פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

חשבתם שדוד חיים שיפוצניק פשוט. פתאום ראיתם את התמונה שלו במגזין "Forbes". מתברר לכם שדוד חיים - מיליונר! איזו הפתעה!!! מסקרן אותכם לדעת למי הוא ישאיר את כל המיליונים. אתם מחליטים להיכנס לביתו בזמן שהוא איננו ולחפש את הצוואה. הזדרזו. הוא יכול לחזור כל רגע...

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 250 ש"ח
3 משתתפים: 300 ש"ח
4 משתתפים: 380 ש"ח
5 משתתפים: 450 ש"ח
6 משתתפים: 500 ש"ח
7 משתתפים: 550 ש"ח

הערות

  • 10% הנחה לחיילים
צוואת הדוד המליונר written by arik average rating 4.1/5 - 16 user reviews

16 תגובות

  1. חדר לא טוב בכללהיינו 4 אנשים, יצאנו תוך פחות מ30 דקות. חידות לא מקוריות, מאוד פשוטות, התפאורה לא מעניינת, הסיפור לא לוקח שום חלק בחדר. המפעילים בקושי התייחסו אלינו. ההתייחסות הכי גדולה שקיבלנו הייתה כשאחת מהן רצה אחרינו להגיד שהם אמרו לנו מחיר אחר בטעות וחסר 15 שקל. כשיצאנו מהחדר אף אחד בכלל לא הסתכל עלינו ולאף אחד לא היה אכפת. לא שווה את הכסף, ביזיון אפשר להגיד.
  2. טוב מאודהPro escapers עברו כאן . היינו 3 חברים . יש ניסיון בחדרים החדר מושקע חידות טובות ומעניינות הבעיה היחידה היא ששומעים את האנשים מהחדר השני וזה קצת מסיח את הדעת . דירוג הPro בסולם החדרים 4 - טוב מאוד .
  3. חדר נחמד, בדירוג בינוניהיינו 4 אנשים (2 מנוסים מאוד ו-2 חא כ"כ מנוסים) בחדר "הצוואה של דוד מיליונר" בחיפה. החדר ממוקם במתחם אחד עם חדר נוסף של החברה - היער הקסום. בזה טמונה אחת הבעיות של החדר - רעש חיצוני. לא נזקקנו למפעילים כי יצאנו תוך כ-40 דקות מהחדר. החדר יותר חדר חידות מאשר חדר אוירה. החידות מגוונות, מעניינות ולא קשות במיוחד. בסה"כ די נהנינו לפתור את החידות ויצאנו מרוצים. ממליץ ללכת לחדר גם לזוגות ולמתחילים. אך הוא לא ממוקם אצלי ב TOP10 ף בעיקר בשל היעדר אוירה.
  4. לא רציני בכלל!המדריכה הייתה רדומה ולא רצינית,היו 2 חדרים סה״כ עם תפאורה לא מעניינת,החידות כן היו קשות ומאתגרות והצלחנו לסיים את החדר ,המוזיקה לא קשורה בכלל למתרחש,בקיצור אם אתם רוצים ללכת לחדר בריחה תהיו בטוחים שלא לזה!
  5. חדר מעולה!!!!יש לנו מסורת לחגוג ימי הולדת של בני המשפחה בחדרי בריחה. למרות שאנחנו אוהבים בילוי מסוג זה, לא יצא לנו להיות בחדר שמתאים לכולם. החדר "הצוואה של הדוד המיליונר" בינתיים היחידי שכל 3 הדודות נהנו. החדר ממש מושקע. החידות מעניינות. הצוות ממש מקסים. לסיכום: מומלץ!

השאר תגובה