פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

קליוסטרו הקוסם בנה לעצמו 'חדר התבודדות' בבית הקסמים שלו כדי לפצח חידה בת ארבעים שנים. מה שגילה שלח אותו למסע בלתי נתפס אל תוך הנסתר. את חדר ההתבודדות שלו הוא השאיר אחריו כחידה. יש לכם רק ששים דקות במסתור של הקוסם. האם תצליחו לפצח את חידת הקוסם? זה החדר הראשון בסדרת חדרי חידה, לראויים ביותר, אלו שיפצחו את כל חדריו של הקוסם, מחכה מתנה מיוחדת. מוכנים? המסע מתחיל. האם אתם ראויים לגלות את סודותיו?
מקור: אתר החדר

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 240 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 400 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 600 ש"ח
המסתור של הקוסם written by arik average rating 5/5 - 6 user reviews

6 תגובות

  1. בעלי היקר עשה לי הפתעהבעלי המקסים החליט לפנק אותי עם הפתעה מיוחדת... מעולם לא הייתי בחדר בריחה קודם. היה מאוד מרגש בעיניי לחוות הכל כמו ילדה. הקוסם וערן היו מאוד אדיבים ונהנתי מהחידות המאתגרות והמיוחדות.
  2. אחד החדרי בריחה הכי טובים שהייתי בהם....תענוג גם המיקום, גם החידות, גם העיצוב. אשתי נדהמה והילדים ממש היו מרותקים. עבודת צוות שחבל על הזמן. יחסי אנוש מעולים מהקוסם והמדריך ערן. אחלה. אחלה. ממליץ לכל מי ששואל
  3. ואוווווו הייתי עם חברות והיה קצת קשה אבל מדהים! ממליצההייתי עם חברות אצל קליוסטרו המקסים וערן המדריך היה נהדר ממש קסם של בחור... החידות היו מאוד מתוחכמות ומאתגרות וזה היה אדיר. אווירה ממש טובה ועיצוב מיוחד מאוד!

השאר תגובה