פרטי החדר

2-12 שחקנים
60 דקות

הסיפור

חדר קומי, מצחיק, שונה ומשעשע! אצלנו, אנו צוחקים על הגורל ומגלים אותו תוך כדי המשחק.. אז מה אתם חושבים? אתם, תצליחו לצחוק על הגורל? או שהגורל יצחק עליכם?
מקור: אתר החדר

25 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מזעזעחדר זוועתי והייתי בכמה חדרי בריחה בחיי.
  הכל מרגיש דל תקציב ישן כזה מתפרק.
  המארחת נחמדה ולא מעבר.
  וכל זה עוד 170₪ לאדם! גניבה לאור יום.
  לא ממליצה בכלל.
 2. מדהיםםםםחדר מדהים מצחיק , היינו קבוצה של 5 אנשים צחקנו המון יחד עם שילוב מחשבה לפתרון .. עשינו חדרים בכל הארץ וואלה שפו !!! נהננו מאוד תודה רבה
 3. חידות לא טובות ללא היגיון וללא מגנטים מפעיליםהמארחת חמודה מאוד והחדרים מאובזרים ויפים, אך החידות הן ללא היגיון או רצף ולא משהו שממש אפשר להבין ולפתור... (הייתי במעל 50 חדרי בריחה אני לא סתם אומר)
  האביזרים לא מצוידים במגנטים וכאשר פותרים משימה זה לא אוטומטי אלא המארחת מפעילה את הדלתות והפתחים (לא כל כך מושקע) בסך הכל חדר בריחה חמוד אך לא ממליץ
 4. היה מגניב ממש!!
  החדר צבעוני ומעניין, לא מפחיד ולא מאוד מאוד מסובך.
  גם עבור אלו שעושים חדר בריחה בפעם הראשונה.
  הייתה חוויה כיפית ומגבשת😍
  והמארחת מקסימה!
 5. מפתיע וצבעוני החדר מאוד משעשע, גם גורם לחשוב וגם לצחוק! עוברים בין מספר חללים, שיוצרים ביחד סיפור. היינו זוג וכבר על החידה הראשונה נתקענו מלא זמן (טיפוסי בשבילנו), אך לאט לאט צברנו תאוצה ויצאנו תוך 54 או 56 דקות. המשחק עובר בסבבה, אז תשימו לב לשעון, זה ממש לא הרגיש שעה!
 6. צבעוני ושמח עם חידות לא שגרתיותהחדר מאוד משעשע, גם גורם לחשוב וגם לצחוק! עוברים בין מספר חללים, שיוצרים ביחד על סיפור. היינו זוג וכבר על החידה הראשונה נתקענו מלא זמן (טיפוסי בשבילנו), אך לאט לאט צברו תאוצה ויצאנו תוך 54 או 56 דקות. המשחק עובר בסבבה, אז תשימו לב לשעון, זה ממש לא הרגיש שעה!
 7. מקורי. מהנה, מיוחד. מצחיקרוצים לחוות מקום מקורי, חוויה מהנה וייחודית, קומית שפשוט תצחקו כל הדרך החוצה? זה המקום בשבילכם!
 8. הכי מושקע כייפי ומתאתגר שישחדר משעשע מעניין ובעיקר כייפי .
  יעל מפעילה נדירה ומשעשעת
  כל רגע בחדר היה מיוחד .
  פעילות מגניבה לכל המשפחה כייף גדול ותענוג מדהים .
  ממליצה בחום לכולם להגיע .
  מבטיחה שתרצו לחזור שוב ❤💕
 9. הזמינו מקום בהקדם איזה חדר מושקע!! שונה, מקורי ושמח. כל כך מוצלח. הבעלים היא חלק בלתי נפרד מהכייף, פשוט אדירה. בהצלחה לכם בזוקות 😊
 10. חוויה אמיתיתחדר מצחיק ומשעשע. יציאה מהקופסא בכל המובנים, החל מהתפאורה, עיצוב, גרפיטי מושקע, מפעילה מדהימה.
  היינו 3, לא הפסקנו לצחוק כל החדר. מומלץ בחום למי שמחפש לסיים את השבוע או היום עם חיוך על הפנים כי לא תפסיקו לחחיך אחרי שתסיימו.
 11. חדר שונה ומיוחד!!חדר אחד הטובים שהייתי.
  מבחינת קושי המשחק בהחלט רמה גבוהה!! החדר בנות עד ל12 איש היינו שניים לכן היה אתגרי יותר! חדר שונה מחדרים אחרים שהייתי. הוא מצחיק שנון מחזיר קצת גם לילדות! מתחפשים כחלק מהחידות שזה חוויה בפני עצמו. המפעילה מצחיקה ומקסימה ונתנה אווירה ממש כיפית וחמה.בקיצור חבל שחדר בריחה הוא רק פעם אחת.. כי לגמרי בא לי לחזור לשם 😀
 12. מצחיק, מקורי, שנוןלא חדר שגרתי בכלל!
  המפעילה היא חלק בלתי נפרד מהקונספט של החדר והיא נפלאה מה שגורם לחדר להיות ברמה גבוהה!
  מומלץ מאוד!
 13. חדר מצחיק מאוד ,מהרגע שנכנסים ללובי עד סוף החדר .חדר בהחלט שונה ומאתגר כך שצריך לחשוב מחוץ לקופסה.נהננו מאוד הכל זרם, ויש גם הפתעה לא צפויה😝היינו שלושה ויצאנו ב 57 דקות.גם המפעילה מדהימה ומכניסה מאוד לאווירה.