פרטי החדר

2-4 שחקנים
60 דקות

הסיפור

הכל הפוך בעולם של עליסה.. האם תוכלו למצוא את הדרך חזרה?

ביקורת

"עליסה בארץ הפלאות" מהרגע הראשון נשמע לנו כחדר האסקפיסטי המושלם. אי אפשר שלא לפתח ציפיות לעולם המשוגע שחדר בתמה הזו יכול להציע. אז את המתחם סיקרנו כבר כשביקרנו ב"מתקפת הזומבים" ושמחנו מאוד לחזור לשם ולפגוש בהשקעה הניכרת בלובי ובצוות הנחמד. אז עברנו תדריך ו"קפצנו למחילת הארנב" דרוכים ונרגשים.

רמת החידות והקושי

החדר הציג חידות ברמת קושי קל עד בינוני, אשר היו הוגנות ויצירתיות. האופי המשוגע של "ארץ הפלאות" אכן עשה את שלו והחידות היו בהתאם. צייד מפתחות קיים בחדר ברמה סבירה ולא מעיב על זרימת המשחק.

עיצוב ואווירה

אהבנו אהבנו אהבנו. החדר מושקע מאוד מבחינת העיצוב והאווירה, כפי שרק ניתן לצפות מחדר בתמה של "ארץ הפלאות"!

סיכום

אם יש חדרים שחובה לבקר בהם – "עליסה בארץ הפלאות" הוא אחד מהם.

רמת קושי
הוגנות החידות
אווירה ומראה החדר
רמת אירוח

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 260 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
הערות

 • 10% הנחה לחיילים בשירות חובה
 • 10% הנחה לילדים עד גיל 12
עליסה בארץ הפלאות written by arik average rating 4.1/5 - 28 user reviews

39 תגובות

 1. חוויה נהדרת להורים וילדיםחדר בריחה מגניב, עם עיצוב מקסים וצוות אדיב. הגענו עם שלושה ילדים שנהנו מאד! החידות ברמה בינונית גבוהה, אבל האתגר היה נפלא. המקום נקי ומעוצב בצורה מקסימה, כיאה לסיפור של עליסה בארץ הפלאות. מומלץ ביותר!!
 2. לגמרי וונדרלנד!הגענו 3 חברות (די מנוסות בחדרי בריחה) ואיך שנכנסנו לחדר התלהבנו מהעיצוב והפרטים הקטנים שממש השקיעו בהם. חדר צבעוני ומקורי, לגמרי דורש שיתוף פעולה ולדעתי פחות מתאים כחדר ראשון/שני. ממליצה מאוד בקיצור.
 3. היה לי יומולדת, שתי חברותיי הטובות לקחו אותי לחדר הבריחה של עליסה בארץ הפלאות. אני שאוהבת מאוד פיצוח חידות היגיון, נהניתי מכל רגע, היה לא קל, נזקקנו לרמזים אבל מה שיפה הוא שאפילו אחרי הרמז צריך היה לחשוב. כל פעם שגילינו משהו היה רגע מלהיב ומשמח. העיצוב של המקום מדליק ביותר, הצבעוניות, מורכבות הפתרונות, היחס הנעים, פשוט מושלם. הייתי כבר פעם אחת בחדר אחר, ולהשוואה, עליסה הרבה יותר מלהיב והאוירה בו נעימה הרבה יותר. חברה שלי שהייתה כבר ש 3 חדרים נהנתה בעליסה הכי הרבה. אז לסיכום: מומלץ ביותר. חיוך 🙂

 4. מתאים גם לילדיםאז ניצלנו את מבצע סוכות של קווסטומניה (ילד חינם), ובפעם הראשונה (והשניה והשלישית) צרפנו גם את היורש בן השמונה. סיימנו את היום עם "עליסה בארץ הפלאות". חדר מלא צבעוניות, עם תמה קלילה וחידות יחסית קלות שגם ילדים יכולים להשתתף בפתרונן. עם זאת, ישנה חידה אחת שדורשת ידע בסיסי בשחמט, שיכולה להיות מעט מתסכלת בלי הכוונה.
 5. חדר מעניין אבל היחס לא טובהיינו שם היום, החדר עצמו מעוצב יפה, מעניין ומאתגר (קשה בעיניי). אבל אחרי שעה בדיוק המפעילה נכנסה וגילתה לנו איך מסיימים את החדר, ועוד האשימה אותנו שסירבנו לרמזים בתחילה. הייתי בחדרים קודמים וכשרואים שלא מספיקים אז מציעים רמזים ואפילו מנדבים אותם מבלי לשאול. במקרה הזה עברנו רק חצי חדר וזה היה אכזבה. לסיכום. ממליץ על החדר אבל לא על היחס של המפעילה..
 6. חדר שלא עובד ורעש בחוץהחדר מעוצב יפה ובאמת קשה אבל הרבה מהחידות לא עבדו ולא הבנו למה. המפעילה לא הסתכלה במצלמה ולא אמרה לנו שזה אמור לעבוד ולכן בזבזנו חצי שעה על לנסות דברים אחרים. לקראת הסוף היא גילתה לנו הכל והיה לאורך כל הזמן רעש מחוץ לחדר. לאחר שיצאנו ואמרנו לה שעשינו את הפעולות שצריך לעשות ושזה לא עבד היא ענתה : "אהה כן לפעמים זה לא עובד לנו כל כך צריך כמה פעמים". בקיצור בזבזנו 300 שקל על חצי חדר.
 7. הלכנו לחגוג יומולדת כל המשפחה. החדר נועד לארבעה שחקנים מעל גיל שמונה. הבת השלישית שלנו בת ארבעה חודשים ויונקת. לא חישבתי אותה כשחקנית חמישית מאחר ותרומתה לפיתרון החידות והחדר עדיין אינה גדולה… כשנכנסנו עם העגלה התגובה והיחס של המקבלים היה מאוד לא נעים. לא הורשתי להיכנס עם הקטנה, אף על פי שבחדר בריחה בהרצליה כבר היינו יחד ושם היו מקסימים! (המונה ליזה) לא היתה שום גמישות בטענה שאין ביטוח ושהילדה מתחת לגיל המותר למשתתף. הדבר היחידי שנתנו לנו הוא להתחלף מדי פעם. בקיצור, אמהות מניקות, לחדרי quest mania אני ממש לא ממליצה ללכת! במקום המציע חדרי בריחה לילדים הייתי מצפה ליותר… ביטוח רחב יותר, יחס נעים יותר ו… יותר זמן!
  החדר מקסים, החידות מאוד מאוד קשות וכמו שציינתי הזמן קצר ולא הגיוני. אין הערכת זמן והצוות לוחץ לסיים. כשנגמר הזמן נכנס מנחה ומגלה בזריזות את הפיתרון. בקיצור, ניסיון נחמד אך מאכזב ביותר. קיווינו להנאה משפחתית גדולה יותר.

 8. טעון שיפורהיינו אתמול חברה ואני, אני כבר אחרי חדר אחד והיא זה היה הראשון. באנו עם ציפיות מאוד מאוד גדולות מהחדר וחשבנו שהוא יהיה מגניב יותר אבל לא ציפינו שהחידות יהיו כל כך מתישות ולא הגיוניות בעליל. באחד החדרים היו מיליון חידות שלוקח מלא זמן להגיע לפתרון והמפעילים דוחקים בנו ולא נותנים לנו לפתור לבד גם כשהם רואים שאנחנו קרובים או מחזיקים ביד את הדרך לפתרון. העזרה שמציעים לא ממש ברורה ונאלצנו לבקש מס' פעמים משום שההסבר לא היה מובן. המפעילה לפני כניסת החדר מטעה מאוד. היה כשל אחד טכני שהוא מאוד מאוד חשוב לפתרון אחד החדרים שמעכב מאוד ואתם חייבים לעשות עם זה משהו, אי אפשר לחכות כל פעם 5 דקות בשביל להמשיך. העיצוב מעלף נורא מתאים ומכניס לאווירה אבל חייב לעשות משהו עם החידות ולהתאים אותם גם לכמה רמות.
 9. אגדה של ממשחדר מצוין. קשה, אבל מאוד מהנה, עם חידות מיוחדות מאוד, שמתאימות מאוד לאווירה של הסיפור. דברים כאילו קורים מעצמם, ממש כמו קסם. עיצוב נהדר, צבעוני וציורי, שנותן תחושה של הימצאות בתוך הסיפור. חידות שדורשות הרבה לוגיקה ומחשבה, לא סתם ציד מפתחות.
 10. חדר חמודהיינו 4 אנשים לא כל כך מנוסים והחידות לא היו ברמה מאוד גבוהה ומעיקה, ועם זאת היו ממש כיפיות. החדר מעוצב בצורה מאוד יפה ותואמת לציפיות מחדר של עליסה בארץ הפלאות. החדר הושקע ברובו בחידות שלא כמו בכמה חדרים שהייתי בהם. מומלץ מאוד!
 11. חוויההגענו שלושה אחים בגילים 40-50 מפגש אחרי 9 שנים שלא נפגשנו ולא בילינו זמן איכות של ממש יחד. בשבילנו זאת היתה חווית חדר בריחה ראשונה ומצויינת. שיתוף פעולה, חוויה שאין שניה לה. חידות מאתגרות, רמזים כפי ומתי שביקשנו ומארחים מקסימים!!!
 12. אכזבההיינו 3 אנשים מנוסים, הגענו עם המון ציפיות ואכן ההתחלה הייתה מבטיחה- המיקום של החדר וקבלת הפנים היא ללא ספק הכי טובה שהייתה לי עד היום. החדר עצמו מעוצב בצורה נפלאה ומושקעת, הצוות אדיב ביותר, אבל כאן לצערי הרב זה נגמר. כמו שכבר כתבו פה, לחדר יש פוטנציאל אדיר אבל כיום הוא רחוק מלהיות ממומש. לטעמי היו יותר מידי חידות לפתור על מנת להתקדם. היו מספר כשלים טכניים שפשוט פגמו בחוויה ותסכלו אותנו כקבוצה, הייתה חזרה מרובה לחדרים שכבר עברנו אותם ולא היה את ה'טוויסט' המיוחד שיש כמעט בכל חדר חידות. היו מספר חידות ללא שום היגיון לטעמי. החדר הזה הוא בעצם ציד מפתחות ומנעולים ותו לא. שום דבר ייחודי. פשוט המון חידות מאותו הסגנון. במילה אחת- אכזבה. במשפט- חדר עם פוטנציאל אדיר שרחוק מלהיות ממומש, לא ממליץ עליו בכלל.
 13. ממש ממש כיף?כשנכנסנו למקום קיבלנו הסבר על החדר מפי רננה שגם צפתה באנו ולאחר מכן נכנסנו לחדר. דבר ראשון שאמרתי כשנכנסנו לחדר זה ״וואו״ וזה בעצם גם הסיכום של החוויה כולה. מאוד נהנינו אך הדלתות מאוד קטנות וצריך לקחת את זה בחשבון. החידות היו קשות-בינוניות והתאימו מאוד לחדר. מאוד נהנינו, חדר מומלץ גם למתחילים (כמונו) וגם למתקדמים
 14. האירוח אדיב אבל החדר לא מספיק מרשיםהיינו זוג וזה נראה לי המקסימום לרמת החידות, יותר מזה כבר ישעמם. העיצוב מקסים ומאוד מכניס לאווירה, החידות נחמדות אבל לא מאוד מיוחדות, די חוזרות על עצמן, הטכניקה לא מאוד משוכללת... יש מקום לבנות את החידות באופן קצת יותר לוגי וקצת יותר יצירתי. האירוח היה טוב, ההכוונה במהלך המשחק היתה נעימה, עניין הזמן היה קצת דוחק... כבר הייתי בחדרים שאיפשרו חריגה של 5-10 דקות כדי לסיים את המשחק. בקיצור, מומלץ למתחילים ובהחלט יש מקום לשפר
 15. חמוד אבל היו בעיותאחרי שעשיתי שני חדרים אחרים לטעמי החדר הזה קצת לקוי. אמנם הוא מאד מעוצב אבל האביזרים כבר בלויים. היו מעט כשלים טכניים במהלך המשחק שפגמו בהנאה כמו כן מצד אחד חידות קלות מידי מצד שני כמה שלבים שמאד קשה לעבור אותם....גם חסר סיפור מסגרת קצת יותר עם אווירה. החדר יפה מאד מבחינת עיצוב אבל לא מכניס לאווירה של בריחה לעולם אחר כמו חדרים אחרים בהם הייתי. המקום כולו מושקע ומקבים והצוות לבבי ונהדר. אין ספק שזה אחד המקומות הטובים בארץ. צריך לשפר מעט את החדר כי יש לו פוטנציאל מטורף.

השאר תגובה