פרטי החדר

3-8 שחקנים
75 דקות

הסיפור

מאפיונר ו"פימפ" לשעבר, היה שחקן הפורנו הידוע ביותר לשמצה באמריקה הלטינית. מאז שיצא לפרישה, מנהל את היריד הנועז בעולם. לשם כך, חטף את ״חנרייטה״ בעלת היתרונות הבולטים. אתם, צוות משימה נועז במיוחד! שנשלח להציל את המצב ולהשיב אותה בשלום. אתם נשלחים לתוך חלומו של מוצציטו, להיסחף לעולם פנטזיה מצחיק, מיני גרוטסקי ומעוות! האתגר שלכם: חידרו! למאורת המסתור והזימה. אז שיהיה לכם לילה טוב… ו…. חלומות רטובים!
מקור: אתר החדר

שימו לב: מוגבל לגילאי 18 ומעלה!

8 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מצחיק מומלץ מאודהיינו 6 חברים בחדר, מהרגע שהגענו למתחם עומר המפעיל התותח הכניס אותנו לאווירה של הצחוקים, החידות עצמן לא ממש קשות אבל מצחיקות, חייב להגיע לחדר באווירה טובה וחייב לזרוםםם אנחנו לא הצלחנו להפסיק לצחוק
  עומר באמת מפעיל מדהים לא הפסיק להצחיק אותנו ולזרום עם השטויות שלנו😂
 2. מבסוטים על החדראז הגענו לחדר, זוג, אני ועוד ידידה - עם ציפייה לחוויה שונה, בלי לדעת באמת מה יהיה..
  יש לציין שמהרגע שהגענו, נועה המפעילה הייתה אחות על מלא, קיבלה את פנינו עם חיוך ענק, דיברה איתנו על הכל וזרמה עם השטויות שלנו/בדיחות שזרקנו לאוויר - כבר נכנסנו להדרכה בווייב טוב.
  החדר עצמו היה מגניב, מלא הומור, אם באים בראש של להנות מהחוויה ולהיכנס לתוכה (pun intended), זה לגמרי שווה את כל העניין והמפעילה - פשוט הפכה את הכל לעוד יותר אדיר! השיח תוך כדיי, הדרכים שבהם היא נתנה את הרמזים, תפעלה את הדברים השונים שהיו צריכים אותה בחדר.. פשוט מעולה, נהננו ממש ואין ספק שנמליץ לחברים!
 3. חלום רטוב הגענו ארבע בנות לחגוג 60 לחברה והגענו לחדר חלום רטוב
  נכנסו למתחם מדהים ומושקע ממש !!!!
  פגשה אותנו מפעילה מדהימה שקיבלה אותנו ואירחה אותנו .
  פינקה אותנו עם קפה ונשנושים ואירחה אותנו בצורה אדיבה ביותר.
  הגענו עם ניסיון של 10 חדרים,
  החדר היה ממש מקסים חידות מקוריות וכיפיות וכמובן כחולות
  היינו בנקודת הג\'י בעבר וחוץ משני אלמנטים שהיו בחדר הקודם אין דמיון לא בחידות ולא במהלך המשחק לחדר נקודת הג\'י
  המפעילה עזרה לנו כשביקשנו ובדרך שלא באמת מגלה את התשובה, גרמה לנו ברמזים שלה לחשוב אפילו קצת יותר אבל יותר נקודתי למשימה.
  יצאנו מהחדר מרוצות צוחקות ועם טעם לעוד, חבל שאין חדר המשך
  ממליצות בחום להגיע לחדר המיוחד במינו הזה
 4. תברחו מהחדר העלוב הזה זו הונאה תצילו את עצמכם!!!!הגענו אכולי ציפייה לחדר בריחה עם פוטנציאל מטורף, יחיד מסוגו, שלא יצטרך להתאמץ במיוחד בשביל לבדר אותנו כהוגן- כולנו הרי חסידים של הומור כחול.
  המממ...איך לומר בעדינות? אם היינו יוצאים לאסוף מסטיקים לעוסים דבוקים לאספלט ברחוב, כנראה שהיינו נהנים יותר.( כן, גם מללעוס אותם.)
  טכנולוגיה כושלת. חידות ברמה של ילד בן 6. בדיחות ברמה של ילד קטן מזה אפילו. רצינו לצחוק, באמת שרצינו, פשוט לא היה על מה.
  ומעל כל זה, מנצחת על התזמורת הכושלת הזו, הייתה המפעילה הממורמרת, שמהרגע הראשון נתנה לנו תחושה של \"מתי הם הולכים כבר\". תוך כדי שהיא דיברה חשבתי על כך שממוצע החיוכים השנתי של פוטין בוודאי עולה על שלה, ואולי כדאי לה להסב מקצוע למקריאה הספדים בהלוויות או משהו.
  היא הייתה מתנשאת, ולא הפסיקה לתת לנו רמזים בתקווה שנסיים כבר את החדר, וגם לרדת עלינו כשלא צלחנו חידה בפחות מ10 שניות. וכאילו כל זה לא הספיק, גם אחרי שיצאנו מחדר האימים הזה, תוהים מה היינו יכולים לעשות עם ה120 שקל המבוזבזים, היא ירדה על ידידה שלי ואמרה דברים ממש לא במקום.

  בחיים לא נתתי ביקורת שלילית על שום מקום, אבל הפעם זה מקרה חירום אמיתי. תברחו. לכו להאכיל יונים או משהו. לכו לעשות סקס על אמת, אני מבטיח שתהנו יותר.
 5. מאכזב, לא איכותי, מפעילה לא נעימה בכלל ! 0 כוכביםהגענו לחדר בריחה כ4 משתתפים,
  1. בהשוואה לחדרי בריחה קודמים איכות החדר בריחה היה ברמה ירודה, חלק מהדברים היו שבורים, קרועים, מאולתרים או חסרים (וכשאתה משלם 120 שקל בן אדם אתה מצפה שהכל יהיה מתוחזק ברמה גבוה)
  2. רמת החידות הייתה מומצעת
  3. המפעילה הראשית לא הייתה נעימה בכלל, תוקפנית (בתור אחת שהייתה ב10 חדרי בריחה שונים- המפעילים היו נחמדים מאוד ועשו לנו אווירה טובה) היא כל הזמן כעסה, ענתה בצורה לא נעימה ( אנחנו חבורה של אנשים מנומסים, עדינים, קצת דיברנו וציחקקנו והיא צעקה עלינו להקשיב לה ולתת לה לדבר), נגענו בדברים והיא צעקה ״לא בכוח!״ למרות שלא נגענו בכוח וגם אם כן יש חורה להגיד את הדברים בצורה נעימה, כל החדר היינו בתחושה שרק נעשה משהו לא נכון והיא תתעצבן בצורה לא נעימה
  4. כל החידות היא גילתה לנו ורמזה לנו למרות שלא ביקשנו- יש כלל ברזל שמבקשים עזרה ואז עוזרים, הרגיש שהיא רק חיפשה שאנחנו נסיים כמה שיותר מהר כי מיהרה לסגור את המקום
  5. היו הרבה אפקטים שלא עבדו, שעשינו משהו כמה פעמים וכנראה היא לא שמה לב - ואז שלא הבנו למה אנחנו לא מצליחים ודיברנו ועשינו שוב פעם היא לחצה על איזה כפתור וזה עבד- ממש מאכזב לעומת חדרי בריחה אחרים באיכות
  וגם אם החדר בריחה ברמה לא גבוה לפחות היה מפעיל שידודתי ללקוחות, היא הייתה נוראית ולא נעימה , דיברה בטון לא נעים בכל זאת שילמנו 500 שקל!
  מאכזב ממש , לא לבזבז את הזמן שלכם שם - לא חסר בריחה איכותיים
 6. תלונה בנושא החדרלאחר שהייה בחדר זה ,
  היינו 4 נפשות וחשנו תחושה לא נעימה מהמפעילים בחדר.
  היה בחדר מילה באנגלית שלא ידענו את פירושה ,
  ובזמן שאלתנו למפעילים היינו על רמקול והם צחקו ושאלו האם אנו יודעים אנגלית בציניות .
  המפעילה הראשית הייתה תוקפנית ולא נעימה !
  לאחר שהיינו במלא חדרים יצאנו בתחושה משפילה ומזעזעת מחדר זה .
  לאחר שהערנו למפעילים על השירות המשפיל והמגעיל המפעילים לא התנצלו אך הודו בצחוק שביצעו וכשיצאנו טרק אחד המפעילים את הדלת כלפינו בפנים .
 7. חוויה יוצאת דופןזכינו וזיו הבעלים קיבל אותנו, הכניס אותנו לאווירה בתורה הכי משוגעת וטובה שיש. החדר עצמו מהממם ביופיו עם רעיונות מטורפים שלא מזכירים חדרים אחרים. אל תחשבו פעמיים אם בא לכם משהו מיוחד ואחר זה בול החדר הזה ! אחלה דבר ליומולדת