה עזרה מהמפעיל כשראה שנתקענו שזה ממש טוב- אבל הוא לא לחץ עלינו כשלא נזקקנו לעזרה\סתם כדי שנצא. היה גם קטע מאוד טכנולוגי ומעניין בחדר וגם מעברים- זה לא סתם חדר , זה היה מהנה מאוד! דבר יחידי שיש לי להוסיף זה שהייתה חידה אחת קשה ולא ברורה אבל הוא עזר לנו איתה וזה לא פגם מהאווירה בכלל!!!
  2. חדר מעולה! מומלץ מאוד למשפחות עם ילדיםחדר מצויין וכיפי, מתאים מאוד לעלילה של הסרט, עם חידות חמודות וחלקן מפתיעות. חדר מתאים מאוד למשפחות עם ילדים. היה לנו ממש כיף לעבוד בשיתוף פעולה עם ילדינו, כל אחד בא לידי ביטוי במשחק. בקיצור היה ממש כיף. גם המקום עצמו, קבלת פנים מעוצבת יפה ויש חניה בשפע
  3. חדר מצוין ומרענן, כיפי!! מומלץ לילדים, משפחות או כחדר ראשוןהייתי עם ילדה בת 8 ובני בן ה17 בהרצה!!!! אנחנו היינו השודדים שניסו לברוח לפני שהמשטרה תגיע, וזה אחרי שהילד השובב והמקסים קווין תפס אותנו!!! החדר מעוצב מקסים ויש בו המון הפתעות שקווין משאיר אחריו הוא חדר קל יחסית ולכן כדי להגיע עם ילדים ולתת להם לעשות את הכל עם הכוונה שלכם או בני נוער או מתחילים אמנם החללים גדולים מאוד אז צפוף לא יהיה אבל אין מלא מה לעשות אז עדיף להגיע 4 אנחנו מאוד מאוד נהננו והמפעיל שהוא גם הבעלים נדב טייסלנד היה מאוד נחמד וקשוב. הוא הסביר לנו על כמה דברים שהוא מוסיף לאווירה וזה בהחלט ישדרג את החדר שגם ככה הוא מהנה!!

השאר תגובה