פרטי החדר

2-12 שחקנים
60 דקות

הסיפור

חדר קומי, מצחיק, שונה ומשעשע! אצלנו, אנו צוחקים על הגורל ומגלים אותו תוך כדי המשחק.. אז מה אתם חושבים? אתם, תצליחו לצחוק על הגורל? או שהגורל יצחק עליכם?
מקור: אתר החדר
צחוק הגורל written by arik average rating 5/5 - 15 user reviews

20 תגובות

  1. מפתיע וצבעוני החדר מאוד משעשע, גם גורם לחשוב וגם לצחוק! עוברים בין מספר חללים, שיוצרים ביחד סיפור. היינו זוג וכבר על החידה הראשונה נתקענו מלא זמן (טיפוסי בשבילנו), אך לאט לאט צברנו תאוצה ויצאנו תוך 54 או 56 דקות. המשחק עובר בסבבה, אז תשימו לב לשעון, זה ממש לא הרגיש שעה!
  2. החדר מאוד משעשע, גם גורם לחשוב וגם לצחוק! עוברים בין מספר חללים, שיוצרים ביחד על סיפור. היינו זוג וכבר על החידה הראשונה נתקענו מלא זמן (טיפוסי בשבילנו), אך לאט לאט צברו תאוצה ויצאנו תוך 54 או 56 דקות. המשחק עובר בסבבה, אז תשימו לב לשעון, זה ממש לא הרגיש שעה!

  3. הכי מושקע כייפי ומתאתגר שישחדר משעשע מעניין ובעיקר כייפי . יעל מפעילה נדירה ומשעשעת כל רגע בחדר היה מיוחד . פעילות מגניבה לכל המשפחה כייף גדול ותענוג מדהים . ממליצה בחום לכולם להגיע . מבטיחה שתרצו לחזור שוב ❤💕
  4. חוויה אמיתיתחדר מצחיק ומשעשע. יציאה מהקופסא בכל המובנים, החל מהתפאורה, עיצוב, גרפיטי מושקע, מפעילה מדהימה. היינו 3, לא הפסקנו לצחוק כל החדר. מומלץ בחום למי שמחפש לסיים את השבוע או היום עם חיוך על הפנים כי לא תפסיקו לחחיך אחרי שתסיימו.
  5. חדר שונה ומיוחד!!חדר אחד הטובים שהייתי. מבחינת קושי המשחק בהחלט רמה גבוהה!! החדר בנות עד ל12 איש היינו שניים לכן היה אתגרי יותר! חדר שונה מחדרים אחרים שהייתי. הוא מצחיק שנון מחזיר קצת גם לילדות! מתחפשים כחלק מהחידות שזה חוויה בפני עצמו. המפעילה מצחיקה ומקסימה ונתנה אווירה ממש כיפית וחמה.בקיצור חבל שחדר בריחה הוא רק פעם אחת.. כי לגמרי בא לי לחזור לשם 😀
  6. חדר מצחיק מאוד ,מהרגע שנכנסים ללובי עד סוף החדר .חדר בהחלט שונה ומאתגר כך שצריך לחשוב מחוץ לקופסה.נהננו מאוד הכל זרם, ויש גם הפתעה לא צפויה😝היינו שלושה ויצאנו ב 57 דקות.גם המפעילה מדהימה ומכניסה מאוד לאווירה.

השאר תגובה