פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מי לא מכיר את עולם האגדות? המקום היחיד בו השמש תמיד זורחת, הציפורים מצייצות והגיבורים האמיצים מצילים את הנסיכות. אבל מה אם המצב היה משתנה? המכשפה הרעה החליטה שנמאס לה לחלוק באור הזרקורים עם הנסיכות, הנסיכים, ושאר היצורים המאכלסים את עולם האגדות ולכן, החלה להטיל כישוף אכזרי אשר יביא לקיצם של כל הגיבורים האהובים. לכם, מעריצים מושבעים של דורותי, שלגיה וחבריהם, יש הזדמנות נדירה וחד פעמית להיכנס למשך 60 דקות לעולם הקסום ולעזור להציל אותו. האם תצליחו לבטל את הכישוף?
מקור: אתר החדר
האגדה מספרת written by arik average rating 4.9/5 - 11 user reviews

12 תגובות

  1. מעולה ומומלץזה החדר הבחירה הראשון שלי, והייתי עם חברה קצת יותר מנוסה, ונהנו בטירוף! החידות היו מושקעות והוגנות, לא פשוטות מידי ולא קשות מידי, העיצוב מהמם, תפאורה מושקעת בטירוף, עלילה מעניינת, וסך הכל פשוט מדהים. המפעילה הייתה נהדרת ושאלה אותנו אם אנחנו צריכות רמז כל פעם שנתקענו קצת. היינו צריכות לפתוח את הראש ולהרחיב את איך שאנחנו מסתכלות על דברים. בקיצור, מומלץ בטירוף!
  2. חדר יפה ומעוצב בטוב טעם, חידות קלות מידי ביחס לרמה הגבוהה ביותר אותה בחרנו הזמנו את הרמה הקשה ביותר וקיבלנו חידות לינאריות יחסית פשוטות בלי מסיחים, ויצאנו בתחושה שהקושי לא תאם את המצופה. יחד עם זאת איש הצוות במקום היה נהדר והפעילות השאירה טעם טוב לחברי הקבוצה.
  3. עיצוב ועבירה כיפים, וחידות מעניינות ומגוונות. רצינו לקחת לראשונה את ביתנו בת ה-5 איתנו, והיה חשוב שהחדר יהיה בעבירה שמתאימה לה. ושהיא תוכל להשתתף בפתרון החידות (בהנחייתנו כמובן). החדר, שעוסק באגדות, התאים בדיוק מבחינת הסיפורים שמופיעים בו, ובחידות רבות היה בהחלט איך לשלב את הילדה בפתרון. עשינו את מסלול המשפחות. (יש בחדר כמה גרסאות) נהננו מאוד, והילדה ביקשה מיד לעשות אותו שוב :) מומלץ בחום לכל הגילאים שנהנים מנושא האגדות ועיצוב קסום.
  4. אחד החדרים השווים ביותר שיש - גם למבוגרים מנוסים!חדר בריחה הוא חוויה חד-פעמית עבור השחקנים, ואין חדר שמדגים את ההבנה העמוקה הזו ומיישם אותה באופן מושלם כמו "האגדה מספרת". חן וטל, שתי האחיות הסופר-מגניבות שהן בעלות החדר הן לפני הכל שחקניות מכורות (בזמן כתיבת ההודעה הזו הן עשו כ-130 חדרים כל אחת), והן פשוט בנו את החדר שהן היו רוצות לשחק בו. ואלוהים עדי - הן הצליחו בגדול. כמובן שהחדר מתאים *גם* לילדים, אבל הוא מעולה שבמעולים למבוגרים - גם כמונו, 2 שחקנים שעשו כ-40 חדרים כל אחד (יש 3 רמות קושי, בחרנו בגבוהה ביותר). העיצוב מהמם, החידות מעניינות ומשתלבות באופן מהודק עם התמה של החדר. בקצרה - רוצו. אם אתם אוהבים חדרים, קשה לי לדמיין מצב שלא תעופו על החדר הזה ברמות!
  5. נהדר! מאד מומלץ!היינו 2 אימהות ו2 בנות בוגרות לא ידענו למה לצפות רצינו חדר בנות עם אגדות ולהתנתק לשעה מהמציאות וזה בדיוק מה שקיבלנו. בחרנו רמת קושי גבוהה מבין 4 אפשרויות. המפעילים נהדרים החדרים עצמם מקושטים ומכניסים לגמרי לסיפןר תפאורה מאד מרשימה. בחדרים אפשר ללכת קדימה ואחורה כל חדר יותר יפה מהשני בקיצר חוויה מדהימה! מתאים במיוחד לאוהבי אגדות ונסיכות.
  6. אחלה חדרפעםמראשונה שביקרנו בחדר בריחה. היינו שני מבוגרים עם חמישה ילדים בגילאי 10-14. היה כייף ומצחיק, כולם לקחו חלק בפתרון המשימות, באתגקים ובהנאה. לא יכולה לדרג מול חדרים אחרים אבל היה ממש בילוי מוצלח. תודה רבה
  7. ממליצה!עשיתי כבר עשרה חדרים ובחדר הזה היה משהו אחר! קבלת הפנים, האווירה, התפאורה הנדירה, המשימות למנוסים ודרגות הקושי. חגגתי יום הולדת ואין ספק שזה היה יום הולדת שמח! תודה על החוויה.

השאר תגובה