פרטי החדר

3-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בעת צילומי סרטו החדש של הבמאי המפורסם קורנל וולריץ, מדווחת השחקנית הראשית על היעלמותם של חבריה לסט הצילומים. בסרט הזה אתם לא הולכים לצפות בשקט. האם הבלש המסתורי יהיה זה שיעזור לכם להבין מה באמת קרה על הסט? מותחן בלשי משובח וקומי. חוויה אימרסיבית בה אתם השחקנים הראשיים בסרט שקשה מאוד לצאת ממנו!
מקור: אתר החדר

10 ביקורות

השאר ביקורת


 1. אחד החדרים הכי מושקעים שעשו בישראל! ואוו! אין מילים! קונספט מטורף! היינו כמה חברים ויצאנו בעננים! 🌟 חדר מושקע ברמות אחרות.. פיצ\'רים גאוניים שלא ראיתי במקומות אחרים.. תפאורה משוגעת! והכי חשוב חידות מעולות ומאתגרות...
 2. חדר ענק! חוויה בלתי נשכחת! חדר מטורף! ייחודי מאוד , חידות מעניינות ומאתגרות. היינו 5 חברים עבור אחד זה היה חדר ראשון והוא לא הפסיק לדבר על כמה הוא נהנה אז בשבילנו הייתה הצלחה ענקית. אנחנו בתור ארבעה מנוסים שמחנו לגלות שמדובר על חדר עם שחקן וחדר בעל טוויסט מעניין. אחד החדרים היותר איכותיים ומגניבים שיצא לי להיות בהם. ממליצה בחום לכל מי שמחפש חוויה יוצאת דופן! ❤️ תודה גם לאהוד שהיה קשוב וחביב ועזר לנו בכל מה שהיינו צריכים.
 3. מומלץ בחום ובכל מזג אוויר 😏חדר מדהים! נהנו מכל רגע וחידה. חידות מתחכמות, תפאורה מושקעת ומפעיל מקצועי, נעים וסבלני. הינו קבוצה בגילאים שונים וכולם הצליחו להנות ולהשתתף.
  שווה ביותר!!
 4. משהו אחרחדר מעניין, קונספטואלי מאוד, לא שגרתי.
  מצריך זרימה מסוימת עם העלילה מעבר לפתרון חידות - מי שמחפש חדר בריחה סטנדרטי עשוי לא לאהוב.
  אני נהניתי מאוד, למעט ההנחיה שהייתה קצת מתערבת מידי...
 5. חדר מושקע חידות רדודותחדר מושקע, מסך יורד, קירות זזים...אבל החידות ממש ממש לא מאתגרות, אין חידות היגיון, הכל ניסוי וטעיה מקרית לחלוטין. מעבר לכך היינו קבוצה של 6 אנשים, לחמישה נתנו תפקידים בסרט ולאחת פשוט אמרו שהיא ניצבת במקום לומר שרק 5 יכולים להשתתף.
  חבל.
  התבעסנו