פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

כדור הארץ איבד קשר עם תחנת החלל אלטאיר ויחד איתה אבדה כל התקווה לעתיד והשרדות המין האנושי. חברת Mission מחפשת מתנדבים אמיצים במיוחד שיהיו מוכנים לקחת על עצמם את הסיכון שבשיגור גלקטי אל תחנת החלל. הצוות שלכם יהיה זה שישים את חייו על הכף כדי לענות על השאלה שכולם מחכים לגלות – מה קרה בתחנת החלל אלטאיר?
מקור: אתר החדר

9 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מאכזב לעומת ביקורות שהפיעו כאןהגענו לחדר שישה עם ניסיון קודם - 5 מבוגרים וילדה בת 10. בסופו של דבר יצאנו עם הרגשת החמצה ואכזבה. הדבר הכי מאכזב היה תקלה טכנולוגית בחידה אחת שבסופו של דבר המפעיל נאלץ להכנס ולאתחל את המכשיר... היו חידות שקצת חזרו על עצמן, ובעיקר, יש חידות שכדי לפתור, אין מספיק מקום פיזית כדי להסתכל על החידה (לא ארבעה ובטח לא שישה...). אהבנו את שיתוף הפעולה, העיצוב חביב אבל לא יותר. היה אפשר להכניס יותר פרטים עיצוביים שהיה תורם יותר לאוירה וקצת מעלה את הרמה.החידות אכן שונות מחדרים אחרים, אך בעניינו לא בהכרח לטובה.
 2. חדר שווה. ביג לייק!היינו חמישה: שני מבוגרים ושלושה ילדים. בהחלט הרגיש כמו בתחנת חלל נטושה. המפעיל היה מקסים. המתחם מושקע ועם כששה חללים בחדר הבריחה. חידות מאתגרות בהחלט (והייתי כבר בכעשרים חדרי בריחה עד כה). מומלץ לכל חובבי המד\"ב.
 3. החדר הכי טוב בעולםםםםםםםם,לכו ברגע זה עוד לפני שסיימתם לקרוא!חבל שאפשר לדרג עד חמש,רציתי לדרג יותר.החדר באמת טכנולוגי,ייאמר לזכותם שאלו חידות שלא צורכים מנעול.כחדר ראשון-לא ממליץ.תעשו חדר אחר קודם ואז את זה,מפני שאחרי שתעשו אותו כחדר ראשון,יעלו לכם הציפיות וכל חדר אחר יראה מעפן לעומת החדר הזה. כל חידה עולה בשלבי הקושי שלה,והחדר מתחיל קל ונחמד.הכניסה מאד יפה ומהנה.החדר עצמו מכיל טוויסט נחמד מאד.כל אוהבי המתח והלחץ-לכו לחדר הזה!!!!!!!!!!!.החדר מתנהל בחמישה עד 6 חללים.החדר מטורף!!!!! יש בו חידות שאולי חוזרות בחלקן על עצמן,אבל החידות מאד יפות ונחמדות. הדבר היחיד שלא אהבתי הוא....כלוםםםםםם!!!!!!!!!!! החדר עצמו מזכיר בתפאורה תחנת חלל.והסיפור הרשום פה הוא לא הסיפור המלא. אווירת החדר תואמת לסיפור יותר מכל חדר אחר.לכו ברגע זהההה. אני מדרג אותו מ1 עד 10 11000000000000000000000000 זה החדר הטוב בעולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ואני חושב שאני אחזור לאותו מתחם (טוב,לא אותו מתחם בדיוק,כי זה החדר הלא מפחיד היחיד במתחם הזה 😂) אבל עדיין יש עוד סניפים ואני אלך אליהם מתישהו!!!!!!!! אני חוזר- זה החדר הכי טוב עד עכשיו שהייתי בו.לכו לעשות אותו ברגע זהההההההההההההההההההההה
 4. תפאורה חמודה, חידות דביליות, מפעיל לא סימפטי. לא ממליצהחדר לא מומלץ. הגענו 4 חברים טובים. איחרנו בכ5 דקות ונתקלנו מיד ביחס עוין מצד המפעיל, שגם עשה המון דרמות בהצגת החדר וקצת הפיל את האווירה. החדר עצמו בנוי יפה (המפעיל סיפר שהוא בנה אותו לבד בהשקעה רבה, ולכן דאג גם להעיר לנו בכל שלב בחדר, מתוך חשש לשלמות הציוד) אולם החידות עצמן שטחיות ולא מתוחכמות, ואפילו קצת חוזרות על עצמן. כשסיימנו את המשימות הופתענו ש"זה הכל". זה"כ התאכזבנו והרגשנו שלא היה שווה את הכסף ואת הזמן.
 5. חדר טוב מאוד! מומלץ לזוג!שיחקנו לבד זוג כדייט, אני עם ניסיון של ארבעה חדרים והיא עם ניסיון של אחד.
  אפתח ברע ואגיד שראיתי תפאורות מושקעות יותר (אפילו שהיא כן מושקעת) ושהיה אביזר אחד שלא התחבר כמו שצריך, אבל חוץ מזה הכל היה טוב מאוד!

  המפעיל קונדרה נחמד ואדיב מאוד ולמרות שאיחרנו בהרבה מאוד זמן הוא עדיין היה נחמד אלינו (ובכל זאת, אל תאחרו...)

  הסיפור מורגש מאוד ופרטי העלילה משולבים בפתרון של החידות, החידות היו ברמות שונות וחלקן דרשו מאיתנו לחשוב מחוץ לקופסא ועדיין היו הוגנות מאוד. כל חידה שונה מקודמותיה וחוץ ממקרה אחד לא קרה שהיינו צריכים להשתמש באותו עיקרון פעמיים. וגם כשכן - הדרך לגלות את הפתרון הייתה אחרת.
  היו חידה או שתיים שהצריכו קצת ידע טכני אבל זה שום דבר שאי אפשר להבין במקום.
  החדר טכנולוגי מאוד ועמוס בגאדג'טים. אין חידות מנעול!

  אני אישית חושב שהחדר הזה כן נחמד בתור חדר ראשון. הוא מראה מגוון גדול של חידות ופותח הרבה דרכי חשיבה וגם יש לו מערכת שמתאימה את רמת הקושי לשל השחקנים.

  אני ממליץ לבוא לחדר הזה כזוג, שלושה גג, גם כי אם תבואו יותר לדעתי הוא פשוט יהיה צפוף מדי וגם כי למרות הטכנולוגיות המגוון והגאדג'טים האלמנט אולי הכי חזק בחדר הזה הוא עבודת צוות, וגם אנשים עם זיכרון טוב שיכולים להעתיק רצף מורכב ממקום X למקום Y בניסיון אחד עדיין יתקשו לפתור חלק מהדברים בלי הכוונה של שחקן שני.

  ממליץ!
 6. חדר מיוחד ונהדרהייתי בחדר עם שתי חברות. אני הגעתי עם ניסיון של ארבעה חדרים, חברה אחת עם ניסיון של חדר אחד, וחברה שזה היה החדר הראשון שלה. המפעיל, קונדרה, קידם את פנינו והכניס אותנו לאוירה בצורה נהדרת. זה חדר ייחודי מסוגו, אשר מתאים את דרגות הקושי של המשימות בו על פי התפקוד עד אותו רגע. אני מודה, היינו צריכות מידיי פעם הכוונות, בעיקר בקטע שהיה יחסית טכני יותר (אני נזהרת לא לעשות ספויילר) וקונדרה תמך בנו בדיוק במינון הדרוש.
 7. חדר מעולה!חדר מאוד שונה מבחינת החידות ומאוד מהנה. היינו שניים ונהנינו מאוד. בהחלט החדר הכי טכנולוגי שהייתי בו, ממש מכניס לאווירת החלל!
 8. חדר מיוחד ושונה, מצויין לזוג, אולי פחות כחדר ראשוןהיינו אתמול בערב ספונטנית זוג בתחנת חלל, יש לנו ניסיון של כ-5 חדרים.
  אין ספק שזה חדר מאוד שונה מכל האחרים שעשינו כמעט בכל מובן, בעיצוב בחוויה והדרישות מהמשתתפים.

  את סיפור הרקע שמענו מנטע, שהיא גם הבעלים, ובדיבור שקט ומלהיב היא סיפרה לנו את המשימה שלנו, שנינו הסכמנו שזו הייתה הפעם שהכי נסחפו לתוך האווירה של החדר.
  ההסבר לא היה מונוטוני ורץ ולא גרנדיוזי ומנסה להלהיב, פשוט מישהי שאוהבת וגאה במה שהיא עשתה ולגמרי הרגישו את ההשקעה.

  בחדר אין המון חידות ופרטים מסיחים אך כמו שכבר נכתב החדר מתאים את עצמו למי שמשחק וזה הופך את החוויה לייחודית לך וקשה במידה שמתאימה למי שמשחק בו.
  רמת הגימור וההשקעה בפרטים היא טובה מאוד, יש הרבה מעברים בין חללים, עבודת צוות נדרשת ברוב המשימות מה שגרם לכך שתמיד שנינו היינו חלק מהפיתרון ואף אחד א הרגיש שהוא מפספס חלק בחדר...

  אם היה אפשר לרחף בחדר זה בכלל היה מושלם:)

  החדר כמו שכבר כתבתי שונה בהרבה מובנים מחדרי בריחה אחרים, על כן ממליצה מאוד בתור חוויה של חדר עם טוויסט קצת אחר אבל אולי לא בתור חדר ראשון.
  מתאים בול לזוג, יותר מזה יש מצב שירגיש עמוס.
  באזור יש המון חניונים(של אחוזת חוף)
 9. נהדר, מאוד מהנהבאנו 3 חברים, היה אדיר, המנחה טוני הייתה אדיבה ונחמדה
  מאוד טכנולוגי, מומלץ לחובבי גדג'טים
  יאמר לזכות המקום אין אפילו מנעול אחד