פרטי החדר

4-16 שחקנים
70 דקות

הסיפור

מפיק מוכר וידוע לשמצה מתכנן להפיק סרט המשך לסדרת הסרטים "החבובות". רק מה תקציב אין. מזל שיש אותכם. מה לעשות, אתם כוח עבודה זול. במאי, צלם, תאורן, שחקנים ומפעילי בובה. עזרו למפיק שלנו ותזכו לתהילת עולם!
מקור: אתר החדר
The Puppets – שקט מצלמים written by arik average rating 5/5 - 4 user reviews

5 תגובות

  1. אין על בוריסהחדרים עצמם מעולים אבל יש לי רק דבר אחד לציין, מפעיל טוב הוא לא פחות מעצים לחוויה , ובאמת שאחד המפעילים הכי טובים בעסק חדרי הבריחה (אחרי 186 חדרים פוגשים הרבה בעלי חדרים ומפעילים) הוא גם הבעלים של החדרים וזה בוריס, הוא מפעיל מדהים, מצחיק ושחקן מעולה ממש , בזכותו החדרים אפילו עוד יותר מדהימים . ממש ממש ממולץ !
  2. מהחדרים האלה שנכנסים לטופאני ממליצה בחום לכל המתלבטים! החדר עשוי בצורה גאונית ומהנה ביותר! נותן את ההזדמנות להיות שחקן גם אם אין לכם גרם כישרון וכמובן שמעבר לכך יש ערך מוסף מדהים בחידות החכמות. היינו שישה אנשים ולקחנו את שני החדרים המשלימים והיה שווה כל רגע ושקל. מומלץ מאוד!!
  3. חדר בריחה מושקע ביותר!חדר בריחה מושקע ברמות של עד הפרט הקטן. המשימות מאתגרות דורשות אינטיליגנציה ושיתוף פעולה. המפעילה שחקנית טובה שתורמת לאוירה ולעלילה. יש אפשרות לחדר נוסף שהוא כולו משימה בבריכה אמיתית שזו אטרקציה ששווה להוסיף. שווה ומומלץ

השאר תגובה