פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

חלמתם להיות קוסמים? קיבלתם הזדמנות להפוך את החלום למציאות! הקוסם המפורסם בעולם מחפש כשרונות חדשים שיהוו יד ימינו. הוזמנתם אל הקוסם למבחן אחד ויחיד שיקבע האם אתם בעלי היכולות להיות חלק מצוותו של הקוסם הטוב בעולם. יש לכם בדיוק 60 דקות על מנת לגבור על המכשולים שהציב בפניכם הקוסם ולהוכיח שאתם ראויים לעמוד יחדיו על אותה במה!
מקור: אתר החדר
חדרו של הקוסם written by arik average rating 4.7/5 - 14 user reviews

15 תגובות

  1. אל תגיעו!! חדר גרוע !החדר הגרוע ביותר !!! שעשינו ועשינו עשרות חדרים חידות לא מובנות , חדר קטן , מפעיל שמסתובב כל המשחק ולא נמצא מול המצלמות כדי להדריך את השחקנים ושיא השיאים , המפעיל נכנס לחדר בזמן המשחק !! כדי לסדר את החדר לקראת המשחק הבא ולהחזיר את החפצים למקומפ משוחח עם השחקנים כאילו אין שם משחק אין לי מושג מי כתב את הביקורות על החדר הזה אבל חבל שהן הובילו אותנו להגיע לחדר הזה ולבזבז זמן וכסף !! אכזבכ שאין כמוה !!
  2. מקסים חוויתי גם לילדים4 ילדים גילאי 9-10, המון חידות.היה מצחיק .וכיף. לא מפחיד כלל. הנאה רצופה. ממליצים למקום להקצות מקום לתמונה בסוף. וגם עודף למכונת הפינוקים ששמתם שם. תודה רבה על חוויה מקסימה.
  3. פשוט כיףעיצוב מקסים. החידות בחדר הצליחו להפתיע גם לאחר 10 חדרים. היינו זוג מבוגרים ו 3 ילדים (6.5,10.5,12.5) היה ממש כיף, מתאים למשפחה. החידות מגוונות ולא חוזרות על עצמן. היה ממש מוצלח. מומלץ בחום. מפעיל חמוד, לא דחף עזרה ונתן לנו להתמודד עם החידות .

השאר תגובה