פרטי החדר

3-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מייק אפשטיין הוא נכדו של האמרגן האגדי שגילה את הביטלס. הוא מחליט להמשיך את המורשת המשפחתית ולצאת לחפש את הדבר הגדול הבא בעולם המוזיקה, על כן הוא הקים את חברת התקליטים "קתרזיס" המתמחה בייצוג להקות כושלות. כעת הוא מזמין אותכם לאודישן של חייכם. האם יש בכם את מה שצריך בדרך לתהילה?

מחיר

בכל ימות השבוע
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 600 ש"ח

הנחות:
* 10% הנחה לחיילים בחובה בהצגת חוגר
* 50% הנחה ביום הולדת לחוגג יום ההולדת (בקבוצה של לפחות 3 משתתפים)
* 25% הנחה לילדים עד גיל 10 (במשפחה הכוללת לפחות שני מבוגרים)

הערות:
* גיל מינימלי ללא ליווי מבוגר – 16
* ההנחות תקפות בהצגת תעודה מתאימה
* אין כפל מבצעים והנחות

בדרך לתהילה written by arik average rating 4.9/5 - 17 user reviews

19 תגובות

  1. מעולה!!מומלץ לכל חובבי המוזיקה שמחפשים טוויסט מחדרי בריחה סטנדרטיים, האווירה מעולה, החידות מעניינות ומאתגרות והמפעיל מצוין וממש מוסיף לאווירה של אולפן ההקלטות! נהנינו ממש, תודה רבה בוריס!!
  2. חדר מצוין יוצא דופן במקוריות מומלץ בחוםאנחנו משפחה עם שני ילדים בני 4 ו-8 היינו בלמעלה מ-25 חדרי בריחה. חדר זה הוא אחד הטובים והמקוריים שבהם. המפעיל הוא שחקן ולוקח חלק בלתי נפרד בפעילות עצמה ועושה זאת באופן מושלם. בקיצור מומלץ בחום !!
  3. ממש ממש מומלץחדר בריחה מעולה! ממש לא ידענו למה לצפות כשגילינו שיש שחקן בפנים ועם זה שזה חדר שקשור במוזיקה ולמרות ששמענו שהוא חדר טוב, באנו עם ציפיות קצת נמוכות. גילינו שהחדר ממש כיפי עם חידות ממש מגניבות ומקוריות וכל רגע היה פשוט מצחיק ומוזר (בקטע טוב כמובן). אם אתם קבוצה זורמת, זה ממש החדר בשבילכם!
  4. מחיה הלהקות הכושלותאז הגענו, שני אמנים כושלים, באמצע הלילה אל המתחם של מייק. התרשמנו מההבטחות שלו באתר, והרי, מי מאיתנו לא רוצה קצת תהילה? מייק, למרות השעה המאוחרת בלילה, קיבל אותנו בזרועות פתוחות וכובע מהמם. פטפטנו, חתמנו על החוזה, והכל התחיל. החוויה הייתה מטורפת ומאוד ייחודית, החידות מדליקות ואין כמותן במקום אחר, והשילוב של מייק בחדר היה פנומנלי. חדר מאתגר! כמות החדרים שעשינו לא עזרה לנו אפילו קצת. אחרי שורה של חדרים גרועים, החדר הזה היה תענוג לעיניים ולאוזניים. לדעתי הכי מתאים לקבוצות קטנות, וזורמות. חדר חדש אבל במהירות יגיע לסטטוס חדר חובה לכל אסקייפר. נ.ב - תתאמנו טוב על השיר שלכם לאודישן! מייק לא מקבל בינוניות.

השאר תגובה