פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מוניקה קריימר, בתו היחידה של ראש המאפיה הנודע, ג'ון קריימר נחטפה. למרות מסירת הכופר, מוניקה עדיין נעדרת. תחנת המשטרה שלנו מבקשת מכם להתייצב בהקדם לצורך פענוח החקירה.
מקור: אתר החדר

14 ביקורות

השאר ביקורת


 1. ממש נהנינו! ממליצה בחום! עשינו את החדר בפורמט משפחתי, שני מנוסים ושלושה קטנים. חייבת להגיד שהחדר נכנס לעשיריה שלי! עלילה שתופסת מההתחלה, בלי תפאורה מיותרת - אבל עם עיצוב שמשרת לגמרי את האווירה, התפתחות, עניין, מתח - ואפילו מפעיל נהדר.
 2. חוויה נחמדה וקטנההחדר עצמו מאוד פשוט מבחינת העיצוב שלו - הוא בנוי במרתף של בית פרטי אבל רואים שהשקיעו בו את כל הנשמה מבחינת הפרטים הקטנים - הן באביזרים והן בחידות. בתור חוויית חדר הבריחה הראשונה שלי היה נחמד. רמת החידות בינונית (יכולה אף להיחשב לקלה אם הייתם ביותר מ-4 חדרי בריחה), ובשביל בילוי קליל שווה לנסות, פשוט צריך לזכור שההתנהלות של החדר פחות מקצועית בגלל אופיו הביתי.
 3. לא פעם ראשונה בחדר בריחה והאמת שלא היה בשיא.
  התפאורה לא מושקעת החידות לא מאתגרות... המון רמזים שהם מחלקים ללא צורך.
  היה נחמד אבל לא מעבר. לא מקום שהמליץ לחזור אליו למי שניסה כבר פעם אחת .
 4. על הפניםבחדרי נורמליים יש חדר המתנה , בחדר הספציפי הזה נאלצנו לחכות בחנייה כדי שנוכל להכנס . לאחר מכן בשלב מסויים הגענו למצב שאין סדר בפתרון , כל הפתרון אמור לבוא במכה ולא בסדר כרונולוגי , אין שום הגיון בחידות זה פשוט נסיון וטעייה ופתרון רנדומלי , יש קטעים מפחידים שלא נאמרו מראש ולא היו אמורים להיות , זה לא נייטמייר. הגענו למצב שפשוט רצינו לצאת ולא היה אכפת אם לסיים או לא . המפעילה לא שמה לב לחלק מהדברים שמצאנו כך שלא יכולה לעזור כראוי ובשלב מסויים פשוט אמרה לנו את כל הפתרון מבלי לשאול אותנו בכלל . תאריך ביקור בחדר 13.7.
 5. חדר מעולה!! נהנינו מאוד! יחס אכפתי וחם...חדר ראשון שהיינו. חידות מאתגרות וכייפיות. יצאנו מרוצים מאוד. מקום נעים עם יחס טוב ואישי. מומלץ!
 6. מעולההיינו זוג הורים עם 3 בנות מגיל 10. פעם ראשונה.
  חידות מאתגרות מלאות מחשבה. נהננו מכל שנייה.
  מומלץ מאוד לגיבוש משפחתי
 7. חוויה בלתי רגילה של אם ובת!הייתי עם ביתי בת ה 9 (כן כן, בת 9!). אמנם היו רגעים שהיא קצת נלחצה, אבל השיתוף והכיף שהיה לנו התעלה מעל הכל. חוויה נפלאה לגיבוש ול"ביחד". הכל היה במקום עד הפרט האחרון, הרבה שאלות וחידות, קבלת פנים נפלאה ואפילו הארכת זמן כי הרגישו שהקטנה צריכה למצות את החוויה.
  תודה רבה, על חדר ראשון נפלא שנתן לנו המון טעם לעוד!
 8. מצויןעשיתי את החדר עם בן זוגי ,פעם ראשונה שלי ושנייה שלו ,חדר מדהים ,מאתגר ואפשרי ,המפעילה הייתה מעולה והכניסה אותנו ישר לדמויות .. הוסיפו לנו עוד זמן,וכשהצלחנו לצאת מהחדר ,ואח החזירו אותנו אליו והסבירו לנו מה קרה והאם יש משהו שלא הבננו..
  חוויה מטורפת ,ממליצה בחום רב !
 9. הלכנו עם ילדים בגילאים 8-14, ונהנינו מאד.
  הילדים היו שותפים מלאים לפתרון החידות ולפתרון התעלומה.
  מומלץ כבילוי משפחתי עם ילדים.
 10. מומלץ, נהנינו מאוד!החדר אינטימי ונחמד, החידות מעניינות ומאתגרות, גרם לנו לחשוב מחוץ לקופסא. היינו כל המשפחה ונהנינו מכל רגע! בנוסף גם צילמו אותנו בסוף ושלחו לנו
  באמת חוויה מיוחדת. ממליצים בחום!