פרטי החדר

אליהו איתן 2, ראשון לציון.
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בשנת 1920 נכנס לתוקפו חוק שזעזעה את החברה כולה בארצות הברית. הלא הוא איסור יצור, יבוא ומכירה של משקאות חריפים (חוק היובש). החוק הוביל שלא בכוונה, להשלכות לא צפויות, ביניהם ; גידול בעוצמתם של ארגוני פשע באמריקה. כתוצאה מכך, ערים רבות הפכו לשדות קרב בין כנופיות ובעיקר ניו-יורק והדבר שהיה הכי מטורף הוא הגאונות שבה הכנופיות הצליחו בכל זאת להבריח משקאות חריפים, מתחת לאפם של אוכפי החוק! בחדר הבריחה שלנו "היו זמנים באמריקה" תקבלו הזדמנות בת 60 דק', לנסות ולפצח את דרכי פעולתה של אחת המחתרות המבצעות של המאפיה.

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 240 ש"ח
3 משתתפים: 330 ש"ח
4 משתתפים: 400 ש"ח
5 משתתפים: 450 ש"ח
6 משתתפים: 480 ש"ח
הערות
* 10% הנחה לחיילים וסטודנטים בצגת תעודה
* 15% הנחה לילדים מתחת לגיל 13
* יש צורך בליווי מבוגר עבור ילדים עד 13
היו זמנים באמריקה written by arik average rating 5/5 - 37 user reviews

40 תגובות

  1. חדר מעולה, מושקע, מפעיל מצויןעשינו מעל 15 חדרים. חדר מאתגר , מעניין ומגוון. חידות מקוריות היתה חידה אחת שנתקענו בגלל שטכנית היה לנו קשה לתפעל. הייתי עם שני ילדים ומאד נהננו. לא מפחיד ומתאים למשפחות ממליצה מאד
  2. חדר מצוין ומיוחד!הגענו ארבעה אנשים, שניים עם ניסיון מועט ( כ-7 חדרים) ושניים שזו הייתה הפעם הראשונה שלהם בחדר בריחה. המטרה הייתה ברורה: לגרום להם להתאהב בחדרי בריחה! אין ספק שהחדר "היו זמנים באמריקה" הצליח לגרום להם להשבות בקסם. תמה מעניינת ושונה, עיצוב מושקע עם אביזרים מעוררי התפעלות. חידות מגוונות ומאתגרות וכשהיו מאתגרות במיוחד, נעזרנו בדימה, המפעיל המקסים שידע להכווין אותנו תוך שמירה על חווית האתגר וניסיון פתרון עצמאי. מומלץ מאד וכבר מחכים לחדר הבא שייפתח במתחם.
  3. מומלץ בחום!!הגענו ששה אנשים ומאוד נהננו, חידות עם המון מחשבה, לא פשוטות, סופר מעניינות ומקוריות, עיצוב יפה נעים ומרשים, המלווה דימה היה מדוייק מאוד, כל הזמן איתנו, נותן רמזים קטנים כשצריך או מבקשים, אך גם לא פותר במקומנו את החידות. היה פשוט כיף. החדר הטוב ביותר שהיינו בו בנתיים..
  4. מעולה!! :)היינו 5 מנוסים (פלוס מינוס 30 חדרים), החדר היה מעוצב ברמה גבוהה, אווירה מצויינת וחידות מעניינות ולא פשוטות(לפחות 2 חידות שלא ראינו כמותן בחדרים קודמים). סיימנו את החדר אחרי כ-45 דקות. שורה תחתונה - היה כיף! :)
  5. מומלץ!!!החדר כולו עשוי מעץ שום פלסטיק! נעשתה שם עבודת נגרות ברמה גבוהה. החדר מכיל חידות ומשימות שדורשות עבודת צוות. המפעיל היה מאוד קשוב אלינו וכשבקשנו שיתן לנו רמז קטן אכן קיבלנו אחד כזה. הרגשנו שחשוב לו שאנחנו נפתור את החידות בכוחות עצמינו. שורה תחתונה אם אתם אוהבים חדרים עם חידות שדורשות חשיבה מחוץ לקופסה "לא מתמטית" ותפאורת עץ ברמה אז זה חדר תאהבו.
  6. מעולה! ВеликолепноМы отмечали 54-ю годовщину свадьбы родителей, поэтому искали комнату,исходя из их интересов. (.Прежде всего следует отметить готовность Марка отвечать на все мои вопросы (а их было немало Для большинства из нас это была первая комната. Были учитаны наши возможности. Атмосфера и оформление выше всяких похвал, высокий профессионализм оператора Давида, который был не навязчив, но в то же время не дал впасть в уныние. И, конечно, интересные задачи, требующие нетривиальных решений! Однозначно рекомендуем. Ещё раз спасибо!
  7. פשוט מדהיםסוחף ממש , באנו קבוצה של 3 בנות התפאורה הייתה מדהימה מרגישים ממש בסרט ישן אמריקאי, השירות מדהים שלא נדבר על ההנחה שניתנה לנו בסוף! המפעיל הסתכל על כל מה שעשינו ולא נתן לנו להתברבר לרגע! חידות ממש טובות מדובר בשילוב טכנולוגי של חידות דברים נדירים! לא ככ פשוט להעלות עליהם ככה שזה לאו דווקא למתחילים.

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק