פרטי החדר

4-12 שחקנים
60 דקות

הסיפור

המאבק הנצחי בין כוחות מנוגדים קיים כבר משחר ההיסטוריה. טוב מול רע, שחור מול לבן, יום מול לילה… כעת אתם עומדים להיבחן באתגר האולטימטיבי של עולם האסטרטגיה והאקשן, בקרב מלא אדרנלין שיכריע אחת ולתמיד מי ינצח, אתם… או הם? בואו לחוות את הדור הבא של חדרי הבריחה, במסלול תחרותי ואתגרי, שמשלב חידות מבריקות מעולם חדרי הבריחה לצד אקשן משימתי, ואסטרטגיה שבה רק הטובים ביותר יכולים לצאת כשידם על העליונה.

על החדר

מדובר בחדר בריחה כפול ותחרותי בו אתם מתחלקים לשני שבטים ומתחרים ראש בראש בחללים נפרדים אך זהים לחלוטין. המטרה היא לא לסיים את החדר ולצאת בזמן, אלא לפתור יותר משימות וחידות מהשבט השני. על כל משימה או חידה שתעשו נכון, תקבלו שק אורז בצבע של השבט שלכם. בנוסף, קיימים שקי אורז בצבע שחור. את השקים האלו משיג רק שבט אחד כל פעם (מי שפותר את החידה או את המשימה קודם), דבר הגורם אינטראקציה במהלך המשחק ומוסיף לאדרנלין. בסוף נפגשים בחלל אחרון משותף, לדו קרב ראש בראש כאשר יהיה יתרון משמעותי לשבט שהשיג יותר שקי אורז במהלך המשחק. בחלל הזה יוכרז על השבט המנצח של הישרדות EXTREME!

  • החדר בהשתתפות שחקן
  • חדר בריחה כפול ותחרותי

מחיר

בכל ימות השבוע
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 525 ש"ח
6 משתתפים: 600 ש"ח
7 משתתפים: 630 ש"ח
8 משתתפים: 720 ש"ח
9 משתתפים: 810 ש"ח
10 משתתפים: 900 ש"ח
11 משתתפים: 990 ש"ח
12 משתתפים: 1080 ש"ח
הערות

  • 10% הנחה לחיילים בחובה
  • 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
  • 50% הנחה לחוגג יום הולדת – תקפה עבור החוגג במהלך יום ההולדת (מינימום 4 משתתפים)
  • אין כפל מבצעים
הישרדות EXTREME written by arik average rating 1/5 - 1 user reviews

2 תגובות

  1. פשוט מאכזב!מהתחלה היה בלאגן גדול. הגענו לחדר ואף אחד לא קיבל את פנינו. אחרי שחיכינו 10 דק יצא אלינו המפעיל ואמר שיש עיכוב. נכנסו בעיכוב משמעותי. 70% מהחידות בחדר לא עבדו למרות שנפתרו , כשניסינו לפנות למפעילה לא היה טיפת התייחסות לגבי הדברים שלא פועלים ובסוף החדר המפעילה פשוט הסבירה לנו את משימת הסוף בצורה שגויה שהרסה את כל הפואנטה של החדר. אכזבה מהתחלה ועד הסוף. מאוד לא מומלץ.

השאר תגובה