פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בטוח שכבר שמעתם על האירועים אמש, מקרה המוות בבית המשפחה ועל מוות הפתולוגים יום לאחר מכן. קראו לכם חוקרי העל טבעי להבין מה לא בסדר בממצאי הפתולוגים ומי אחראי לרציחות המזעזעות יש לכם שעה לפני שכוחות המשטרה יפשטו על זירות הרצח ,הם לא מאמינים בעל טבעי אבל אנחנו חושבים שיש שם משהו חושבים שתצליחו לפתור את התעלומה בזמן?
מקור: אתר החדר

כישוף המתים written by arik average rating 4.6/5 - 11 user reviews

14 תגובות

 1. הכי בקיצור- לא מומלץ בעליל!!!עשיתי קרוב ל20 חדרי בריחה, החדר- כישוף המתים היה המאכזב מכולם! החדר לא מתוחזק, חפצים שמהווים חלק בפתרון החידות שבורים וקשים לתפעול, תפאורה לא מושקעת, מוזיקה עובדת רק חלק מהזמן מה שביחד עם התאורה המוחלטת גרם לכך שהחדר ממש יהיה רחוק ממפחיד (לציין שבחרנו באינטרנט את הגרסה הקריפית יותר). הגענו 3 אנשים ולרגעים ממש השתעממנו. חבל שבסכום הזה- 120 שח לאדם, לא דואגים למינימום תחזוק של החדר ומינימום אווירה...
 2. מצויין ומומלץלאחר חוויה מצויינת בחדר "דברים מוזרים" של החברה הגענו גם ל"כישוף המתים" (אם מגיעים באותו חודש לעוד חדר יש הנחה – בהחלט שווה) אווירה מעולה.. התפאורה עושה את העבודה ומושקעת חדר מאוד מאתגר וכייפי , קיבלו את פניינו בשמחה. חוייה נהדרת נשארנו עם חיוך ,סיפוק ,וחשק להגיע גם לחדר השלישי של החברה.
 3. לאחר חוויה מצויינת בחדר "דברים מוזרים" של החברה הגענו גם ל"כישוף המתים" (אם מגיעים באותו חודש לעוד חדר יש הנחה – בהחלט שווה)
  אווירה מעולה.. התפאורה עושה את העבודה ומושקעת
  חדר מאוד מאתגר וכייפי , קיבלו את פניינו בשמחה.
  חוייה נהדרת נשארנו עם חיוך ,סיפוק ,וחשק להגיע גם לחדר השלישי של החברה.

 4. הכניסה לחדר לא היתה מלהיבה לא הרגשנו בתוך העלילה ההכנה לחדר היתה יבשה, החידות לא היו מאתגרות ולא הפעילו כלכך את המחשבה, סתם נקודה לציון בכל אסקייפרום שהיינו וקיבלנו בו הנחת יומולדת היא היתה 50 אחוז הנחה ובו היתה רק 10 אחוז
  בגדול התאכזבתי ומעבר התאכזבתי לשלם סכום גדול לחדר שלא נהנתי בו

 5. חדר ממש טוב נהנו המון!!!לקחנו את הגירסה הקריפית של החדר ויש לציין שהרגשנו את האווירה מהרגע הראשון בחדר, החידות מאתגרות והאווירה מורגשת לאורך כל החדר , יש טוויסט נחמד בעלילה שמוסיף המון ! יש גם כמה הפחדות שגרמו לנו לצעוק כמו ילדים, בקיצור חדר ממש מומלץ ונהנו לעשות אותו!
 6. מאוד מומלץחדר מעולה , משלב חידות מצויינות עם אווירה מותחת וקריפית במידת הצורך. החידות קשות ומהנות ודורשות חשיבה . הגענו למקום , במתחם קיים גם החדר דברים מוזרים שהלכנו אליו ברגע שנפתח. אם בא לכם חדר מאתגר ,אווירתי ואפילו מפחיד - זה החדר בשבילכם.
 7. מומלץ מאוד !!הגענו זוג לחדר החדש קיבלו את פנינו הבעלים שני ואלכס, היה כיבוד והכנסת אורחים מקסימה! אחרי תדריך קצר וקצת דיבורים נכנסנו לחדר . אווירה קריפית, המוזיקה והתפאורה תואמים לתמה , העברנו כמה דק רק מההתפעלות מהתפאורה. חידות חלקן כבר ראינו בעבר ולחלקם מחדשות מאוד . שילוב של שיתוף פעולה מדהים. נהנו מאוד . אחד החדרים היותר מומלצים.

השאר תגובה