פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לאחרונה התברר שבוילה של העשיר המפורסם רוב פלר מוסתרים מיליון דולר. אתם נבחרתם בתור השודדים הטובים ביותר! עליכם להשתלט על הונו ולהימלט לפני הגעת המשטרה.
מקור: אתר החדר

מספר המתמודדים

ניתן לשחק בקבוצות של 2-5 מתמודדים. התעריפים מפורסמים באתר חדר הבריחה אתר חדר הבריחה "המרדף אחר המיליון".

כתובת

רחוב יפו 97 בירושלים.

שעות פתיחה

בכל יום בין השעות 9:00 – 24:00.

36 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר עם פוטנציאל, הפעלה נוראית. ממש לא מומלץ.ניכר שלחדר יש פוטנציאל, והיו כמה דברים ממש מגניבים, אבל הכל מתגמד מול המפעילה
  שלאורך כל הזמן שהיינו בפנים ניהלה שיחות טלפון עם מי שזה לא יהיה ובקושי שמה לב אלינו.
  כשנתקענו הייתי צריך לנופף בידיים ולצעוק כמה פעמים עד שהואילה בטובה להבחין בנו ולעזור.
  לקראת סיום היא פתאום פתחה את הדלת ואמרה שנגמר הזמן (ללא התרעה מוקדמת כמובן), כשבדיעבד שמנו לב שבכלל נשארו עוד 5 דקות.
  הקטע הכי מעצבן הגיע אז, כשהסתבר שנתקענו בשלב האחרון כי בקטע מסוים (בלי להסגיר יותר מדי) היינו אמורים לשמוע קוד,
  ולשם כך היא הייתה צריכה להנמיך את מוסיקת הרקע - מה שהיא לא טרחה לעשות, כך שלא שמענו כלום, לא ידענו איך להמשיך ופשוט נתקענו בחדר.
  חוויה שלילית ביותר.
 2. רשלנות וזלזול בלקוחותלחדר יש פוטנציאל וכמה חידות מקוריות, הבעיה היא רמת תחזוקה מזעזעת. חידות לא עבדו, אחרות עבדו בלי שביצענו את הפעולה שהיה צריך בשביל לקבל את הפיתרון. המפעילה לא הקפידה לסדר את כל החידות במקום אחרי המשתתפים לפנינו, אז באיזשהו שלב כבר לא ידענו מה חידה ומה זה סתם רשלנות. ספויילר............. יש שם המון אתגרים של מפתחות ומנעולים שחוזרים על עצמם ומוצו. ברוב רשלנותה, המפעילה השאירה מפתחות בדלת בין חדרים (היינו אמורים להגיע למפתח הזה ע"י החידות) ובאופן אינסטינקטיבי פתחנו את הדלת לחדר הבא. המפעילה צעקה לנו מבחוץ שהיינו צריכים להשיג את המפתח הזה, אבל ברגע שפתחנו את החדר הבא, כבר יצא כל החשק לקבל את המפתח ע"י האתגר (שהוא סתם אתגר של זמן, אין בו אלמנט של מחשבה). המפעילה צועקת רמזים מבחוץ (בניגוד לחדרים אחרים בהם יש טלפון או רמקול שמקשר עם הסביבה שבחוץ) מה שממש הורס את החוויה. הרמזים שהיא נתנה לא כיוונו, אלא פשוט גילו את התשובות.
  בקיצור- עד שלא ילמדו לכבר את הלקוחות - ממליצה להתרחק. יש מספיק חדרים מוצדקים בירושלים
 3. רמה תפעולית מזעזעתיש כמה חידות נחמדות אבל החוויה מאד לא חיובית-
  החדר לא מתוחזק כמו שצריך, אני מפרטת בלי לתת יותר מדי ספויילרים.
  יש דברים שבורים.
  יש חידה שבה הפתרון אמור להיות מוחבא ולצוץ על פני השטח בעקבות פעולה של המשתתפים, אבל בגלל שלא החליפו את החלקים הרבה זמן ולא טיפלו בהם, רואים את התשובה על פני השטח בלי לעשות שום פעולה.
  היתה טעות בקוד של אחד המנעולים.
  חלק מהדברים קשורים בחיבור קצר מדי ולא מגיעים לאיזור שהם אמורים להגיע אליו.
  אי אפשר לתקשר בצורה נורמאלית עם המפעילים - חזרנו לפתח שממנו נכנסנו וצעקנו למפעילים והם צעקו לנו בחזרה משהו לא ברור.
  המפעילה ישבה בחדר הכניסה עם איזה חבר והם דיברו ביניהם בקולי קולות וזה ממש מעצבן.
 4. פשוט מבאסהחדר עצמו הוא מגניב - החידות טובות, גם לא פשוטות, ובאמת יכולנו להנות מאוד. אלא שהמפעילה פשוט הרסה לנו את החדר ברמה שקלקלה את כל החוויה: נתחיל מזה שבשלב מסוים שמענו דיבור. בהתחלה חשבנו שזה רמז ואז הבנו שאנחנו שומעות את המפעילה מדברת בפלאפון בקולי קולות בחדר שלה. זה המשיך בזה שהיא פשוט נתנה לנו את התשובות - לא רמזים, פשוט אמרה לנו מה לעשות. זה לחלוטין ולגמרי מקלקל את החוויה, היא פשוט לא נתנה לנו לעשות את החדר לבד.. אחרי שיצאנו הבנו שהיא בכלל לא מדדה לנו זמן - אולי אחד הדברים הכי מובנים מאליהם שאתה מצפה שהמפעיל יעשה. כל מה שידענו זה שיצאנו בפחות משעה.
  החדר לא מקבל אשראי. הם הודיעו על כך מראש, והגענו עם מזומן, אבל לא היה להם עודף לתת. עסק שמכבד את עצמו צריך להחזיק עודף, וזו אחריות החדר.
  ולסיום סיומת, כשבאנו לצאת המפעילה אמרה לנו שייתכן והבניין נעול, אז שנתקשר אליה אם זה המצב. כמובן שהבניין באמת היה נעול, והיא כמובן לא ענתה לנו. עלינו בחזרה לחדר אבל המפעילה משום מה לא ענתה (אולי לא הייתה, אולי התעלמה.. לא ייתכן שלא שמעה). התקשרנו למספר של החדר שמופיע באתר וענתה לנו מישהי שאמרה שהיא בירושלים ואין לה איך לעזור, ובגדול אמרה לנו תתמודדו. היינו תקועות שם רבע שעה עד שבמקרה הגיע קבוצה אחרת לחדר אחר שנמצא באותו הבניין, ובסוף מפעיל של חדר אחר חילץ אותנו.
  שורה תחתונה: יחס מזלזל, שירות ברצפה, וממש אבל ממש לא ממליצה על החדר.למרות שהחידות והרעיון יפים, זה פשוט לא שווה את זה.
 5. מעולה!היינו 5 אנשים, חלקינו מנוסים למדי ולחלקנו פעם ראשונה. כולנו נהננו מאוד.
  המון חידות, מאוד מקוריות, פשוט שעה של כיף צרוף.
  כל הכבוד על חדר מוצלח!
 6. שווה ממשבתור פעם ראשונה בחדר בריחה היה ממש מעולה חידות מאתגרות וכיפיות! רק פעם אחת קיבלנו עזרה וזה היה ממש במקום,האחראית הייתה אחלה ושאלה כל פעם שקצת התקשינו אם אנחנו רוצים עזרה רק פעם אחת לקחנו..מתוך שלוש פעמים שהציעה.. מומלץ ביותר!
 7. חדר ממש טוב, חבל מאוד שדוחפים רמזים!!!היינו בחדר בהרכב של 4, שעה אחרונה ביום. סיימנו תוך 50 דקות ודחפו לנו 3 רמזים גדולים!! וכמובן שלא ביקשנו אף אחד מהם... בתור אחת שהייתה כבר בכמה חדרים זה היה ממש מבאס. ניחא היו אומרים לנו על מה להסתכל. אבל להגיד לנו גם איפה לחפש וגם מה לעשות עם זה זה ממש זלזול. חבל שהמפעילה לא יכלה להיות סבלנית עוד 5-10 דקות, לא היה קורה כלום. החדר היה קל וזה מנע מאיתנו את ההתמודדות עם מה שהיה יותר מאתגר עבורנו. אני יצאתי מאוד מאוכזבת.
  מלבד זה החדר מהנה. מרדף מפתחות, משימות ליניאריות, הכל יחסית פשוט רק צריך להספיק ולשים לב לדבים כי יש הרבה.
 8. אחד החדרים הכי מהנים שהיינו בהםהייתי אני ושתי בנותי בנות ה10.
  המפעיל היה מודאג שלא נצליח בהרכב הזה (ואמר שבבוקר היו 3 צעירות שלא הצליחו להגיע לסוף), אבל זה לא הפריע לנו להצליח עם רמז אחד בלבד.
  החדרים מלאי חידות כיפיות, גם בכמות, גם במגוון וגם במובן הזה שיש הרבה חידות שגם בנות 10 פתרו לבד לגמרי. למעשה הן עבדו יחד כצוות במקביל אלי כאשר הן עבדו על חלק מהחידות ופתרו לבד וגם אני על חלק.
  הן היו בהיי לגמרי מזה שהן מצליחות לבד.
  החדר מקסים גם באוירה וגם בחידות ועושה חשק גדול לצאת ולעשות עוד אחד.
  מתאים מאד לילדים.
 9. חגגנו יום הולדת של בעלי בחדר מאוד מעניין מרתק וקשה... נכנסנו לחדר הרשאון שהיה ללא אור ואחר כך לעוד שני חדרים עם אור... כל דבר בשלושת החדרים רומז למשהו ז"א אין משהו שמונח סתם ללא תועלת... היה חדר מאווווד קשה אבל מעניין ומרתק ברמות... היינו רק שניים לפי דעתי אם יהייה מספר יותר גדול של משתתפים יהייה יותר מעניין וכיפי. אבל היה מאוד כיף ולא הרגשנו בזמן... הבחורה שעבדה שמה היתה מאוד נחמדה... אני ממליצה מאוד מאוד לחדר הזה.
 10. Veeery niceI've visited both rooms and it was like I forgot about all the outter world for one hour. You completely dive into the game. Very interesting riddles,not that easy,but challenging,and you get more than happy after solving them. Recommended!!
 11. מצוין למתחילים!היינו בחדר ארבעה חברים לפני חמישה חודשים.
  זאת הייתה הפעם הראשונה שלנו והחוויה החיובית שהחדר השאיר בנו גרמה לנו להתאהב בתחביב החדש..
  חדר מושקע כיפי ומרגש עם חידות מגניבות ואביזרים שמוסיפים מאוד לאווירה. מאוד נהנינו לא שברנו את הראש והמוכרת בכניסה הייתה חביבה מאוד ועזרה לנו להבין כשממש נתקענו.
  מומלץ מאד
 12. חוויה מדהימההייתי בפעם הראשונה עם עוד שלושה חברים, היינו ארבע. המדריך היה נחמד מאוד, צחק איתנו והכניס אותנו לאווירה.
  החדר היה מעולה. החידות היו מעניינות וראו שהשקיעו בהן מחשבה.
  אני ממליץ ללכת בלא יותר מארבע. וללכת עם חברים טובים, זה מעצים את החוויה.
  לא הצלחנו, אבל עדיין מאוד נהננו והחוויה הייתה מאוד מרגשת, מגבשת ומלאת אנדרנלין. למרות שלא הצלחנו המפעיל נתן לנו לצאת מהדרך בא מסיימים ( ללא ספויילרים ).
  אני ממליץ מאוד ללכת. חדר מדהים ומשאיר טעם של עוד.
 13. בקיצור- הבריזו לנוהגענו במיוחד לירושלים לרגל יום הנישואין נרגשים לנסות חדר בריחה בעיר..
  הגענו לבניין כעשר דקות מראש, אבל מכיוון שקשה למצוא את הקומה והמיקום המדויק התקשרנו.
  ברבע השעה שלאחר מכן התקשרנו לפחות עשר פעמים, ללא מענה.
  רק רבע שעה לאחר המועד בו כבר היינו אמורים להתחיל התקשר המפעיל של החדר וביקש מאיתנו לחכות עוד חמש- שש דקות עד שיגיע. כשאמרנו לו שאנחנו כבר ממתינים רבע שעה בחוץ אמר בחוסר סבלנות ״אז מתקשרים..״.
  כשאמרנו לו שדווקא התקשרנו לא מעט פעמים מלמל משהו על זה שלא היה ליד הטלפון...
  מיותר לציין שכבר לא נשארנו. היו לנו הזמנות למסעדה, ולא התכוונו להעביר את יום הנישואין בהמתנה למפעיל שאולי יגיע ואולי לא עוד כמה דקות..
  חוזרים לחדרי בריחה של ת״א, שם עוד לא נתקלנו במקרה כזה...
 14. חדר עם הרבה חידות שלא משעמם בו לרגעמתאים למתחילים מאוד, רמה לא קשה אבל הרבה חידות הרבה חיפוש ומאוד מגוון.
  עשינו את החדר בחיפה והמפעיל היה סבבה.
  ממליצה ליותר מ-2 אנשים פשוט כי יש המון מה לעשות.
 15. חדר מצויןחדר ראשון שלי ואין לי השוואה אך נהנתי מכל רגע הרגשתי ממש בשוד אמיתי, הכי כיף ללכת עם חברים טובים ככה זה מעצים את החוויה לא יותר מ4 אנשים.
  ממליץ בחום, כשסיימתי רק רציתי לרוץ לעשות עוד חדרים!!!
 16. חדר פשוט מעולה!חדר מלא הפתעות וחידות יצירתיות ומיוחדות. אין כל כך מרדף מפתחות אלא חידות מושקעות וזה כיף גדול.
  עשוי טוב מאוד, לא מפחיד ומתאים גם לילדים. אחד מהחדרים היותר אהובים עלי ומומלץ מאוד!
 17. !! שבויי המבצר !! 058-457-97-97 יואל משה סלומון 16 ירושלייםאמנם היינו בחדר השני החדש שלכם, אני לא מוצאת אותו כרגע ברשימה אבל היה לי צורך להמליץ לאנשים הבאים, חידות מאתגרות ומעניינות לא כמו בשאר החדרים שהיינו .
  היינו שלושה אנשים (בן זוגי ואני בפעם החמישית ואחותו פעם ראשונה בחדרי בריחה), הצלחנו לצאת מהחדר אחרי 47 דק
 18. חדר מעולה, מוומלץחדר מעולה (היינו בחיפה והחדר זהה לחדר בירושלים), היה מאוד כיף, המפעיל היה מאוד נחמד, יש מלא חידות שהן לא קשות מדי ולא קלות מדי,. היינו רק 2 ושתינו מתחילות אז חרגנו ב10 דקות (ולא עשו לנו עניין). מומלץ.
 19. החדר טובשיחקנו עם כל המשפחה. הכי מעורב היה סבא (והתברר שגם הכי חכם מאיתנו). פתרנו את הכל עם כמה רמזים, והגענו עד הסוף קצת לפני שהזמן נגמר. החדר טוב, לא מאד קשה, לא מפחיד ומתאים לילדים.