פרטי החדר

3-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

סיפור ההמשך שמעולם לא סופר לקוסם מארץ עוץ.. בואו לטייל בשביל האבנים הצהובות ולהכיר את כל היצורים המוכרים והמוזרים של ארץ אוז אך זיכרו… אוז היא לא מה שקראתם ושמעתם עליה. חדר בריחה הקוסם מארץ עוץ למבוגרים עם טוויסט!
מקור: אתר החדר

2 ביקורות

השאר ביקורת


  1. הייתי עם בעלי לפני כמה דק במצחם ולצערי אין לי מילים אובות להגיד וזה רק מתחיל ונגמר ביחס המגעיל של הצוות והמפעילים ! נתחיל מזה שכשהתקשרתי להזמין חדר הבטיחו לי שיישלחו לי מייל מסודר והודעת אס אם אס כם הפרטים ולא קיבלתי כלום ! נאלצתי
    בעצמי להתקשר ולבקש שיישלחו לי את זה וענו לי אה שכחנו משהו כזה ולאחר מכן הגענו למתחם בקושי דיברו איתנו וכשנכנסנו לחדרים עצמם היינו צריכים לקרןא ולצעוק למפעיל שיועיל בטובו להתיחס אלינו ולעזור לנו עד שזה הביא אותי לייאוש מוחלט וגם כשיצאנו הסתכלו עלינו כאילו אנחנו מפריעים להם באמצע משהו ואמרו לנו זהו סיימתם תשלמו ועזרנו לכם 15 פעמים מאיפה הם הביאו את המספר הזה איזה שטויות וגם מה זה הקבלת פנים ההזויה הזאת כשסיימנו את החדר ? הזוי לא נעים ואני גם לא אצליץ על החדר הזה לאף אחד !! תחליפו דחוף את המפעילים שלכם ואת הפקידי רבלה שישובים שם רגל על רגל ולא עושים כלום זה גם נראה רע!!!