פרטי החדר

2-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בחדר זה תגיעו לצרפת של המאה ה 18 ותכירו את גרנואווי בעל חוש ריח יוצא הדופן, אחד האנשים הכישרוניים והמגעילים של אותה תקופה. האובססיה שלו למצוא את הניחוח האלוהי מובילה אותו לדרך אפלה מאוד שמסתיימת באלימות
מקור: אתר החדר

10 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר לא מומלץ!!!!חדר מזעזע!! מלוכלך, מאובק, מוזנח!! חלק מהרמזים לא תורמים שום דבר. החידות ללא הגיון, אין שום המשכיות. מאוד לא מומלץ!! יש חדרים הרבה יותר שווים, גם באזור.
  בנוסף, בעל המקום מאשים את האורחים בחוסר המקצועיות של עצמו, במקום לקחת אחריות.
  רמה מאוד נמוכה, חבל על הכסף שנאלצנו לשלם
 2. חידות ברמה גבוהה, אווירה קריפית - סה"כ חדר מצוייןהבנתי שלמי שמכיר את הסרט החוויה אפילו יותר מעולה, אבל גם בלי להכיר את הסרט אפשר לפתור את החידות ולהרגיש את האווירה.
  עיצוב החדר מושקע מאוד, והשימוש בריחות מגניב.
  למי שאוהב סיפורי רקע מסתוריים וקריפיים האווירה בחדר תהיה מושלמת
 3. חדר אוירה מעולה ,

  תאורה נכונה ,עיצוב דקדקני לא עמוס מדי,פריטים אופיינים לתקופה וקיבלתם את פריס של המאה 15-16. מדהים איך אפשר לפעמים לקלוע בול .
  החידות בחדר לא קשות במיוחד אפילו די קלות , בעיקר מהסוג המשימתי. מתפרשות באופן שווה על פני כל החללים בחדר .חידות טובות בביצוע מדוייק,נאמנות לתקופה ,נאמנות לעלילה, נאמנות לסרט ,
  החדר ברובו לינארי ולכן די זורם לוגית ,השלב הסופי הוא מקבילי אך המהנה ביותר,על גבול המשעשע, (למרות העלילה הקריפית משהו, החדר לא מפחיד ולא קריפי , אפילו לא קרוב).
  מאוד נהנתי בחדר ,מהמרחבים בחדר, מהעיצוב ,ומהחידות .אין חובה לראות את הסרט כדי להנות אך מודה שלאחר הצפייה בסרט זיהיתי המון רפרנסים (בדיעבד) וזה הוסיף לחוויה (שוב בדיעבד) שלי מהחדר.
 4. מומלץ בחום!החדר מתאים גם למתחילים,אנחנו היינו 3 עם נסיון של שני חדרים ונהנינו מאד! המפעילה מנוסה ונחמדה. התפאורה מושקעת גם בפרטים הקטנים. הקונספט מעניין ומפתיע והאווירה סוחפת.
 5. המשךהדבר הראשון ששמנו לב הוא הריחות שישר מכניסים אותך לאווירה, התפאורה הייתה מאוד מרשימה ואיכותית, העלילה סחפה אותנו לתוך הסיפור.
  החדר הזה הוא דוגמא לחדרים איכותיים בצפון, מאוד ממליצים לזוגות ולקבוצות פיציות.
 6. אחלה של חדר!חדר מאוד מגוון, בכל שלב ושלב ישנם רעיונות מאתגרים בשונה מחדרים אחרים, והאוירה בחדר מאוד מכניסה לסיפור עצמו מומלץ לראות את הספר/סרט בשביל להיכנס יותר לאווירה אבל לא חובה מומלץ מאוד לזוגות.
 7. חדר בריחה מעולה, גם החידות וגם האווירההיינו שני מנוסים, עם עבר של מעל ל30 חדרים ברחבי הארץ, החדר לא נופל מאיכות החדרים שבמרכז, אם זה בפן הטכני או האווירתי ותפאורתי. חדר מעולה!