פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בארצות הברית של שנת 2022 , החוקים אינם מה שאתם מכירים. ממשלת ארה"ב הנהיגה "אירוע שנתי" שמטרתו לאפשר לאזרחים לפרוק את כעסם ואת יצר האלימות הטמון בהם, ובדרך זו, תוכל הממשלה להוריד את שיעור הפשיעה במדינה. וזה מה שנקרא "הטיהור"- במשך 12 שעות החושך של ליל הטיהור , כל פעילות פלילית מוגדרת חוקית, עד שהסירנה נשמעת מחדר הבקרה, ואז הסדר חוזר על כנו. אתם מוצאים את עצמכם בניו-יורק, שורדים את השעה האחרונה של "הטיהור"… ובחדשות ברקע, מודיעים כי חדר הבקרה של הטיהור הותקף, ואתם התקווה האחרונה לעצור את הטיהור והכאוס שייגרם, ולמנוע מהפכה במדינה.
מקור: אתר החדר

6 ביקורות

השאר ביקורת


 1. הגענו למקום אחרי שקבענו מראש ולא היה אף אחדקבענו ל14:30 שהגענו היה סגור התקשרו למפעיל הוא אמר 10 דקות. חכינו 20 דקות ראינו שהוא לא מגיע ונסענו
  ממש אכזבה
 2. החדר הכי טוב בארץקיבל את פנינו אקרם המפעיל הציע את שירותי המטבחון עד שהוא מכין את החדר. התדריך היה קצר וקולע והמפעיל עשה עבודה נהדרת והכניס אותנו לאוירה כבר מההתחלה.
  החידות, קשות, אבל הגיוניות ותואמות את התמה ואת סיפור החדר, חייבת לציין שהחידות מקוריות ובנויות היטב
  התפאורה, מדהימה וכל מילה נוספת מיותרת
  הטכנולוגיה, וואווווווו מושלם!
  ההפעלה הייתה מושלמת, רמזים מדויקים ולא תשובות(היינו חייבים איזה 3), ערך לנו גם סיור אחרי המשחק ודיברנו תוך כדי על שאר החדרים באיזור.
  אז תודה לבעלי החדר ותודה למפעיל המקסים ותודה לקווסט רום שתמיד מציבים רף גבוה למתחרים!
 3. מעולה!!!חדר אדיר, באמת חוויה אמיתית, לא קל, מאתגר, חידות ברמה סופר גבוהה, הכל מתחבר לעלילה, טכנוחוגי מאוד, וגם המפעיל אחלה. חדר נוסף של בעלי "הטינה" ומהקבוצה של בלש אמיתי ו 007. בקיצור, הם יודעים לעשות עבודה מעולה. היינו 4 חברים, 2 מנוסים (30 חדרים) ושניים ללא ניסיון. מומלץ ביותר!