פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אדון האופל סאורון שנמצא במורדור, כישף את הטבעת היחידה שנמצאת בהר הגזירה במטרה לשלוט בתושבי הארץ התיכונה. עלמנת להציל את העולם עליכם למצוא את הטבעת ולהשמיד אותה.

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 260 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 570 ש"ח
7 משתתפים: 630 ש"ח
8 משתתפים: 680 ש"ח

הערות:
* 10% הנחה לחיילים בחובה בהצגת חוגר
* 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
* 20% הנחה לילדים מתחת לגיל 10
* ילדים עד גיל 5 - חינם

18 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מצויין!!! מומלץ בחום!!אחד החדרים שנהננו בו הכי הרבה! חידות מצוינות תפאורה מושקעת אווירה שגרמה לנו לשכוח שאנחנו במשחק!
 2. מעולהאחד החדרים הכי יפים ומושקעים שהייתי בהם. יש לי ניסיון של 8 חדרים ושר הטבעות בהחלט במקומות הראשונים. גם תפאורה מעניינת וגם חידות מאוד יצירתיות ומגוונות. היה כיף!
 3. תפאורה יפה מאוד!!החדר מאוד מיוחד,מכניס לאווירה של הסיפור בצורה מעולה, חידות מאתגרות ומיוחדות, הרמזים ניתנים בצורה מאוד עדינה ומתוחכמת
  ורוב החידות היו מאוד הגיוניות ומעניינות לפתירה
 4. כיף.החדר ממש חמוד ומתאים מאוד גם למשפחות. העיצוב והמוזיקה מאוד מכניסים לאווירה והחידות מאתגרות ומתאימות לכל הגילאים :) אהבנו מאוד-ממליצה!
 5. אחלה תפאורהאחרי הרבה המלצות ומחמאות על החדר … חברים ארגנו מוצש של כיףףף … החדר מעולה ל5 אנשים. הסבר של כמה דקות בשביל 2 חברות חדשות בעיניין.. נכנסנו לחדר האווירה מושכת ביותר! חייבת לציין שהמשחק זרם והנושא מצויין .
 6. תפאורה מהממת!תפאורה מהממת ומפעיל מצויין. וכל האביזרים הנלווים ממש מכניסים אותך לאווירה של המשחק היינו זוג בחדר ואין לנו ניסיון בחדרי בריחה, ונהננו מכל רגע.
 7. חדר מצויין.אתחיל מעיצוב מקסים, מכניס לאווירה בצורה מטריפה! היינו 4 אנשים מנוסים ולא השתעממנו לרגע. ממליץ ממש למשפחות, אני חושב שזה ממש מגבש בין אחים, בכל גיל. מבוסס על המון עבודת צוות ושיתוף פעולה. מומלץ בחום!
 8. תפאורה מושקעתוואי זה היה ממש כיף הלכנו אני ועוד שישה חברים כולנו בני 15 סיפור מדהים וקשור לחדר היה קשה אבל ממש גיבש וליכד את הקבוצה. ובסוף המנהל נתן לי כיף! לסיכום חוויה ממש מדהימה ממליץ בחום לכולם.
 9. חדר מצוייןזה החדר השלישי שלי, היינו זוג מעט מנוסים, החדר מלא הפתעות וחידות מעניינות!הצוות היה מדהים והכניסו אותנו לאווירה. החדר מומלץ למשפחות ולילדים בעיקר לדעתי..