פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם מואשמים בביצוע אחד הפשעים הגדולים בהסטוריה של מדינת ישראל - ״שוד המאה״, פריצה לביתו של פרופסור שוורצנגולד המפורסם, אשר קיבל פרס כספי מאוד גדול והחזיק אותו בדירתו הקטנה ברחוב גרשון שץ בתל אביב. איננו יודעים האם אתם באמת ביצעתם את השוד או לא, אך בעזרת ראיות שנאספו נגדכם או פוברקו ושונו על ידי המשטרה, בית משפט החליט להרשיע אתכם וגזר עליכם עונש מאסר עולם באחד מבתי הכלא המאובטחים והאכזריים במדינה. למרות הרשעתכם אתם עדיין מתעקשים כי הופללתם וכי אתם חפים מפשע! כשכבר איבדתם תקווה לראות את הבית, משהו מאוד חריג התרחש בכלא. הנהלת הכלא קיבלה מידע מודעיני כי קבוצת אסירים קטנה מתכננת בריחה שצריכה לצאת לפועל ממש בשעה הקרובה. כפיתרון מידי עד הבירור המפורט של המקרה החליטה ההנהלה להעביר את כל האסירים לתאים חדשים כדי למנוע את הבריחה. דווקא אתכם הכניסו לתא שבו הכל מוכן לבריחה הגדולה. לכם רק נותר להבין מה תוכנן ולהוציא את התוכנית לפועל. אינכם יודעים אילו הפתעות מחכות לכם בדרך. אך אם יש לכם את האנשים הנכונים תוכלו להתמודד עם כל אתגר ולהיות סוף סוף חופשיים!
מקור: אתר החדר

38 ביקורות

השאר ביקורת


 1. mehחדר סביר. נכנסנו 5 אנשים אני עם ניסיון של 12-13 חדרים והשאר לא מנוסים כמעט כלל.
  התפאורה לא משהו, מרגיש כמו טפט של בית כלא עם פרופס רלוונטים מסביב. החידות לא מעניינות או דורשות חשיבה יצירתית, היו כמה טובות אבל סך הכל הרוב לא גרמו לי לחשוב מחוץ לקופסה.
  באמצע החדר נתקענו במשך **רבע שעה** על משהו שחשבנו שעשינו לא נכון והוא בעיה שלנו אבל בסוף מסתבר שהדלת סתם הייתה תקועה והיינו צריכים הוראות מהמפעילה להזיז אותה, כשגם זה לא עבד היא פשוט נכנסה לחרד והאופציה היחידה שנשארה היא פשוט לשבור אותה!!!!!! מאוכזבת בלבי המשכנו את החדר עד שיצאנו. לא הייתה חוויה ייחודית במיוחד.
  יצאתי חנוקה מהאווירה של החדר.

  עד שישפרו את החדר, החדר כן מתאים למתחילים.
 2. אכזבה גדולהמפעילים לא אכפתים שעסוקים רק בעצמם
  חדר קליל ביותר
  שברנו שיא של 24 דקות ונדרשנו לשלם מחיר מלא המפעיל גמגם ולא הכיל את הסיטואציה
  אפילו הנחה לחדר אחר מהרשת לא נתנו
  מאכזב מאוד
 3. חוויה לא נעימהכל הזמן המפעילים היו מדברים (אפילו כשהיו מדברים עם החדר השני שמענו אותם) למשל כשהייתי עולה על סולם שמעתי אחד מהמפעילים צועק אז ירדתי...אחר 10 דקות הצטבר שצריך לעלות על הסולם כדי להתקדם. לא מומלץ.
 4. המפעיל היה נחמד אבל לא סייע בפציעההיינו שלושה אנשים בחדר שהיה מעניין מאוד עם מפעיל טוב שהשקיע.
  באחד המעברים יש מנעול בולט ובגלל שצריך לעבור בו מהר, התנגשתי בו בעוצמה אבל הצלחתי להמשיך בשביל לא לקלקל את החוויה.
  כשיצאנו הסברתי את מה שקרה ושמתי לב שהחולצה שלי בדם ויש לי סימן מכובד בצד על הבטן.
  אבל אין שום תגובה מהם, אין שום פיצוי ואפילו פלסטר לא היה להם(שאני דיי בטוח שאתם מחויבים להחזיק עזרה ראשונה במקום) ואני נותרתי עם סימן סגול כחול לשבוע הקרוב בערך.
  אז אחלה מקום אבל לי אישית נהרסה החוויה עם היחס שקיבלתי אחרי שנפצעתי במקום שלכם.
 5. חדר חובה לכולם ! ! !הייתי שם בחדר עם עוד שלושה חברים (שניים בחדר אחד ושניים בחדר אחד) ונורא נהנו היה והמפעיל הכניס אותנו לחדר הרגשנו כיאילו אנחנו ממש בכלא ואני אסירים. קיצר מלא משימות אנם במשימה אחת הסתבכנו אז ביקשנו במכשיר קשר רמז והביאו לנו והשאר עשינו לבד וזה היה מאתגר וכיף לאללה!!!! בקיצור ממליץ
 6. אחלה חדר!!אז אמנם זה היה לפני שנה, אבל היינו שבעה ומאוד נהננו, הרבה אדרנלין, חידות מגוונות ומה שהכי חשוב זה שהמלווה שלנו באמת לווה אותנו ונתן לנו רמזים מתאימים כשביקשנו או כשהיה צורך בכך. יצאנו מרוצים ומתלהבים, זה היה החדר הראשון שלנו.. ועכשיו אני יכולה לומר בוודאות, אחרי ניסיון של עוד כמה חדרים, שמעבר לחדר עצמו כמובן והחידות, מאוד חשוב מי המלווה והאם הוא באמת קשוב ועוזר במידה הנכונה..
 7. ממש לא מומלץאין לי דרך לתאר כמה לא נהניתי מהחדר .
  כבר מההתחלה המפעילה אלכס לא נתנה לנו לנסות לפתור את החידות לבד. כל הזמן גילתה לנו עוד ועוד. גם לפני שהתחלנו לנסות, כשהיינו בדרך הנכונה לפתרון- נתנה לנו רמזים לא קשורים וגם גילתה לנו דברים אחרי שכבר עשינו. לא ביקשנו אף רמז, לא שאלנו א-ף שאלה מכווינה ובכל זאת יצאתי בהרגשה שלא עשיתי כלום בחדר. בחיים לא קרה לי.
  פשוט לא מומלץ.
 8. גרוע!קבעתי חדר לי ולמשפחתי (8 אנשים, ב2 חדרים נפרדים אך זהים) ועברנו חוויה מזעזעת!!!
  התפצלנו ל2 קבוצות, חדר אחד נהנה (לא בטירוף כן?) והחדר השני בו אני הייתי פשוט סבל! נכנסנו לחדר ולאחר כמה דקות הבחנו כי אנחנו לא מצליחים לעבור שלב והיינו בטוחים שזה בגלל בעיה טכנית באחד הרמזים, ניסינו לקרוא לעזרה דרך מכשיר הקשר אך לא הגיבו ולא ענו לנו במשך כמה דקות ארוכות. החדר היה ממש קטן ואחותי סובלת מקלסטרופוביה והתחילה להילחץ שלא עונים לנו ולא מתייחסים אלינו במשך רבע שעה (להזכיר גם שהחדר הוא על זמן קצוב של שעה וסתם מתבזבז לנו זמן בגלל בעיה טכנית בחדר) אחרי שדפקנו על הדלתות, נופפנו למצלמה וצרחנו במכשיר הקשר, הועילה בטובה אחת העובדות לבוא לחדר. צעקנו עליה למה היא לא התייחסה עד עכשיו? והיא אמרה "סליחה שאני לא מבינה פנטומימה" , חייבת לציין שכל בן אדם שפוי היה שם לב שיש קריאה לעזרה מהחדר. אמרתי לה שחבל לנו על ה25 דקות שבזבזנו בגלל תקלה טכנית וביקשתי שיאריכו לנו את החדר והיא ענתה בתגובה: "שיש אנשים שמחכים אחר כך להיכנס לחדר", מפה לשם הסברתי לה שיש בעיה טכנית ואי אפשר להמשיך שלב בגלל זה והיא עדיין התעקשה שאנסה בעצמי לעבור עם הרמז, אמרתי לה שזה בלתי אפשרי ושתכנס בעצמה לנסות!! לאחר שניסתה בעצמה ראתה שזה באמת תקלה טכנית שאי אפשר לעבור ללא עזרתם והיא והעבירה אותנו לשלב הבא שפספסנו את כל הפואנטה במעבר ופספסנו קטעים שאמורים להיות מגניבים והעבירו אותנו ישר לשלב הבא. מפה גם ככה היינו עצבניים ולא היה לנו כיף, החדר בקושי עם חידות, כל רגע רומזים לך מהמכשיר קשר וזה הורס, התפאורה דלה מאוד. בקיצור החדר הכי גרוע שהייתי בו עם שירות זוועה , מנוכר ומגעיל! שיצאנו אותה עובדת (כנראה פחדה שנצעק עליה) והתנהלנו מול עובד אחר במקום.
  מה שכן אציין לטובה זה שלא חייבו אותנו על החדר על העוגמת נפש שעברנו. אם לא היה ברור אז לא ממליצה בכלל!
 9. חדר חובה!ממש נהננ!
  באופן איזה זה היה החדר השני שלי. ובראשון לא כל כך נהנתי. החדר מתאים למגוון גילאים, מלא במשימות כייפיות! יצאנו מרוצים מאוד עם חשק לעוד:)
 10. חדר מעולה!היינו 5 אנשים רובנו מתחילים אבל קלטנו מהר את הקטע... מפעיל נחמד לא נתן רמזים בלי שביקשנו(קרה בחדרים אחרים). יצאנו אחרי 48 דקות. חידות מגוונות ומאתגרות תפאורה טובה אפשר לפתור בו זמנית את המשימות כך שכולם עובדים. סיפור מעולה
 11. חדר מעולה! מאתגר , מצחיק ומקוריהייתי עם 3 ילדים 16, 14, 9. מאד נהננו. עשינו מעל 10.חדרים.
  חידות מאתגרות ומתגמלות. מקורי ולא רק לפתוח מנעולים.
  בחלק מהזמן ממש צחקנו
  תפאורה ואוירה מצוינות
  בתי בת ה 9 קצת פחדה מהתפאורה והאוירה
  ממליצה בחום להגיע לחדר
  גם רמת האירוח מצוינת
  תודה
 12. מעולה!וואו! לא ברור לנו איך החדר הזה לא מדורג בין חמשת הגדולים בארץ! חדר מעולה, עם חידות שלא ראינו עדיין בחדרים אחרים (ויש לנו ניסיון של אוטוטו 30 חדרים...) העיצוב, האוירה, החידות, הכל משתלב יחד לתמה חזקה וסגורה על עצמה. החדר כולל אלמטים של הרס שחביבים עלינו במיוחד, דורש שיתוף פעולה ומאוד מהנה. מה שכן, הוא יכול להיות מעט קשה לחסרי ניסיון
 13. החדר הכי טוב שהייתי בו עד כוהיינו 2 והיה לנו מאתגר, הצלחנו בדקות האחרונות!! ממליץ מחום רק חבל שזה כל-כך יקר :( אבל שווה את הכסף.
 14. מומלץ! מומלץ! מומלץ!חגגנו את יום הנישואים שלנו בחדר הבריחה "נמלטים". שנינו עם נסיון קצר יחסית של 3 משחקי בריחה קודמים וללא ספק זה היה אחד המאתגרים שלנו.
  החדר מושקע, מעניין ולא פשוט לזוג אבל מי שמחפש אתגר זה מעולה. החידות לא מתעסקות רק עם מספרים ודברים מתחכמים אלא בדברים שגורמים לגלגלים במוח לזוז באמת.
  יחס המפעילה היה מצוין, אישי ונעים. גם כשנזקקנו לעזרה ההכוונות היו כאלה שעזרו ולא באו לפתור לנו את המשימות.
  החדר מושקע ממש ושונה מהחדרים הקודמים שהיינו באמת.

  ממליצים בחום!
 15. אחד החדרים!!לא חדר רגיל
  אין כמעט מנעולים וצרופי מספרים
  זה יותר משימות
  הרבה חשיבה אין, אבל הרפתקה יוצאת דופן
  אתה ממש מרגיש אסיר!!
  מקורי מאוד! מפתיע ומומלץ
  הדבר היחיד שאני אגיד לרעה זה המפעיל וקבלת הפנים שהייתה בינונית מינוס
  אם לא זה אז היה מושלם
 16. מומלץ לכולם בשיא החום!!!בייתי עם חברים שלי בני נוער בני 16 והאווירה מוצלחת
  החידות מאתגרות
  החדר מושקע מצורה מטורפת. החדר הכי מושקע שהייתי .
  הייתי בכ-20 חדרים וזה בין החדרים הכי הכי מומלצים שעשיתי.
  הרעיון אדיר והביצוע עוד יותר מומלץ מאוד מאוד
 17. פשוט מטורף!!!הלכנו קבוצה של בני 16- 15 לחגוג יום הולדת לחבר שלנו. איחרנו במלא זמן אבל מי שקיבלה אותנו הייתה מדהימה ועדיין הכניסה אותנו.
  היינו קבוצה של שבע (שלוש וארבע) ובעצם הקבוצות מתחברות, הסיפור מדהים. הכל מעוצב יפה ממש ומכניס אותך לאווירה מדהימה!! כולנו אותגרנו והיה אווירה של צחוקים ושל מתח בו זמנית.
  בקיצור חדר מדהים בעיצוב, באיכות ובחידות
 18. כגודל הציפייה כך גודל ההנאה ! מצוין ומומלץ ! 👍👏💣חגגנו יום הולדת לבן שלי בן ה-12. היינו 6 ילדים (בנים ובנות בני 12) + 2 מבוגרים ולכולנו זו חוויה ראשונה בחדר בריחה.
  כולם נהננו מאוד ולכל אחד היה מה לתרום.
  לציין כי בלי עזרת המבוגרים הילדים היו מתקשים לפתור חלק מהחידות/ למצוא רמזים. היה מאתגר ומעניין כולל האוירה והאפקטים. מומלץ בחום!
 19. פשוט וואואמנם החדר הראשון בLIVE שלנו אבל אנחנו חולים על המשחקים האלה במחשב או בסמארטפון, והמקום הזה היה פשוט לחיות בתוך סרט! בתוך משחק. היה מהמם. החידות היו מעניינות מאוד וכל פעם שחשבנו שסיימנו, זה המשיך עוד. נהנינו מכל רגע. המתח, הלחץ, העניין.. פשוט מומלץ!!
 20. ממליץ בחום!החדר היה מאוד מושקע, עיצוב נהדר, חידות קשות. סהכ היה מדהים. ממליץ להזמין. אחרי 7 חדרים זה אחד החדרים הטובים ביותר שלי.
 21. לא להתלבט, להזמין!היינו ארבעה, היה מצחיק, מותח, מאתגר, מתוחכם, מושקע באופן שלא ניתן לתאר- עד הפרטים הקטנים, תחושה שבאמת עשו הכל כדיי לספק חוויה בלתי נשכחת למשתתפים וכזו היא הייתה! חדר שלא הייתם רוצים לפספס, מומלץ!
 22. חדר מומלץ ביותר!!!חדר הכי מושקע שהיינו בו .לאחר 5 חדרים זה ללא ספק החדר המאתגר ביותר האווירה מדהימה יש חשיבה על כל הפרטים. חידות מקוריות. פשוט חדר מדהים מומלץ ביותר!!!!!
 23. חדר נהדר אבל לא מתאים לילדיםהחדר נהדר, מפתיע ומהנה מאוד, ארבעה מבוגרים יהנו בו מאוד.
  עבור ילדים רמת החידות וסוגן לא מתאימים, הילדים קצת היו אבודים בחדר ולא היה להם הרבה מה לעשות ובנוסף , מכיוון שהחדר מכניס מאווד לאוירת בית הסוהר (שוב, נהדר למבוגרים) לילדים ה היה מעט מפחיד.
 24. חדר מושקע,מהנה ומהטובים שהיינו בוחדר מעולה,
  מאתגר למרות שהחידות בו לא ממש מצריכות מחשבה.
  החדר מישקע עד הפרטים הקטנים,
  המפעיל היה מקצועי מאוד והתייחס לבקשות שלנו , למרות שהוא לא היה הבנאדם הכי נחמד בעולם...
  מדרג את החדר כמספר 2 מתוך מעל 20 חדרים שהייתי בהם.
 25. חדר מהמם!היינו זוג מנוסים לאחר כ 10 חדרים. אין ספק זה החדר הכי מושקע שראיתי בארץ פשוט WOW מקום ראשון אצלי ומקווה ששאר החדרים שאהיה בהם יגיעו לרמה כזאתי. הושקעה מחשבה אדירה בבניית החדר. הכל מושקע. מהלובי ועד חדר ההמתנה והחדר עצמו בהחלט דברים לא צפויים ומומלץ בחום!!!!
 26. מומלץ לקבוצה גדולההיינו היום בבוקר. קבוצה של בני ובנות דודים בגילאי 16-36.
  חיפשנו זמן רב חדר שיקבל 8 משתתפים יחד וכאן קיבלו אותנו יפה.
  כל אחד מאיתנו הצליח להשתתף ולתרום משהו. היה כיף, מאתגר ומגבש.
  לכולנו זה היה החדר הראשון אבל בהחלט השאיר טעם של עוד.
  מומלץ מומלץ.
 27. זו היתה הפעם הראשונה שלנו בחדר בריחה. באנו כולנו, הורים וילדים מגיל 10 עד 17. היה מדהים!!! שיתוף הפעולה שנדרש מאיתנו כקבוצה גרם לכולם לקחת חלק. החידות חכמות וכייפיות והחדר מושקע מאוד.
  אולג, שקיבל אותנו, היה מקסים ומקצועי!!
  תודה רבה על חוויה מהממת!