פרטי החדר

3-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

כבר זמן מה שהדוד שלכם אלכס מתנהג באופן מוזר מסיבות לא ברורות. זה הדאיג והעציב את כל המשפחה, בעיקר את אישתו ג'סיקה. לבסוף היא עזבה אותו ומאז הכל הדרדר.אלכס כמעט ולא ישן, מבזבז את כל הזמן שלו על הימורים, שתייה, ומשום מה קורא לעצמו ג'ק! אנשים הפסיקו להתקרב לביתו מפני שצעקות וצחוק מוזר נשמעים משם בלילות. החלטתם אחת ולתמיד לפתור את התעלומה המשפחתית. כשהגעתם לבית המסתורי, לא מצאתם איש, אז התחלתם לחפש תשובות בעצמכם. ובזמן שעיינתם בתמונות משפחתיות, הדלת פשוט נסגרה והבית הריק פתאום התעורר לחיים...
מקור: אתר החדר

8 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מעולה, מומלץ בחום!חדר מדהים, תפאורה מושקעת, חידות מעניינות וסיפור רקע נפלא!
  היינו זוג מנוסה וחדר כזה מיוחד לא ראינו קודם.
  ועינב המפעילה הייתה טובה יותר אפילו מהחדר עצמו!
 2. טירוף! חדר פשוט מטורף. הגענו זוג למרות שבאתר כתוב שמיועד לשלושה+ מהתחלה קיבלנו יחס חם מהמפעילה עינב שהייתה פשוט מקסימה ודאגה לנו לכל מה שהיינו צריכים.
  החדר עצמו מפתיע, מושקע בתפאורה שלא ראינו באף מקום אחר, חידות משימתיות ומהנות, דרושה יכולת שימת לב לפרטים הקטנים ושיתוף פעולה תמידי בין המשתתפים. החידות בנויות על אפקטים מטורפים והיה פשוט כיף לשחק!
  זמינות מצויינת ומחיר הוגן.
  10 מתוך 10!
 3. אווירה טובה אבל לא מומלץ למנוסיםהיינו בחדר 3 מנוסים (10-15 חדרים) והרגשנו שהחדר לא איתגר אותנו. הוא מעוצב יפה אבל החידות לא מעניינות או דורשות חשיבה מעמיקה, הן בנויות על הרבה עבודה שחורה ולפעמים גם לא זורמות וצריך להמתין או לנסות כמה פעמים את אותו הדבר כדי שדברים יתקדמו. האווירה טובה אבל סך הכל יצאנו מאוכזבים.
 4. חדר עם אווירה מדהימה ותפאורה מדהימה עוד יותרשיחקנו 3 , עם נסיון רב, סיימנו ב 64 דקות. חדר עם אווירה מיוחדת ותפאורה מושקעת. הכל טכנולוגי, חדשני וללא מנעולים. החידות תואמות לתמה ולא קלות בכלל. מומלץ.
 5. עתיר גימיקים, תפאורה ואפקטים. פחות חידות, יותר משימתי.החדר פחות עניין אותנו (שלישית מנוסים), כיוון שמורגש שמרוב גימיקים, תפאורה ואפקטים, יש פחות חידות מעניינות ולא אהבנו את רוב המשימות. סאונד לא היה טוב בכמה חלקים והיה קשה להתקדם. חלק מהמשימות ארוכות מדי, או שלא מתאימות לשלישיה ואז השחקן השלישי עמד מיותר למשך כמה דקות. מתאים לזוג או רביעיה.