פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בעיירת נוריאס הייל חי מכשף עם משפחתו שנים רבות. אנשי העיירה פחדו מכוחו הנסתר של המכשף ויצאו לציד מכשפות, שבו נהרגו אשתו ובתו. בזעמו התחיל המכשף את זימונו של שד כל כך נורא וחזק, שברגע שיעלה לא יהיה אדם או מכשף אשר יוכל לעצרו מלמחוק את האנושות
מקור: אתר החדר
עיירת המכשף written by arik average rating 4.7/5 - 18 user reviews

19 תגובות

  1. מאתגר מאד ומושקע מבחינת תפאורההיינו בחדר זוג (אני ואישתי) והילדה בת 6.5. התפוארה מאד מושקעת והחידות מאתגרות והגיוניות. כולם מאד נהנו כולל הילדה שבעיקר נהנתה מהאווירה, החידות עצמם מתאימות לילדים יותר מבוגרים. סה"כ כיף מאד.
  2. חדר מושקע בטירוף!היינו אני ובן זוגי - נהננו הכי בעולם! התפאורה פשוט קסומה, החידות מעולות, ובאופן כללי הכל מתאים בול לז'אנר הפנטזיה - כאילו שמו אותי בממלכה קסומה מסרט ילדות. מומלץ בחום!
  3. חדר הכי טוב בנתניהעם ניסיון של 49 חדרים - הוא בטופ 3 ובהחלט הכי טוב בנתניה בתפאורה עולה על מחנה 23 וכל חדר אחר שעשיתי חידות מאוד מגוונות סאונד מהמם!!!! מומלץ לדעתי עד 6-7 משתתפים לא יותר (היינו 9) אבל עדיין נהננו מאוד
  4. תפאורה מהממת, החידות פחות...היינו רביעייה מנוסה והחדר לא ״זרם״, היו תקלות תפעוליות שהפריעו לאווירה (משהו שנפתח לפני הזמן, משהו שהיה אמור להיפתח ונתקע וכו׳). בנוסף, יש בעיה ברצף החידות. בסה״כ חדר מאוד מושקע מבחינת תפאורה אבל החוויה הכוללת בינונית בלבד.
  5. מאוכזבים מהאירוח והשירותהחדר עצמו נחמד, אבל יצאנו מאוד מאוכזבים. קבעו איתנו בשעה 11:30, כשהגענו החדר היה סגור, התקשרנו למנהל ולאחר בירור קצר אמר לנו שהמפעיל יגיע עוד כחצי שעה ושנקבל על כך פיצוי. כשהמפעיל הגיע הוא הסביר לנו במהירות מופרזת על החדר ואמר לנו להיכנס מבלי להציע אפילו לשתות. כשסיימנו את החדר שילמנו עם פיצוי של 20%. התאכזבנו מאוד מצורת האירוח, חבל כי החדר מאוד נחמד. יצאנו מאוכזבים.
  6. הצלחה מסחררת! המפעיל היה מהטובים שהכרנו. הגענו שלושה אנשים עם נסיון של 22-40 חדרים, והכל היה שונה ממה שהכרנו. תפאורה מדהימה ומשכנעת, סוף מעולה ואווירה חזקה.
    ספציפית אני לא מתחבר לאופי הסיפור, אבל אלו איתי התחברו
    מומלץ

השאר תגובה