פרטי החדר

4-14 שחקנים
60 דקות

הסיפור

החברים שלכם הלכו לטיול ביער ונעלמו! עליכם למצא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף של המכשפה כדי למצא דרך חזרה הביתה! בחצות היציאה מהיער תינעל ותישארו בו לנצח…
מקור: אתר החדר

היער הקסום written by arik average rating 4.1/5 - 34 user reviews

52 תגובות

 1. מאכזבהייינו 2 מבוגרים (מנוסים מאוד, מעל 40 חדרים) עם 3 ילדים. נחדר מאכזב מכל הבחינות.אין תפאורה, אין אוירה, החידות לא קשורות לשום דבר. בניסיון ליצור חדר מאתגר יצא חדר מתסכל ומשעמם. זו הפעם הראשונה שבה רציתי שכבר יפתחו לי את הדלת ויתנו לי לצאת.
 2. אחד החדרים החזקים שהיינו בו.חויה מדהימה כבר המלצתי לאחרים המנחה הייתה מדהימה נהנינו הרבה בזכותה וכמובן בזכות החדר. רעיונות מקסימים חשיבה פתוחה ומיוחדת. היה אתגר מהנה ביותר. תודה נחזור בהמשך ליתר החדרים.
 3. אתמול,20.1.2018 הגענו לחדר בריחה,היער הקסום ברחובות. היינו שתי משפחות,עשרה אנשים.לרובינו זאת הפעם הראשונה והייתה חוויה מתחת לכל ביקורת.
  הכניסה לביניין מטונפת,ריח שתן,מעלית מגעילה,מרגיש כאילו הגענו למקום מפוקפק! החדר עצמו היה משומש מידי,טביעות אצבעות על כל המיתקנים, הכל משופשף מרוב שימוש,הבובות מסמורטטות והכל מרגיש מלוכלך. התפאורה מינימלסטית ועלובה. ממש חוויה לא נעימה!

 4. לא באמת מתאים לקבוצות גדולות - להערכתי גג לשמונה-עשרה אנשים. הפעלה בינוניתבשלב הראשון של החדר אפשר להסתדר בקבוצה גדולה יחסית, בהמשך פחות. לדעתי מעל לעשרה אנשים לא מתאים. המפעילה ממש לא נחמדה ונתנה רמזים בלי שנתבקשה ובלי לשאול אם רוצים. המון מנעולים, אבל לא רק. חלק מהחידות ממש לא מהוקצע וחלק מאוד יצירתי.
 5. חדר מעולה!!חידות מאתגרות ומעניינות ומתאימות לכל הגילאים, החדר מעוצב יפה והמפעילים נחמדים מאוד. הגענו קבוצה גדולה והייתה לנו חוויה כיפית ומהנה. אין ספק שנחזור שוב לחדרים האחרים שלכם!
 6. הגענו 6, ל-5 מאיתנו זה היה החדר הראשון – לא ידענו למה לצפות. נכנסנו לחדר. התפאורה של החדר מעוצבת נחמד, לא הכי מושקע. החידות מעצבנות ולא קשורות לנושא של החדר.
  רק מנעולים, מפתחות וקודים. לא היו אפקטים או אלמנטים מיוחדים בחדר. חוץ מאחד, שגם הוא לא היה הכי מושקע.
  סיימנו על הדקה האחרונה, בגלל שזה היה החדר הראשון לרובינו.
  לסיכום, חדר נחמד, מומלץ למשפחות ולמתחילים.

 7. קבוצה של 13 איש- נהנינו מאוד! אתגרי ומבדר!באנו לחדר כקבוצה גדולה- ;13 איש. לכל אחד היה מה לתרום והאוירה היתה ממש מבדרת ומהנה. תודה לכל הצות, אלעד, אלכס וגרישה.היו זמינים לשיחה בטלפון וסבלניים לבקשותינו.
 8. חוויה מהנה ומאתגרתהיינו קבוצה מעורבת ילדי ומבוגרים. נהנינו מאוד. חלק מהרמזים מעט לא ברורים, וקצת מתסכלים, אבל הצוות מקסים ומכוון היטב בלי לגלות את הפתרון. החידות בנויות ככה שכל אחד תורם משהו וזה ממש עבודת צוות. העיצוב ממש מכניס לאווירה. היה מותח, מעניין והפעיל את גלגלי המח.
 9. חדר מעניין,מאתגר ומכניס לאווירה היינו 9 אנשים כולל 3 ילדים וממש נהננו. בהתחלה מתחלקים ל2 קבוצות וצריכים להתאחד וזה מממש מוסיף לאווירה ולאינטנסיביות. הרמזים לא קלים, יש להתאמץ ולחשוב ובסופו של דבר מצליחים. מומלץ בחום!!
 10. חוויית גיבוש בליתי נשכחת!באנו לחדר כפעילות גיבוש מהעבודה 6 אנשי צוות. החידות היו מאתגרות (יש ממש הרבה חידות) והם דרשו חשיבה יצירתית. עבודת הצוות מאוד חשובה והכרחית לפתרון! נהנינו מאוד! מאוד מומלץ כפעילות גיבוש.
  1. ככה ככה בחדר היינו 13 ילדות בגיל 12 רוב הבנות זה החדר שראשון שלהן אני הייתי ב4 חדרים והוא היה הכי מאכזב החידות לא קשורות לנושא של החדר וחלק מהן אפילו קצת מעצבנות התפאורה לא מושקעת לאומת שאר החדרים שהייתי אבל היה נחמד הוא חדר סבבה למתחילים כמו שאנחנו היינו אבל אם זה החדר הראשון שלכם אבל תפסיקו כי כאלה יותר טובים לפי דעתי אז כם אם זה החדר הראשון לכם אל תפסיקו לעשות חדרי בריחה בגלל מה כתבתי ❤😬
 11. מושקע ומהנה! חדר מדהים ומומלץ!!! עושה חשק לעוד!היינו 12 מבוגרים מנוסים, נהננו מאוד מהחדר, הכי כייפי וזורם שהייתי בו. המפעילה ממש הכניסה אותנו לאווירה. הכניסה לחדר בעיצוב אדיר עם הרבה פרטים מעניינים, החדר עצמו מושקע עד הפרטים הקטנים, מושקע בכל רבד אפשרי. החידות מאוד מאתגרות ומפתיעות!, לכן מומלץ לבוא לחדר אם כבר יש ניסיון מחדרי בריחה אחרים, ועדיף להיות קבוצה של 8 אנשים לפחות. מומלץ בהחלט! עושה חשק ללכת לעוד חדרים!
 12. מצויןהגענו אתמול - 10 מבוגרים. רק אחת מאיתנו היתה בחדר בריחה בעבר, כך שלא ממש ידענו למה אנחנו נכנסים. בתחילה התפצלנו לשתי קבוצות, ולאחר כרבע שעה התאחדנו והמשכנו לפתור חידות ביחד. היו חידות מאתגרות כך שנזקקנו למעט עזרה מהמפעיל, שאכן רמז וכיוון, אבל עדיין השאיר לכולנו נקודות למחשבה עצמית. בסך הכל היתה חוויה טובה לכולם, מגבשת ומשעשעת.
 13. היה מעניין, כיף וחוויתי!חגגתי יום הולדת עם חברותיי בנות ה-15. התפצלנו לשתי קבוצות וכל קבוצה ניסתה לפענח את הרמזים שהיו בחדרים, לאחר מכן התחברנו וניסינו ביחד למצוא את הפתרון, המדריכים נתנו לנו רמזים והיה לנו מאוד כיף. ממליצה לבני נוער יותר ללכת לחדר הבריחה הזה, זאת הייתה עבורנו חוויה מאוד כיפית, זאת הייתה הפעם הראשונה שהלכנו לחדר בריחה. ממליצה בחום!
 14. חדר מהנה מאוד!
  היינו 4 מבוגרים, עבור כולנו זה היה החדר השלישי.
  התפאורה בחדר מושקעת ומתאימה לסיפור של החדר, מכניסה לאווירה. המפעילים היום מאוד נחמדים ועזרו לנו רק כשביקשנו עזרה וגם השאירו מקום למחשבה.
  החידות היו מאתגרות אך לא בלתי פתירות, סה"כ יצאנו אחרי שעה ו-7 דקות ומאוד נהנינו.
  לסיכום: מומלץ!! 🙂

 15. היינו 4 מבוגרים,החדר מעוצב ממש יפה .החידות היו מאתגרות ודורשות חשיבה יצירתית. עבודת צוות הכרחית לפתרון,צוות מפעילים ממש נחמדים ,נותנים רמזים כשמבקשים אך עדיין זה דורש חשיבה ,בטוח שנחזור לשם שוב לחדרים נוספים!!

 16. מאכזבהיינו 3 מבוגרים 3 ילדים. זה חדר הבריחה הראשון שהייתי בו אז עוד אין לי למה להשוות, אבל התאכזבתי. התעלומה הראשונה מתחילה כשלא יודעים איפה נמצא החדר בריחה ואין שום שילוט בתוך הבניין או מחוצה לו איך להגיע, אז כבר מבזבזים זמן יקר. העיצוב מאד פשטני. התקשינו לפתור את החידות ושוב ושוב הגענו למבוי סתום. הזמן לא הספיק. המחיר מאד גבוה - 90 שקל לבן אדם - ממש לא שווה את התמורה. מעכשיו אלך רק לחדרי בריחה שמראש נותנים לי שעה וחצי כיוון ששעה זה זמן קצר מדי. אציין שהילדים נהנו והמבוגרים הרבה פחות.
 17. מעולה! קראתי תגובות של אנשים שהחדר מתאים יותר לילדים. ובכל זאת החלטתי להזמין. היינו 10 מבוגרים. החדר ממש יפה ומושקע!!! בטוח כייפי לילדים, אבל אנחנו נהננו לא פחות!!! חידות מאוד מאתגרות. לא פשוטות בכלל. עברנו בשעה וחמש דקות כמעט בלי רמזים. המפעילים מאוד נחמדים. בטוח נחזור לחדרים נוספים!!!

השאר תגובה