פרטי החדר

אליהו איתן 2, ראשון לציון.
3-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לאחר שנים רבות של ביצוע פעולות צבאיות מוצלחות, הצוות שלכם נחשב לאחד הצוותים המעוטרים בהיסטוריה של הצבא! בימים האחרונים קיבלתם זימון למיונים לאחד המקומות הסודיים בעולם- מפקדת "MIB". כל מה שהיה רשום בהזמנה זה מקום זמן ושלוש אותיות "MIB". קיבלתם את האתגר והגעתם למיונים, בחלומות הכי פרועים שלכם לא האמנתם שזה מה שהולך לקרות...

מחיר

בכל ימות השבוע
3 משתתפים: 330 ש"ח
4 משתתפים: 400 ש"ח
5 משתתפים: 450 ש"ח
6 משתתפים: 480 ש"ח
הערות
* 10% הנחה לחיילים וסטודנטים בצגת תעודה
* 15% הנחה לילדים מתחת לגיל 13
* יש צורך בליווי מבוגר עבור ילדים עד 13
גברים בשחור written by arik average rating 4.7/5 - 6 user reviews

8 תגובות

  1. התאכזבנו . יש פער בין ההמלצות והדירוגים ברשת למציאות בפועלהגענו משפחה עם קצת ניסיון בחדרי בריחה (זוג+ 3 ילדים בני 18,15,12). בחרנו בחדר בעקבות חוות הדעת הטובות שמצאנו עליו ברשת. המארחת לא הרשימה בכניסה למשימה, וגם בהמשך כשדיברה בקשר לא היתה מובנת וברורה. בחדר היו מס תקלות טכניות (עכבר של המחשב לא עבד, כפתור תקוע שהפריע למשימה להתקדם למרות שפתרנו נכון את החידה). סיפור הרקע היה חלש וחלק מהמשימות היו תלושות ולא קשורות אליו. הצלחנו לפתור את המשימה בזמן אבל התאכזבנו והרגשנו פספוס ואי מימוש הפוטנציאל של החדר עצמו.
  2. חדר ברמה גבוהה מאוד החדר מאתגר מאוד אבל לא בצורה שלא יודעים מה צריך לעשות. החידות מוסברות היטב אבל הן קשות כל אחת בפני עצמה. אפשר להתפצל ולעשות חידות שונות בנפרד ולכן מתאים למשפחות עם ילדים מומלץ מאוד !

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק