פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

העלילה של חדר בריחה ״המקרה המוזר״ מבוססת על הסיפור של דוקטור ג׳קיל ומר הייד ומתרחשת בלונדון בשנת 1888. אדם עם פיצול אישיות ,דוקטור ג‘קיל, ג‘נטלמן מכובד העוסק במחקר רפואי עושה תגלית פורצת דרך: לכל אדם יש צד טוב וצד רע ואפשר לשלוט בהם באמצעות דרכים רפואיות. הדוקטור ממציא שיקוי מיוחד שמאפשר לו להדחיק זמנית את הצד הטוב שיש בבני האדם והוא מחליט לנסות את השיקוי על עצמו… כך נולד מר הייד, האישיות השניה של דוקטור ג׳קיל, דמות אפלה ואלימה. ובסופו של דבר התמכר הדוקטור לשיקוי ונעלם…
מקור: אתר החדר
המקרה המוזר written by arik average rating 5/5 - 21 user reviews

24 תגובות

 1. הכי טוב שהייתי בו!הייתי בכ15 חדרי בריחה עד עכשיו, והחדר הוא ללא ספק הכי טוב שהייתי בו. מרמת העיצוב המושקע והמפורט ועד החידות המקוריות והקשות. שלא לדבר על זה שהחדר הוא מקבילי ולא ליניארי (שלא רואים יותר מדי כאלה). חדר 10/10 מדהים!
 2. היינו כל המשפחה - הורים ושני ילדים 17 + 18. היה קצת קשה. מלא הפתעות . מאד אתגרי. . מתוכנן ומתוחזק היטב. מאד נהננו . אני ממליץ !!!!!היינו כל המשפחה - הורים ושני ילדים 17 + 18. היה קצת קשה. מלא הפתעות . מאד אתגרי. . מתוכנן ומתוחזק היטב. מאד נהננו . אני ממליץ !!!!!
 3. מומלץהיינו אתמול ואני לא מפסיקה לחשוב על החידות המגניבות שהיו שם. חמישה אנשים, חדר לא קטן ולא צפוף. מאתגר ועם זה לכל חידה פתרון יחיד כך שאתה לא מרגיש שאתה "הולך לאיבוד" כשביקשנו עזרה, המנחה נתן רמזים קטנטנים שלא קילקלו את החידה ועדיין נתנו הרגשה שאנחנו אלה שפתרנו אותה אל תפספסו
 4. חדר מקורי מאוד!!היינו קבוצה של 4, החידות היו קשות ומורכבות- אבל הצלחנו בסופו של דבר, והמעברים לחדרים הבאים היו מאוד מגניבים. אחלה עיצוב, קצת נבהלנו (ממש בקטנה) מכמה דברים שם שנפתחו כשפתרנו חידות מסוימות. המפעיל מתוק מאוד, לא לחץ בכלל ולא דחף חידות בכוח, רק כשביקשנו. בהחלט היה מאוד מאתגר וחוויתי, חדר בין הטובים שיצא לי לנסות, ממליצה בחום!
 5. זה חדר הבריחה הרביעי שהלכנו ונהנינו ברמות!!!!!
  החידות ברמה גבוהה, לא פשוטות ומאתגרות!!!
  הבעלים מקסימים ועוזרים בהכוונה כשמבקשים מהם ולא דוחפים סתם רמזים!
  ממליצה בחום!!! יצאנו משם עייפים אך מרוצים!

 6. מעולה!!!חדר מגניב מאתגר מאוד וחוויתי!! הלכנו זוג ונהנינו בטירוף! חידות מגניבות שלא ראיתי בחדרים אחרים המפעיל דניס פשוט מקסים! לא דחף לנו רמזים כשלא ביקשנו וכיוון אותנו בדיוק למה שהיינו צריכים, בקיצור הפך את החוויה למושלמת! חדר חובה♥
 7. מעולה פשוט!הרגע יצאנו מהחדר בריחה והיה פשוט מדהים, היינו שתיים בחדר, החידות היו קשות, מאתגרות ומספקות מאוד. היו חידות מרעננות מאוד שלא ראינו בחדרים אחרים. מושלם לזוג וגם לקבוצות גדולות. בנוסף המיקום מעולה והמפעיל ממש נחמד. ממליצות בחום 😄 בהחלט אחד החדרים הכי טובים שעשינו!
 8. חדר מעולה! חדר חובה !! מפעיל את החשיבה בצורה אחרת! אין שם טכנולוגיה, אין מה לחפש את הדברים הטכנולוגיים בחדר, זה מה שמיוחד בחדר, יש שם חשיבה אתגרית, איך להפעיל את המחשבה ולא דרך הטכנולוגיה. שני חדרים עם הרבה חידות ורמזים מקוריים וקשים. רק צריך להוסיף מוזיקת רקע, אבל חוץ מזה, חדר מושקע ומקורי! ממליץ מאוד על החדר הזה!
 9. חובה! ומי שלא הולך מפסיד חוויה אדירה! המפעיל דימה מקסים מקסים מקסים. חדר נהדר. רמת קושי גבוהה. היינו 3 עם נסיון של 10 חדרים. נהננו מכל רגע. מכל חידה. חדר מושקע מאוד! יצאנו משם עם סיפוק וחיוך אדיר. בלי מוסיקה - יש כאלה שזה יהיה להם יתרון ויש שיגידו חסרון. לי אישית לא ממש היה חסר. ( אולי רק קצת ) . חסרון נוסף- שלא קשור לחדר...- בעית החניות בירושלים- היזהרו נותנים דו"חות גם ב9 וחצי בלילה . לסיכום: חובה חובה חובה !
 10. חדר מדהים!!!היינו בחדר שלושה אנשים ונהנו הכי שאפשר, החדר מאתגר וקשה, עם המון מקום לחשיבה, החדר יפה ומושקע, והמשחק בו מעניין ומפתיע, סיימנו בתחושת סיפוק אדירה ומחכים לחדר הבא שבתהליך בנייה. הבעלים מאוד נחמדים ואדיבים. ממליצה בחום!!!

השאר תגובה