פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

חברי יחידת משטרה מיוחדת נא להתפקד !!! קיבלנו קריאה לבוא לעזרה !!!! הוטלה עליכם משימה כפולה ודחופה !!! בביה"ס גורדון מישהו הטמין פצצה , רוב הילדים חולצו מביהס אך ייתכן ובודדים עדיין בפנים , יש לנו 60 דקות למצוא היכן הפצצה מוסתרת ולנטרל אותה לפני שתתתפוצץ , כמו כן חייבים למצוא מי הטמין את הפצצה מתוך רשימת החשודים שבידנו. האם אתם מוכנים למשימה??? קדימה התפקדו!!!
מקור: אתר החדר

8 ביקורות

השאר ביקורת


 1. היה אחלה ממש נהנו! הגענו 4 חברים והיה ממש כיף!
  ירין המדריך שלנו היה אחלה! עזר ונתן רמזים ממש טובים שלא היו ברורים מידי
 2. חביבהגענו לחדר ביום הפתיחה שלו, כך שלא הכל היה גמור ב-100% ויש לנו תחושה שהדברים עוד ילכו וישתפרו. הבעלים מקסימים, והיו קשובים מאוד להערות שהעלנו. לצערנו, לא כל-כך התחברנו ל"ראש" של החדר והרגשנו שהחידות לא ממש מתקשרות לעלילה באופן הגיוני, והיו די הרבה רגעים שהרגשנו ממש חסרי כיוון לגבי מה אנחנו צריכים לעשות. בנוסף, מדובר בחלל די גדול עם הרבה מסיחים, והעובדה שהיינו זוג די הקשתה. החידות היו די סתמיות ולא "מגניבות" (את היותר טובות כבר ראינו בווריאציה כזו או אחרת בחדרים אחרים, לרוב בביצוע מוצלח יותר) בנוסף, רוב החידות היו חידות מורכבות מתתי-חידות עם קשר לוגי רופף. יש בחדר מספר אמצעים טכנולוגיים שהיו יכולים בהחלט לשמש לחידות סופר מגניבות הדורשות שיתוף פעולה בין השחקנים אבל השימוש בהן היה סטנדרטי ביותר. והערה אחרונה: השימוש באוזניה אכן מגניב ביותר, אבל לא באמת הכרחי, ומי שיש לו קצת מודעות הגיינית יתחלחל מהרעיון.
 3. חדר מצוין הגענו 8 חברים חלק בלי נסיון וחלק עם נסיון של 8 חדרים .
  המפעילה הכניסה אותנו לאווירה בצורה מושלמת , גם גרך העברת הרמזים מדליקה ומתאימה לסיפור בול.
  יצאנו עם חשק לעשות עוד חדרים .החברים התמכרו .
  ועוד משהו אירוח מושלם .כיבוד ושתייה אפילו קיבלנו תמונת מגנט במתנה
 4. נחמדהיינו 6 בנות בחדר,אני חייבת להגיד שהמדריכים שם מנסים לדאוג לסיפור וזה ממש מוסיף לאווירה, אבל ברמה פרקטית - רואים שלא רעננו שם את החפצים הרבה זמן. חלק מהמנעולים לא עבדו לנו, עד כדי כך שהמדריכה שלנו בשלב כלשהו נכנסה לחדר (כשאנחנו עדיין במשחק!!!!!!!), ניסתה לפתוח בעצמה ולא הצליחה. ככה גם נהרסה לנו האווירה וגם הזמן עבר לנו על לפתוח מנעול שאפילו המדריכים לא מצליחים לפתוח (וכמובן הם אפילו לא הציעו פיצוי\הנחה אחרי מה שעברנו)
  ואישית- בתור אחת שעשתה הרבה חדרי בריחה, התאכזבתי מאוד כי החדר נותן לך את ההרגשה שזה הולך להיות חדר טוב אבל מה שהורס זה פשוט עניינים פרקטיים שהרסו את החוויה וגרמו לנו לצאת עם תחושה לא כיפית.

  לסיום- אני ממש לא ממליצה.