פרטי החדר

2-4 שחקנים
60 דקות

הסיפור

צוות RSQ גאה להציג בפניכם את האתגר החדש בעולם הקווסטים - רמה שטרם הכרתם! מציאותי מידי, קיצוני להחריד, אינו דומה לאף משחק אחר, כי בעצם, זה כבר אינו משחק... עתה לא רק הזמן נגדכם, אלא גם הטמפרטורות הצונחות לנקודת קיפאון. האדרנלין בשיאו, ואתם מתמודדים מול אימת הסכנה המתקרבת, במאבק על חייכם.
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר קול לגמרי 😉היה קול לגמרי!!!
  המפעילים ממש נחמדים וחברותיים. בן זוג שלי ואני הרגשנו ממש בנוח.
  החדר עצמו היה מאתגר (אבל לא מאתגר מידי בשבילנו – 46 דקות!!).
  בתור זוג שלא אוהב חדרים מפחידים זה היה מושלם!!
  החדר היה מיוחד והחידות היו טובות. היה כיף לפתור אותם!
 2. חדר מעולהוואו איזה מגניבב! ההתחלה שאתה נכנס לחדר כל כך מכניס אותך למשחק ולחדר הזה. המפעיל דניס מעולה ומטורף. החדר הוא עם הרבה חידות ובאמת בתוך מקפיא- מה שמכניס אותך לחוויה מציאותית. אני חובב אימה בדרך כלל, וסוף סוף חדר שיש לו קושי מיוחד אחר שלא קשור לפחד או רק לחידות- גם קור.
 3. חדר מעולה, היינו זוג עם ניסיון של 45 חדרים לפני כןכבעל חדר בריחה אני בד"כ משתדל שלא לכתוב ביקורת, מתוך הבנה כי מראשית הביקורת-סקירה יתפסו כבעייתיים.
  במקרה הזה אני מרשה לעצמי לחרוג ממנהגי.

  אז לעניין,
  הלובי מאוד מכניס לאווירה, המפעיל היה נהדר, מאוד נכנס והכניס לעניינים. התדריך היה ענייני, ההפעלה הייתה מעולה.
  העלילה נהדרת, החידות מצויינות. בקיצור, החדר לחלוטין נכנס לטופ 5 שלי, שווה לחלוטין את הכסף.
 4. קיפאון חושים!הייתי עם שני אחייני, בני 15 ו12. הם עם ניסיון קודם של חדר 1 ואני עם 20. החידות לא הקשות ביותר שפגשתי בל גורם הקור פשוט משתק את המוח. מומלץ בחום, או בקור, מה שתחליטו, העיקר תלכו!!
 5. אחד החדרים המדליקים שיצא לי לעשות!חדר מפתיע ולא שגרתי! ממש מכניס לאווירה ולסיפור שהוא מבוסס על המקרה האמיתי. החידות בחדר קשורות לתמה ולפאמים אפילו לפי הסיפור עליו מבוססת עלילת החדר. והכי מציאותי שמדובר בקור אמיתי, מחלקים חרמוניות בכניסה! חוויה לא שגרתית בכלל.
 6. מעולה למתחילים, לא מספק מתקדמיםהחדר מגניב ובקונספט טוב, המפעיל ממש נחמד, אבל החדר לא מספק, החידות די קלות ויש מעט מהן. גם לא נתנו לנו לחשוב יותר מכמה דקות על חידה, ישר נתנו רמז.
  בכל מקרה זה מעולה לאנשים ללא ניסיון בחדרי בריחה, לאנשים שאוהבים חידות יותר מאתגרות - זה לא בשבילכם.
 7. חדר טוב, אבל לא ברמה של טרנטוןהיינו זוג יחיסת מנוסה (כ-20 חדרים), החדר באמת בנוי בצורה מרשימה (וקרה) והחידות מגוונות... אבל החדר מכיל מעט מאוד חידות והן כולן לינאריות כך שלא ניתן באמת לעבוד יותר משני אנשים בחדר.
  סיימנו תוך 40 דקות והרגשנו לא מסופקים... אני חושב שהחדר יהיה מצוין למתחילים ובכל מקרה לא יותר מזוג.
 8. קריר ומטורף!חדר חדש של חברת RSQ יפתיא אתכם לטובה! מקפיא אמיתי גורם לשחקנים להרגיש את הסיפור האמיתי שהחדר מבוסס עליו במלואו ויש עוד סיבה להיזדרז כי ככל שהזמן אוזל גם הטמפרטורות יורדות! =)
 9. ממליצה מאוד על שלושת החדרים שלהם!היינו בכל חדרי הבריחה של חברת RSQ. החברה האלה פשוט יודעים לעשות חדרים הכי ריאליסטיים שיכולים להיות! ממש מרגישים בתוך הסיפור ושוכחים שבפועל נמצאים בתוך המשחק! מרגישים שחייבים להימלט אחרת התנאים ישחקו נגדינו! תפאורה מצויינת, המפעילים מאוד קשיבים ונעימים. דווקא בחדר הזה היינו בלי ילדים כי יש הגבלת גיל ממליצה מאוד על שלושתם!