פרטי החדר

2-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מה קרה לפרעה שלנו??? תמיד היה לו מקום קבוע במוזיאון ועכשיו השומר תמיד מוצא אותו במקומות שונים!!! אולי הוא קם לתחיה ומודאג בגלל כל הבלגן במוזיאון? מי מכם יצליח להרגיע אותו וסוף סוף לעשות סדר?
מקור: אתר החדר

10 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר סבבה, אבל לא ממש אהבתי את החידות (לא היה בהן הרבה תחכום או ההגיון בעיניי) הצוות ממש אחלה והחדרים האחרים במתחם גם אבל לדעתי החדר הזה קצת פחות טוב
 2. חוויה מושלמתאומנם זה מגיע באיחור אופנתי, אבל היה לנו חשוב לכתוב על החוויה הנהדרת שהייתה לנו. לפני חודשיים הגענו למתחם איפה שהמפעילה קיבלה אותנו בהתרגשות. הכניסה למשחק הייתה יצירתית, מצחיקה ומפחידה. לא יכולנו להסיר את העיינים מהתפאורה הנהדרת, והאפקטים שהטריפו אותנו. כחדר אימה נבהלנו כמה פעמים מהשד שעשה עבודה מושלמת. האימה לא השתלתה על חווית החידות, שהיו מאתגרות ומסקרנות. נבוא לעשות את שאר החדרים שהמתחם מציע!
 3. חם בחדר, מוזיקה לא נעימה ושירות לקוי של מפעילה אחתהגענו 4 אנשים לחגוג יום הולדת לילדה, החדר לא מתאים לילדים, חם בפנים, יש מוזיקה לא נעימה וחזקה. אלמנט השחקן ממש שולי, מופיע בדיוק לדקה במצטבר. הבחור התייחס אלינו בהחלט יפה אבל הבחורה שלומדת קלינאות תקשורת ממש לא היתה נחמדה, איך שסיימנו את החדר, ישר אמרה לנו \"תתקדמו מכאן, אני ממהרת\". חבל, כי יש בהחלט פוטנציאל לחדר והיחס הזה מוריד ישר את הרצון שלנו ללכת לחברה הזו בעתיד.
 4. לילה מוטרף במוזיאוןהגענו אתמול משפחה של 5 נפשות - הילדים תאומים בני 9 וקטנה בת 5.
  יום לפני התקשרה בחורה חמודה בשם ג\'ני שהסבירה מראש שהחדר עלול להיות קצת מפחיד עבור הילדים. ונתנה לנו להתלבט עד יום הפעילות מבלי לקחת אשראי לביטחון. החלטנו לעשות הכנה לילדים ולהגיע בכל זאת. כשהגענו ג\'ני קיבלה את פנינו בנעימים והסבירה שהיא תחייב רק בסוף הפעילות למקרה שהילדים יפחדו.
  אני חייב לציין שהחדר מושקע מאוד ! אח עם זאת יש בו ריח לא ממש נעים. וקצת חנוק. אשתי ואני עשינו הרבה חדרי בריחה ומעולם היא לא הרגישה כמו כאן. היא יצאה עם הבת הקטנה ואני המשכתי עד הסוף עם הגדולים. שאמנם פחדו אבל זרמו... החידות היו טובות והחדר זרם מצויין. כשיצאנו ובאתי לשלם ג\'ני אמרה שהיא תחייב על 200 שח במקום 440 ש\"ח. זה לא מובן מאליו וזה יפה. בהחלט נגיע בקרוב גם לפיצה של דודה מרתה !
 5. אהוד 29, חיפהחדר מצוין גם לבילוי משפחתי! מושקע ברמות, כיפי וטיפה משעשע. חידות מאתגרות וזורמות, אפקטים מעולים, בקיצור מאוד נהננו וממליצים!
 6. וואוהחדר הכי טוב שהייתי בו עד היום. לא מפחיד מדיי ולא משעמם בכלל. המפעילה נכנסה ממש לדמות והעבירה את הכל בצורה מציאותית מאוד ומצחיקה. היינו ארבע חברות בנות 18 ויצאנו בהרגשת סיפוקק. מי שלא אוהב חדרים מפחידים אבל כן רוצה את הרגשת המתח. החדר הזה בשבילכם.
 7. מעולה לבילוי משפחתי, חברים, ערבי גיבוש או ימי הולדת!!!ממליצה בחום, היה ממש אבל ממש כיף!!! לדעתי ילדים בני 12 ומעלה יהנו במוזיאון לא פחות מהמבוגרים!!!
  היינו עם ילדות בנות 7, הן עדין קצת פחדו, כי כל הדקורציות האפקטים ממש ראליסטיים!!!
  אני נהניתי ואמליץ לכל החברים