פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם חוקרי אוקיינוסים וגיליתם צוללת אבודה. החלטתם להכנס... פתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה לטבוע. יש לכם 60 דקות בלבד כדי להחלץ.
מקור: אתר החדר

הצוללת written by arik average rating 4.4/5 - 40 user reviews

49 תגובות

 1. כיףףףףףףףףףףעשיתי לבעלי הפתעה, לשנינו זה היה פעם ראשונה.העיצוב מגניב בהחלט מכניס לאווירה. היה מאוד משעשע, מצחיק, חויה כיפית , נהנינו מאוד. יחס אדיב ומעולה. ממליצה בחום!! אנחנו בהחלט חוזרים.
 2. מושקע ומתאים גם למשפחותחדר משפחתי ראשון שלנו. הרכב 7 8.5.14. הצעיר מעט איבד עניין. ממליץ מ8 ואילך. החדר עם תפאורה מושקעת. חידות מעניינות מגוונות ודורשות חשיבה. מתאים לבוגרים וגם משפחות.
 3. נחמד מאוד אבל יקר מאוד ביחס לתמורהביקרנו בחדר עם שני ילדינו - 7 ו-11, כל אחד יכל לקחת חלק פעיל בחדר וכולנו מאוד נהננו. נפרדנו מ-380 שקלים, כאשר בחדרים קודמים שהייתי שילמתי פחות והרגשתי שהתמורה היתה רבה יותר.
 4. ממולץ לילדים החדר חמוד בסה"כ אבל לא ממש מאתגר. היינו קבוצה של 7 אנשים בוגרים בחדר (החדר ממש לא מתאים ל-7, הוא קטן מידי פיזית) ולחלקנו זה היה החדר הראשון (החדר השלישי שלי). למרות שהמפעילים קיבלו אותנו ממש יפה והציגו את הסיפר בצורה טובה, התאכזבנו מעט: התפאורה בחדר הייתה ילדותית קצת, החדר היה קטן וחשוך (למרות הפנסים שקיבלנו), היה חדר אחד שלא יכלנו להיכנס כולם יחד והיינו צריכים להיכנס בתורות. החידות היו נחמדות למרות שהתקלות הטכניות שהיו לנו.
 5. זה החדר השלישי שלי, היינו זוג מעט מנוסים, החדר מלא הפתעות וחידות מעניינות!
  היו קצת קשיים טכניים עם כל מיני דברים בחדר אבל לא משהו שפגע יותר מידי בחוויה..
  הצוות היה מדהים והכניסו אותנו לאווירה. החדר מומלץ למשפחות ולילדים בעיקר לדעתי..

 6. חדר ממש טוב ומגניב!!!היינו בחדר 7 חברים לא מנוסים וממש נהננו!! המארחים היו ממש נחמדים וקבלת הפנים הייתה יפה.המשימות היו ממש נחמדות חלקן קשות וחלקן פחות הפעילות הייתה מגבשת ממש היה רקע ברור לחדר ואנחנו ממש ממליצים על החדר!!! לסיכום... היה פנאןןן!
 7. וואי מדהימוס שאין דבר כזהוואי זה היה ממש כיף הלכנו אני ועוד שישה חברים כולנו בני 15 סיפור מדהים וקשור לחדר היה קשה אבל ממש גיבש וליכד את הקבוצה. ובסוף המנהל נתן לי כיף! לסיכום חוויה ממש מדהימה ממליץ בחום לכולם.
 8. חדר מדהים!!! אתחיל מעיצוב מקסים, קצת חשוך אבל לא מפחיד! מכניס לאווירה בצורה מטריפה! היינו 4 אנשים מנוסים ולא השתעממנו לרגע. ממליץ ממש למשפחות, אני חושב שזה ממש מגבש בין אחים, בכל גיל. החדר מבוסס על המון עבודת צוות ושיתוף פעולה. מומלץ בחום!
 9. חדר מדהים ביותרהיינו קבוצה של 3 מבוגרים, קיבלו אותנו באווירה כיפית וחמה. חדר מעניין מאתגר מושקע ויפייפה!! כל חידה מעניינית יותר מהשניה. באמת כיף לא רגיל!! פעם ראשונה שלי בחדר בריחה וכבר בא לי שוב..מקום מומלץ ביותר!! תודה!!
 10. מבריק ומומלץ ביותר!מבריק! היינו 4 אנשים, חלקנו מנוסים בחדרי בריחה ונתקלנו בחדר מיוחד שמציע חידות חדשות, בלתי צפויות, מעניינות ובעלות היגיון! חדר שיכול להתאים להרכבים שונים, מתאים לילדים ולמבוגרים! חוויה בלתי נשכחת שממשיכים לחשוב עליה גם לאחר שנחלצים מהחדר! השירות אדיב ונעים ביותר, פגשנו את צוות המפעילים והתרשמנו מאוד מכל המקום! תודה רבה! ממליצה בחום!!
 11. חדר מדהים!!! מומלץ בחום!הייתי בחדר של פרופסור רובינשטיין ומאוד נהיניתי, נרשמתי ישר לחדר הצוללת. אני הייתי ב2 חדרים בישראל ובערך ב5 חדרים בחו"ל. בחדר הצוללת היה לי את הביקור הכי מדהים! קודם כל העיצוב, מאוד יפה, מוזיקה ואורות שמכניסים לאווירה של הים... הייתי עם 4 חברים ויצאנו בשניה האחרונה! החידות מבוססות על חשיבה לוגית והמון עבודת צוות. אחרינו הייתה קבוצה של איזו חברה, אז מתאים גם לגיבוש צוות או אחים שלא ביחסים טובים. היחס של הצוות שקיבלו אותנו היה מכבד וכיפי, הסבירו הכול ברור ומעניין! להמשך תגובתה של נוי, לא היו שום בעיות טכניות, נכון שצריך לעשות 1+1 בין החידות אבל זה כל הפואנטה וזה מה שעושה את חדרי הבריחה כאלה מעניינים. מומלץ מאוד למבוגרים, ואמרו שיש 2 רמות קושי, אז כנראה יש את החדר גם בהתאמה לילדים. מחכים בקוצר רוח לחדר השלישי!
 12. קשה אבל ממש כיףהיינו קבוצה של 4 אנשים וזה מאוד איחד אותנו כי התרגילים צריכים עבודת צוות. התרגילים היו מאוד מאתגרים אבל לא קשים מדי, והיו ממש כיפים ברגע שפתרנו אותם. הייתי ממליץ ללכת לחדר הזה בחום, כולנו נהנו.
 13. כיף! כיף! חדר מצויין !!הייתי עם משפחתי. חדר מגניב. היינו 3 דורות וכולם נהנו! עיצוב מיצוין חידות לא קשות במיוחד. האווירה שכאילו אתה באמת מתחת למים. נכנסנו עם פנסים על הראש! אני לא רוצה לגלות יותר מידי. באמת הרגשה לא רגילה!
 14. חדר מצויין!!!היינו בחדר של פרופסור רובינשטיין. מאוד אהבנו. שמענו שנפתח חדר נוסף ומייד הזמנו גם אותו. החדר שונה לחלוטין מהקודם מבחינת העיצוב והחידות. הצוללת -חדר ממש מושקע. אני לא מסכים עם התגובה הקודמת שאין סיפור. ממש לא נכון. החדר מתאים לא רק לילדים. היינו חבורה של מבוגרים ומאוד נהננו. אנחנו היינו מהראשונים שביקרו בחדר. יכול להיות שהיתה איזה תקלה לפנינו, לנו הכל עבר חלק ויצאנו אחרי 49 דקות בלי רמזים. כך שאני לא חושב שהחדר לא הגיוני. הצוות שוב היה נחמד. אני ממליץ בחום!!!
 15. לא מומלץ!!!!הלכנו לחדר 4 אנשים, מנוסים אחרי שראינו כבר מספר חדרים בארץ. ואת החדר הזה אנחנו פשוט רוצים לשכוח. התקשרנו להזמין מקום לחדר השני שלהם, פרופסור רובינשטיין, והם המליצו לנו להגיע לחדר הזה. נתחיל מזה שפשוט הכניסו אותנו לחדר ללא שום סיפור רקע, אווירה, פשוט אמרו לנו כנסו ותהנו. לא הייתה אוירה של חדר בריחה, החידות וכל הסיפור שמסביב למשחק לא ברור בכלל. כשנכנסים לחדר לא יודעים מאיפה להתחיל וממה. המפעילים נכנסו פעמיים!!! במהלך המשחק בעקבות תקלות טכניות ואין ספק שזה הורס לגמרי את האווירה! בחידות אין שום הגיון, מאוד בסיסיות ומשעממות. כשנתקענו באיזשהו שלב ולא ידענו איך להתקדם, שאלנו אותם איך ממשיכים והבעלים שישב שם לא ידע איך לעזור לנו וטען שצריך להתקשר לאישתו. בנוסף, כששאלנו אותו כמה זמן נשאר לנו (שזה מה שהופך כל חדר בריחה לחדר בריחה) הוא אמר שהוא לא זוכר מתי נכנסנו ולכן לא יודע להגיד לנו כמה זמן עבר. חדר שמתאים לילדים קטנים ותו לא!!!! כשיצאנו מהחדר (אחרי חצי שעה) ועם אכזבה מאוד גדולה, הבעלים אמר שאין מה לעשות ויעשה לנו הנחה של 10%. מאוד מתסכל ולא מספק. לא ככה רצינו לבלות את הערב שלנו. אל תבזבזו את הזמן שלכם אם אין לכם ילדים קטנים....

השאר תגובה