פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם נקראים למשימה שגרתית של כוחות הביטחון המיוחדים בהתראה קצרה, לא מדובר על פעילות שונה מבעבר סוכנים, אך החלון זמן שלנו ממש קצר, ישנה התראה מודיעינית חזקה על רקטה בעלת גז רעיל שמיועד לעזריאלי, אין לנו זמן לפרוס את כיפת ברזל בהתראה כזו קצרה, אתם חייבים לספק לנו מידע מודיעיני אמין יותר על מנת שנוכל לדעת איך לפעול . אויבנו כרגע בלוויה אין לכם הרבה זמן לבדוק את הזירה, חייכם חשובים לנו לא פחות! אסור לכם לחשוף את זהותכם או לעורר חשד כלשהו שיעיר את כל הגזרה, מדינת ישראל והיחידה לכוחות מיוחדים סומכת עליכם.
מקור: אתר החדר
שתולים written by arik average rating 5/5 - 8 user reviews

10 תגובות

 1. היינו 4 בחדר, החדר הייה מאתגר חידות מגוונות שלא רואים בכל מקום
  המפעיל שלנו יובל התותח הכניס אותנו לאווירה ונתן תחושה שאנחנו באמת בתוך זה יש לו יכולות משחק מדהימות
  נתן לנו לפתור את החדר ולא התערב גם כשביקשנו עזרה קיבלנו הכוונה ולא פתרון וזה מהמם שמחנו מאוד להכיר אותו
  התפאורה הייתה מושקעת ומקורית
  ואי אפשר להגיד על החדר דברים שלילים פשוט אי אפשר
  בקיצור חדר מומלץ וחוויה מדהימה

 2. החדר הכי טוב שהייתי בו!היינו בחדר ״שתולים״ בראשלצ 2 משפחות, היה גם מאתגר מצד אחד וגם מותאם לכל הגילאים, השחקן שהפעיל את החדר (זוהר דמיאננקו) הפעיל מעולה! נתן לנו מוטיבציה להמשיך ולפתור את החדר, וממש הכניס אותנו לאווירה. ממליצה בחום במיוחד עם השחקן הספציפי הזה :)
 3. חדר מדהיםעשיתי המון חדרי בריחה וזה אחד הטובים. מושקע ומיוחד. חידות מגוונות ומעניינות. רמת קושי גבוהה. המפעיל חמוד ומכניס לאווירה. רק שיש יותר מדיי אלמנטים מהעולם הערבי. קצת מוגזם אבל עדיין שווה מאוד לעשות את החדר.
 4. היינו 2 וממש נהננו! המפעיל ששמו אופיר (שוקי) היה נהדר, הכניס אותנו לאווירה ממש מהר ודאג לא להרוס לנו אף חידה גם כשהציע עזרה.
  התפאורה של החדר מטורפת וממש מושקעת.
  ממליץ בחום לזרום עם כל מה שיקרה בחדר 😉

  כהמלצה:
  אפשר להוסיף לחדר עוד קצת חידות ¯\_(ツ)_/¯

 5. חדר מדהים!!הגענו למתחם פגש אותנו המפעיל ששמו אדיר שהיה מעולה, הכניס אותנו לאווירה ובזמן המשחק הביא לנו הכוונות ממש טובות. החדר עצמו מדהים, היינו 3 אנשים עם ניסיון של כ- 10-15 חדרים זהו אחד החדרים הכי טובים שעשינו. החידות זורמות ומאוד הגיוניות והאווירה עצמה גם מדהימה. חדר ממש מושקע. חבל שאי אפשר לעשות את החדר הזה שוב.

השאר תגובה