פרטי החדר

4-9 שחקנים
60 דקות

הסיפור

"כחלק מצוות לוחמים בקומנדו הימי, הוקפצתם לרציף הצוללות בעקבות עדכון על כך שנותק הקשר עם הצוללת החדשה, ה-USS Enigma. בכניסתכם לצוללת גיליתם כי מישהו נעל את חדר הבקרה של הצוללת והפעיל מרחוק שיגור גרעיני לכיוון חופיה של ארה"ב. יש לכם 60 דקות למצוא את דרככם לחדר הבקרה, להפציץ את סירת האויב ולנטרל את השיגור הגרעיני! האם תצליחו לפתור את המשבר במעמקים?"

מחיר

בכל ימות השבוע
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 420 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 570 ש"ח
7 משתתפים: 630 ש"ח
8 משתתפים: 680 ש"ח
הנחות

 • 10% הנחה לחיילים בהצגת חוגר
 • 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
 • 10% הנחה לילדים מתחת לגיל 10
 • אין כפל מבצעים
הערות

 • הכניסה עד גיל 16 בליווי מבוגר בלבד
 • שימו לב: לאחר ביצוע הזמנת מקום, יצרו עמכם קשר ותתבקשו לשלם מקדמה של 100 ש"ח. הזמנה שלא תשולם עבורה מקדמה לא תאושר

8 ביקורות

השאר ביקורת


 1. לא נהנתיהחדר יפה והתפאורה מושקעת, אם כי אנשים קצת יותר "גדולים" יתקשו בכניסה אליו. על ההתחלה מפצלים את החבורה ואותנו זה מאוד ביאס. כי אנחנו אוהבים להיות מודעים לכל החידות וככה יוצא שחלק מהאנשים פותרים חלק מהחידות והאחרים אפילו לא יודעים מה הן היו, או לא מודעים מספיק (כי יש אלמנט של עבודת צוות). החידות לא מובנות וההקשר קצת מופרך. באחת מהן היה צריך לעשות ההפך ממש שכתוב כדי להתקדם ורק בזכות ההכוונה של המפעילה הצלחנו.. כי למה שנצליח? עשינו מה שכתוב ולא ההפך.
  אלמנט מרכזי בחדר נמצא רחוק וקשה לראות מה צריך לעשות.
  חוץ מזה המפעילה שלנו היתה לא מוצלחת. בקושי הצליחה לספר לנו את סיפור הרקע, בקושי שמענו אותה בחדר (בעיקר בגלל שאין ברירה בהתחלה אלא לצעוק בין החברים המפוצלים) ובהמשך אחרי האיחוד - גם לא שומעים טוב במיוחד וגם יש רעש נוראי בצוללת.
  אין באמת מספיק חידות ועד האיחוד- יש מעט מאוד מה לעשות כך שרב החברים לא עושים כלום.
  הקונספט מוצלח, הביצוע פחות.. ומתיש.
 2. מומלץ בחוםהגענו לחדר עם חשש מסויים, לאחר שלמרות שפע הביקורות המהללות לשני החדרים הותיקים במתחם (אינדיאנה ג'ונס ופארק היורה), שניהם התגלו לנו בדיעבד כחדרים חביבים אבל לא מדהימים (=גימיק עיקרי וחידות סטנדרטיות). אז הפעם הביקורות אכן מוצדקות לטעמנו, ומדובר בחדר מוצלח, מפתיע ומהנה, גם לבעלי ניסיון רב. מה שכן, האופי המקבילי של החדר גורם לכך שלא כל המשתתפים חווים את כל החידות, וחבל.
 3. אז ככה, החדר ה12 שלי,
  מאוד נוח להגיע למקום ויש חניה בשפע, הלובי חמוד מאוד והיחס היה על הכיפאק למרות שאיחרנו בעשרים דקות הכל היה טוב.
  החדר עצמו מושקע מאוד מבחינת תפאורה,מהכניסה לחדר ובמיוחד ביציאה,הכל נותן תחושה אמיתית שמדובר בצוללת.
  החדר מגניב בטירוף והיה טוויסט פיקנטי [** ספויילר **], על כן צריך עבודת צוות ותקושרת ברמה מאוד גבוהה בין כל המשתתפים כיאה לצוללת אמיתית, החידות הן קשות מאוד אבל פתירות, הייתה חידה אחת שלא הבנו מה עושים בה רק לאחר הכוונה התברר לנו .אין פה כלל ציד מפתחות אפילו לא מנעול אחד והחידות בהחלט קשורות בנושא החדר (צוללת) המפעיל שלנו היה קשוב מאוד ועזר רק כשביקשנו. היינו 5 ולכל הארבעה האחרים מלבדי זה החדר הראשון. ממולץ לקבוצות של 4 מנוסים. בקיצור ממש נהנתי מהחדר והוא שווה ביקור לגמרי!! רוצו לעשות אותו
 4. חדר מצויין החדר מדהים חידות מושקעות ומענינות ,שלא ראיתי באף חדר אחר ( 37 חדרים ) אין מנעולים או ציד מפתחות , החדר דורש שיתוף פעולה לכן מאוד חשוב עם מי מגיעים חייב תקשורת טובה בין השחקנים . התפאורה מהממת כמו שאינגמה יודעים לעשות ,סיום מגניבבבב לחדר , מומלץ מומלץ ושוב מומלץ בחום !!
 5. חדר מושקעהגענו 6, אחרי שעשינו די הרבה חדרים. נכנסנו לחדר, העיצוב של החדר יפה ומושקע. בחדר יש די הרבה חידות שחלקן לא כל כך מובנות ואי אפשר ממש לשים לב אליהן, אבל הן ברמה גבוהה.
  החדר דורש המון שיתוף פעולה והקשבה בין חברי הקבוצה. המפעילה שאלה אותנו הרבה פעמים אם אנחנו צריכים "הכוונה קטנה", בחלק מהפעמים שהיא הציעה לנו לא הסכמנו,
  אבל כשהסכמנו זאת לא הייתה ממש הכוונה קטנה.. המפעילה נתנה לנו פשוט רמז גדול שכמעט הוביל אותנו אל התשובה, זה קצת הרס את החוויה. אבל חוץ מזה החדר ממש מושקע ויפה, קיימים בו אלמנטים טכנולוגיים, והחידות ברמה גבוהה. החדר מתאים לארבעה אנשים מינימום. לפחות אנשים יהיה קשה ומסובך.
  בסך הכל חדר מושקע ויפה
 6. חדר ממומלץ מאוד חדר מעולה היינו 4 בחדר לחלקנו זה היה חדר ראשון ולחלקנו 7-8 במספר ונהננו מכול שניה ,השעה עברה בטיל , דורש שיתוף פעולה בין המשתתפים , עיצוב ברמה מאוד גבוהה, מהרגע שנכנסים עד שיוצאים יש הרגשה שנמצאים בצוללת המפעיל היה מאוד חברותי וקשוב חידות ברמה בינונית עד קשה ממליצה בחום ללכת !!!
 7. חדר מעולהחדר מעולה , דורש הרבה מחשבה ושיתוף פעולה ודורש מכל אחד מהקבוצה לתרום ולהשתתף. חידות קשות ומאתגרות. עיצוב ברמה שעוד לא נתקלתי בה. לכו ותהנו.