פרטי החדר

2-12 שחקנים ב-2 החדרים (עד 24 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

הגעתם לחדרו הסודי של המלך שלמה . יש ברשותכם 60 דק לפענח צופן מסתורי בן 3000 שנה, שאיש טרם גילה! אם תצליחו במשימה תזכו לכבוד ולתבונה, אשר עד כה, היו רק נחלתו של גדול החכמים בכל הזמנים. אך אם בצער תיכשלו, יתכן ששם תשארו !
מקור: אתר החדר

8 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מהמם מעניין ושווה כל רגע!היינו בחדר בריחה המלך שלמה ואני חייבת לומר שזה אחד החדרים הכי מעניינים וכייפים שיצא לי להגיע אליו!!
  אחרי לא הגעתי לחדר בריחה ברמה כזו!
 2. המלצה חמההיינו בשנה שעברה ב\"סודות המלך שלמה\" וכ\"כ נהנינו שכשהשנה ראינו את הפרסום על החדר השני \"הגולם מפראג\" היה ברור לנו שנבוא שוב! נהנינו בחדר החדש אפילו עוד יותר מהקודם- משך הזמן ארוך יותר ומאפשר ליהנות יותר מהחוויה, החידות היו קשות ומאתגרות בדיוק ברמה הנכונה, היו מלא רעיונות מקוריים (לא רק מפתחות ומנעולים כמו שראיתי בחדרים אחרים..) ואוירה מושלמת החל מהעיצוב ועד למוזיקת הרקע. גם השירות אדיב ממש... בקיצור חוויה באמת מומלצת! מחכים כבר לחדר הבא בסדרה:)
 3. מעולה פלוסהייתי כברבכמה חדרי בריחה... אבל המלך שלמה זה כבר ליגה אחרת,
  קודם כל הארוח מושלם עם שתיה וכיבוד
  החדר ממש יפה עםכל האביזרים והתפאורה החידות מענינות ומאתגרות....
  ממש נהנו מומלץ ביותר
 4. מהממם!!!! חזקקקק!!!!! חכם, שנון, מרתק, היה ממש מקסים, נהננו מאד, תפאורה מיוחדת חידות חכמות בטוב טעם, צוות מקסים קבלת פנים חמה עם שתיה ועוגיות ממש לעיניין. החידות מסודרות בסדר מופתי, ממש מקסים. אחד החדרים המוצלחים והטובים!!!!!!
  חדר שומר שבת. החידות מתוחכמות וצריך חשיבה וגם ראיה וויזואלית טובה.
 5. מומלץ מאוד.! הגענו 10 אנשים התחלקנו ל2 קבוצות, דבר שיצר תחרות ועניין כבר מההתחלה,המפעיל היה מאוד נחמד ונתן לנו את כל הזמן שיש למרות שכבר היה ממש מאוחר.
  בהתחלה חשבתי שנגיע לחדר מאוד קל אבל ממש לא, החדר ברמה בינונית ולפעמים מאתגרת, חידות מעניינות מאוד, לא צריך לבוא עם שום ידע מוקדם , וגם אם יש משו אז הוא אומר לפני כן, מאוד מאוד נהננו.! בקיצור אל תתלבטו , מודים לך בשם כל המשפחה.! תבואו לא תפסידו.!
 6. חדר מעולה! מומלץ! הגענו 4 לחדר, לרובנו זהו חדר ראשון. נהננו מאד! מפעיל אדיב ולא מלחיץ, חידות מעניינות וברמה, תפאורה יפה. ממש ממליצה!
 7. "סודות המלך שלמה"החדר ממש ממש מהנה וגורם לחשיבה רבה ושיתוף פעולה ועוד יתרון שיש בבני ברק שני חדריםש ל "סודות המלך שלמה"באותו מקום שזה מעניק למשפחות וחברים אופציה לשחק קבוצה מול קבוצה,בקיצור חדר ממש שווה ;).