פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לאחרונה התברר שבוילה של העשיר המפורסם רוב פלר מוסתרים מיליון דולר. אתם נבחרתם בתור השודדים הטובים ביותר! עליכם להשתלט על הונו ולהימלט לפני הגעת המשטרה
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

המרדף אחרי המיליון written by arik average rating 4.3/5 - 34 user reviews

40 תגובות

  1. להתרחק! מתבייש לקרוא לזה חדר בריחה!אני אתחיל ואומר שאולי הציפיות שלי גבוהות לאחר שיצא לי לעשות כמה וכמה חדרים אך זהו ללא ספק החדר הגרוע ביותר שהייתי בו. החדר מאוד מיושן וכלל תשובה אחת שהייתה חשופה עקב שימוש יתר, אלמנטים שלא עבדו ודלת שלא נפתחה (לקח למפעיל 10 דק׳ בערך לפתוח אותה והחוויה נפגמה) בנוסף, בחלק מהחידות אין לוגיקה מספקת והן טיפשיות למדי וניכרת חוסר מחשבה מאחוריהן. השימוש באלמנטים כמו מפתחות ומנעולים בתור תפאורה היה יותר ממיותר. מעל הכל בלט הצורך של המפעיל להתערב בנעשה כשהוא שולח תשובות לחידות שכבר פתרנו או היינו בדרך לפתור אותן (כולל לתת לנו את הקוד האחרון והחשוב ביותר) בלי שום סיבה נראית לעין ובלי קשר לזמן (יצאנו תוך 45 דק׳ בתחושת אכזבה ותסכול)
  2. חדר טוב אך, מפעיל קטסטרופה שהרס את כל החוויה.המפעיל בשם סנדר (על פי הנאמר בהודעת האישור מראש) גילה מלא רמזים במהלך חדר, מה גם שבכלל לא ביקשנו עזרה. יותר מכך, במהלך החדר הוא פשוט נכנס לחדר ואמר לנו איפה נמצאים הפריטים הרלוונטיים למרות שבכלל לא נתקענו!!!!!!! בסוף החדר הוא פשוט גילה לנו את הקוד האחרון שהוביל ליציאה שלנו מהחדר. כשיצאנו מהחדר סנדר אמר שסיימנו אחרי 45 דקות. ואני שואל, למה אמרת לנו את הקוד כשנשאר לנו כל כך הרבה זמן?!?!?!?!?! פשוט הרס לנו את כל החוויה והיינו רוצים למנוע את החוויה הזאת מאחרים. נוסיף ונדגיש שהחדר ברמה מאוד טובה עם חידות מאוד מגניבות ומגוונות, פשוט המפעיל היה מתחת לכל ביקורת.. הלוואי שהיינו יכולים להעביר את התחושות שלנו דרך ביקורת זו!!!
  3. חדר לא רע, אבל מיושןחדר לא-רע אבל מיושן וכבר לא עומד בסטנדרטים של היום, מבחינת עומס מנעולים, הקשר בין החידות לתמה (יש קשר בחלק מהחידות, אבל לא משהו מיוחד), אוירה. מתאים בעיקר למי שלא חווה הרבה חדרים, אבל באזור הזה יש כבר אופציות טובות יותר. קבלת הפנים והיציאה בסיסיים ביותר, מעט מאוד תקשורת עם המפעילה שקיבלה אותנו. נקודת זכות אחת שאני יכולה לציין לטובה היא שההפעלה היתה מדויקת והחדר עבר ללא תקלות.
  4. חדר מצוין, מומלץ לכל גיל, מומלץ גם למתחילים.הגענו לחדר "המירוץ למיליון" 3 חברות, שתיים ללא ניסיון כלל ואחת עם ניסיון של שני חדרים (מטמון הברון ואחד נוסף). נהנו מאוד, היה משעשע ומצחיק והכל ברוח טובה, החידות והאתגרים כיפיים ומגוונים ומעניינים, החדר נעים ומרווח, ולא עמוס חידות אלא בנוי בטוב טעם, המוזיקה ברקע תרמה יפה לאווירה ולא הפריעה גם לבעייתיות-קשב-וריכוז שבינינו, המיזוג-אוויר היה בול, התאורה טובה (שלא בדומה לחדר אחר שהייתי בו שהכל היה אפלולי כל הזמן), המדריך יבגני היה נפלא וסבלני ועזר רק כשהתבדרנו... חסרונות: איכות השמע בתקשורת עם המדריך טעונה שיפור, ובאחד הרמזים אחת הספרות לא נחשפה, בנוסף - שומעים לפעמים קולות דיבור מחדרים סמוכים, צריך לדעת להתעלם. גם אנחנו "נתקענו" בבניין כשיצאנו כי בשעה 21:00 סוגרים את הכניסה עם מפתח, השומר הגיע במקרה לאחר 2 דקות וחילץ אותנו. החדר מתאים בהחלט גם למתחילים, מתאים לכל הגילאים, עזר שאחת מאיתנו היתה עם טיפה ניסיון משני חדרים קודמים. אם כולכם "מתחילים" אז תגיעו 3 אנשים (לפחות). שורה תחתונה: מומלץ!!! :)
  5. משימה משפחתית מהנה מאדהייתי עם שתי בנות בגיל 13 ו15. זה מאד נהננו מהחדר. יש מקום לשיתוף פעולה בין כולן ומספיק משימות לכולן. החדר עצמו מעניין ומרגישים התקדמות. יש גם התקדמות פיזית... מה שמעניין שכשסיימנו את החדר ניתחנו את הדינמיקה המשפחתית ומה היה התפקיד של כל אחד ומה אפשר לעשות כדי לשפר את הדינמיקה המשפחתית.
  6. נהנו!Мы не шайка)))мы банда! Атмосфера держит до последнего момента!! Очень ярко и интересные загадки. Финал просто потрясающий! А лобби какое прикольное!!! Были с 2мя детками 9-11 лет. Они тоже в восторге!
  7. חדר נחמד, מפעיל לא כל כךהיינו זוג בחדר. חדר נחמד מאד ויצירתי, מהחדרים הישנים. אנחנו מאד נהנינו. רק דבר אחד קילקל את החוויה - המפעיל התערב כשלא היה צריך. יצאנו אחרי 40 דקות והמפעיל פשוט לא נתן לנו הזדמנות לחשוב על החידות ולהיתקע. כדאי להשתפר בעניין הזה. אם המפעיל לא היה מתערב אני מניח שהיינו בסוף עולים על הפתרון ויוצאים בזמן.
  8. לא אהבנואוקי נתחיל מזה שלהגיע לחדר זה חידה בפני עצמה, אין שילוט וגם אף אחד באזור שם לא יודע להגיד איפה זה. גם אחרי שהתשרנו אליהם 6 פעמים רק בפעם השישית מישהי ירדה לקרוא לנו מהרחוב. ובנוגע לחדר עצמו היינו זוג חדר שלישי של שנינו, יש חידות מגניבות אבל אף אחת מהן לא ברורה וחלק מהדברים בחדר הרוסים, לחדר השלישי הגענו רק בסוף... המפעילה שלנו הייתה עולה חדשה והיה לה קשה לתקשר איתנו כי לא ידעה ממש עברית ושביקשנו עזרה חיכינו לפחות 5 דק עד שקיבלנו אותה החדר כולו עשוי בצורה מאוד חובבנית לעומת החדרים האחרים שהיינו בהם.
  9. אחלה חדר , לא כלכך מושקעהיינו 5 , היה באמת סבבה . למתחילים זה אחלה . שלי זה ניה חדר שני שבהשוואה לחדר הראשון הוא היה ממש קל ולא מקצועי , חלק מהחדר הרוס עקב משתתפים קודמים שלא שמרו על הציוד , אבל בגדול חדר סבבה. ממליץ ? למתחילים ולא ליותר מ 3 ..

השאר תגובה