פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בשנים האחרונות מתקיים מרדף אחר רופא שמטופליו נעלמים ללא סיבה ברחבי הגלובוס. הFBI שלח לישראל סוכנת מיוחדת על מנת לחקור את דוקטור דונטר אשר הגיע לישראל והקים מרפאה חדשה. הסוכנת הפסיקה לדווח מזה מספר שבועות ויש חשש לחייה! משימתכם היא לפרוץ למרפאתו של הדוקטור ולמצוא הראיות שאספה הסוכנת לפני שנעלמו עקבותיה.
מקור: אתר החדר
ד"ר דונטר written by arik average rating 4.8/5 - 35 user reviews

39 תגובות

  1. ממליצה מאוד!היינו 4 בנות , המפעיל קיבל אותנו בצורה מאוד יפה, הציע לנו מים, החדר היה מרווח עם תפאורה מעולה וחידות מאתגרות מאוד, וסוף מפתיע ומאתגר. הייתה אווירה כיפית ומותחת לאורך כל החדרים, שווה לבוא!
  2. חדר מושלם ומלא חוויות!היינו מפחה עם ארבעה ילדים הדר מרווח ברובו וממש מתאים לקבוצות גדולות הסיפור נשמע מפחיד אבל יש התאמות במקום כשבאי ילדים והם ממש נהנו בנוסף החידות מגוונות ומתאימות לילדים ברובם וגם למבוגרים אפקט וואוו בשלב מסויים בחדר :)
  3. חדר מותח ואחד הטובים שעשיתי - לאחר שדרוג!!!עשיתי את החדר לאחר השדורג המדובר ופשוט חוויה יוצאת דופן חידות מאתגרות אשר דורשות שיתוף פעולה וחשיבה יצירתית קיימת במקום רמת ילדים - רצוי לבקש והחדר בריחה מתאים לילדים עקב כך... סיום עם טוויסט
  4. מומלץ בחוםחדר מצויין! שפע חניה, קבלת פנים סימפטית, עיצוב מושקע, חידות כייפיות - בייחוד החידות היותר פיזיות. היינו זוג מנוסה (20 חדרים) ולגמרי בראש של החדר, כך שיצאנו יחסית מהר, אבל נהננו מכל רגע. החדר מתאים לקבוצה קטנה, ושווה לגמרי להגיע עד נתניה בשבילו.
  5. חדר טוב מאודהיינו 4 חברים בני 14 מנוסים וחכמים והחדר היה לא פשוט בכלל. החידות היו מאתגרות מאוד וכלנו אהבנו את החדר מאוד. ולאלה שאומרים ש- " התפאורה לא הייתה מספיק טובה" הם פשוט לא מבינים שהחדר צריך להראות כמו חדר של רופא שיניים והוא היה נראה מושלם למרות שהתפאורה לא הייתה מדהימה. המחיר בסדר גמור. מומלץ ל-4 אנשים או פחות.
  6. מאכזב ביותרהגענו קבוצה של 9 אנשים בפעם הראשונה לחוויה כזו. הכניסו את כולנו לתוך החדר. חוויה מאכזבת ביותר ורמזים מעורפלים שרק גרמו לנו להסתבך ולסיים את החוויה השנוייה במחלוקת בחדר הראשון. הייתי מצפה ממפעילים מקצועיים שבאמת רוצים לספק חוויה להגביל מס משתתפים או לחלק את הקבוצה או להוסיף זמן למרות שמשתלם לקחת יותר כסף. מאכזב ביותר.

השאר תגובה