פרטי החדר

2-8 שחקנים
80 דקות

הסיפור

התעוררתם בחדר בית חולים פסיכיאטרי. החדר מלא באזהרות על אנשים שאבדו בבית החולים - פציינטים שנלקחו אל הרופא ולא חזרו מעולם. יש לכם שעה להבין מה קורה שם ולברוח מבית החולים.
מקור: אתר החדר

49 ביקורות

השאר ביקורת


 1. בחיים אל תתקרבו למקום הזה!!!
  בחיים לא חווינו עוגמת נפש והשפלה כזאת מאדם שאמור לתת שירות בצורה נעימה ללקוחות שלו.
  אז נכון איחרנו לשעה שנקבעה (בשל נסיבות)
  אך יחס אנושי הוא מעל הכול!
 2. לא שווה את הכסףהגעתי לחדר אחרי הרבה המלצות וממש התאכזבתי. איך שהגענו החדר המתנה היה מלוכלך נורא. בחדר הרבה מהחידות לא עבדו (מקשים במחשב לא עבדו, טוש מחיק שהתייבש). חידות לא מגוונות.
 3. חדר טוב, חכם, בינוני-קשההיינו 4 אנשים בגילאי 19-28, בעלי ניסיון של 2-3 חדרים. נהננו מאוד!! חדר מושקע ועם חידות מתוחכמות ולא רק 'לחפש ולמצוא'. מומלץ!
 4. פשוט מעולההיינו 5 אנשים שלחלקם זו היתה פעם ראשונה בחדר בריחה ופשוט נהנינו מכל רגע! האווירה, התפאורה, החידות (שהן לא פשוטות...לא ממליצה למי שאין לו ניסיון ב-5 חדרים לפחות) וסיפור המסגרת. המפעילה מור היתה מ-ע-ו-ל-ה, היתה סבלנית, נתנה לנו רמזים רק כאשר ממש ממש ממש הזדקקנו להם והכניסה אותנו לאווירה.
 5. וואו איזה כיף היההגענו משפחה של 5 ניסיון 20 חדרים
  לא טכנולוגי אבל מרגיש ממש מחלקה פסיכיאטריות. חידות קשות וטובות עם מלא מחשבה !!!
  יצאנו ב 77 דקות
 6. איזה כיף!1:30 בלילה, זוג למחלקה הפסיכיאטרית.
  חידות מאתגרות, אווירה מחדדת חושים, ויהודה המדריך האלוהי :)
  היה תענוג ונהננו מאוד,
  תודה רבה רבה.
 7. משעמם. קודם כל לפני כניסה לחדר המפעיל אמר שזה החדר הכי קשה שקיים. אינפורמציה כזאת היו צריכים לפרסם באתר ולא להגיד לפני כניסה לחדר. היינו 5 נשים שזה החדר שני /שלישי שלנו. המקום קטן , מאובזר דל , שום טכנולוגיות ושום כלום. לא מכניס לאוירה. החידות כולם עם מספרים כמעט , כולם מאותו סוג וחלקם פשוט לא פתירות בלי עזרת המפעיל. לדוגמא גם כשסידרנו תמונות בצורה הנכונה על הקיר - כלום לא קרה עד שמפעיל אמר לנו תנסו להזיז אותם טיפה יותר ישר :) אחרי שעה הרגשנו שדי... מספיק. נמעס ומשעמם. כשיצאנו מהחדר אחרי 80 דקות - ההרגשה הייתה סוף סוף. התאכזבנו....
 8. היינו קבוצה של שש ילדים בני 12-13 הצוות שם התייחס אלינו ממש יפה וסובלני ונתן לנו רמזים כשצריך החידות היו קשות וקלות אנחנו שוקלים לבוא עוד הפעם לחדר אחר 😜
 9. חדר מדהיםהיינו זוג. חדר מאתגר, מעניין וכיפי. העיצוב מושקע , חידות מאתגרות אך הוגנות. המפעיל גלעד, לא הציע רמזים שלא לצורך, אלא אפשר לנו לקחת את הזמן ולחשוב. גלעד הכניס המון אוירה חיובית ובהחלט שדרג את החוויה אף יותר. ממליצה בחום.
 10. חדר טוב ממש!המפעילים מקסימים!
  חידות הוגנות, אבזור מעולה של החדר+ אווירה מתאימה.
  חדר כייפי, מאתגר ומהנה.
  היינו 4 אנשים- היה טוב!!
 11. בתכלס.. חדר טובהיינו ארבעה חברים עם ניסיון של בין 4 ל11 חדרים. אווירה: טובה מאוד! המפעיל הכניס לאווירה מההתחלה, התפאורה היתה מושקעת מאוד ומותאמת לתמה. רמת הקושי: בינוני, היו חידות מורכבות יותר והיו חידות פשוטות יותר. התערבות המפעיל הייתה בטוב טעם ורק אם צריך. דרך התקשורת עם המפעיל היתה רגילה בלי טוויסט מעניין. מקוריות החידות: חלק מהחידות מקוריות וחלק פחות. החידות פתירות והוגנות וזורמות ברצף הגיוני. החדר מושקע אך עם זאת מורגש כי הוא חדר ותיק. מותאם ל3-5 אנשים עם ניסיון כלשהו בחדרי בריחה.
 12. החדר הכי טוב שישתודה רבה למפעיל יהודה על הדרכה וחדר קשה וברמה גבוהה מאוד! הגענו רביעייה . שתיים שהיו בחדרי בריחה בעבר ושתיים שמעולם לא היו. פה אחד אמרנו שזה החדר הכי מגניב וכיפי. מומלץ
 13. חדר מאתגר ומהנההיינו 8 אנשים כולם עם נסיון של חדר אחד לפחות . חדר מאתגר דורש שיתוף פעולה מאוד נהנו ונכנסו לאווירה . תודה לעדי המפעיל על ההסברים ועל העזרה בשעת הצורך .
 14. החדר הכי טוב עד כה!חדר מלחיץ אבל לא מפחיד!
  הייתי בהריון בחודש 8, בחצות, פעם ראשונה בחדר בריחה.
  אחרי זה הייתי בעוד 3.
  יצאנו תוך 72 דקות וכמעט בלידה (לא ממש מומלץ לנשים הריוניות) 😅.
  החדר הכי טוב עד כה! הגיוני, אווירה מצוינת, חידות מעולות, לגמרי מגבש ודורש קבוצה לפתרון החידות...
  ממש מומלץ!!!
 15. חדר בריחה מאוד מעניין! חידות טובות!היינו 6 אנשים בחדר, לכולם היה נסיון של מספר חדרים מקודם.
  יש חדר המתנה מאוד נחמד עם משחקים ומקומות לשבת בהם עד שנכנסים לחדר עצמו.
  הבנו שזה אחד החדרים הכי קשה בארץ, ניסינו מספר חדרים לפני לכן רצוי שזה לא יהיה החדר הראשון שלכם. החידות מעוד מעניינות ומצריכות מחשבה מחוץ לקופסה.
  מאוד מומלץ לבוא, ולבוא חדים כי זה ממש כיף.
  המינוס העיקרי הוא שלא נתנו לנו סיפור מקדים (כמו שיש באתר) אלה פשוט הכניסו אותנו לחדר.
 16. היה יכול להיות כיף גדול אם היינו יודעים למה אנחנו נכנסיםהיינו 5 אנשים עם נסיון קל (2 חדרים) והגענו אחרי המלצה של חבר.
  לומר שהחדר הזה קשה יותר משני החדרים האחרים שהיינו בהם זה כמו לומר שדלקת אוזניים כואבת יותר מאשר עקיצה של יתוש. זה טכנית נכון, אבל מחמיץ את כל הפרטים הקטנים והמופלאים של איך ולמה. אז למען הדורות הבאים הנה המקורות העיקריים של הקושי שהגענו לא מוכנים אליהם, אימללו אותנו, וגרמו לנו לסיים את החדר פחות או יותר על הקשקש של ה- 80 דקות שהוקצו לנו:

  1. הצפה של מידע. דברים שנראים כמו רמזים ומגיעים אליך בדרך כלל באותה דרך שבה רמזים מגיעים, אבל הם סתם הסחת דעת. רמזים מסובכים שהם בעצם רמזים פשוטים שהוסיפו להם קישוטים לא רלוונטיים, שגורמים להם להיראות מסובכים וגורמים לך לנסות 10 דרכים שונות 'לאכול' את הרמז שאף אחת מהן לא עובדת. אתה לא יכול לחקור כל פיקסל ולהתעמק בכל דבר שאתה נתקל בו, כמו בחדר בריחה רגיל, כי זה ייקח נצח וכל מה שייצא לך מהמאמץ הוא כאב ראש. ומצד שני, אתה לא יכול לנפנף כל דבר שאחרי מבט ראשון נראה לא קריטי, כי יש:
  2. רמזים שאתה אפילו לא מבין שחסרים לך וחידות שעושות את עצמן פתורות, או או-טו-טו פתורות, כשהן לא. במקרה הטוב אתה מרגיש שאם רק תבהה בחידה עוד קצת, האסימון ייפול. במקרה הרע אתה מגיע לפתרון הלא נכון וממשיך בדרכך שמח וטוב לב. הטוויסט שבו חידה מציגה מצג שווא כאילו היא נפתרה או בדרך להיפתר חוזר על עצמו מספר פעמים. איכות מצגי השווא נעה בין 'יצא להם ככה בטעות' לבין 'איפה שהוא מישהו מסתכל עליך, אוכל פופקורן וצוחק'. אז מה כל כך נורא? מיד אחרי שאתה רואה שהפתרון שלך לא נכון אתה מבין שפיספסת משהו וחוזר לראות מה פיספסת, לא? אה, זו קצת בעיה, כי יש:
  3. שילוב מצרפי של מספר חידות שונות שמשתמשים בפתרון לכולן בבת אחת, ומקבלים תשובה בינארית אם כל הפתרונות נכונים או שאחד מהם לא נכון, בלי לומר לך איזה. נתקלתי בפטנט הזה בדיוק בשני מקומות במהלך חיי: בחדר הבריחה הזה ובתרגילי בית מקוונים בחדווא 1מ' בסמסטר ראשון בטכניון. ובעוד אתה מתרוצץ ומחפש רמז כלשהו שיסביר לך באיזו חידה טעית, ובאיזה אופן, אתה נאלץ להתמודד עם:
  4. חוסר האכלה בכפית של איזה רמז קשור לאיזו חידה. אולי ההבדל הכי בוטה בין חדר הבריחה הזה לשני הקודמים שהיינו בהם. אתה מצוי מול ים של שרבוטים, חפצים, טקסטים ופרטי מידע, עם הרבה פחות אינדיקטורים מהרגיל לגבי השאלה אילו מהם רלוונטיים לאלו. כמו ב'שוליית המכשף', בסופו של דבר אתה מנסה להשתמש בכל הרמזים על כל השאר.

  אי אפשר לקרוא לאף אחד מהגורמים האלו 'לא הוגן' אבל הם יצרו חוויית משחק מאוד שונה ומאתגרת בהרבה ממה שהתרגלנו אליו. אם היינו מגיעים מראש מוכנים נפשית לכל זה כנראה שהייתה לנו חוויה טובה יותר. הדירוג של החדר שנתתי פה למרות כל מה שכתוב למעלה מראה עד כמה זה חדר מושקע, מאתגר ועם חידות מעניינות -- נהנינו מאוד תוך כדי שסבלנו :)
 17. חדר מדהים ומאתגרחדר ברמה גבוהה ביותר.
  הציוד מושקע ומתוחזק, החידות וורסטיליות ומצריכות מחשבה יצרתיות ועבודת צוות.

  המפעיל היה ברמה גבוהה, מצד אחד נתן חופש פעטלה אך כנראה היה שנתקענו הציע לסייע.

  מומלץ בחום!!!
 18. אכזבההיינו בחדרה מחלקה פסיכיאטרית 3 משתתפים בעלי ניסיון של 1-3 חדרים.
  יצאנו מהחדר בהרגשה של תסכול ואכזבה גמורה.
  מעבר לכך שהחידות בלתי פתירות ללא עזרה (בחלקן אין קשר בין החידות לפתרון). ללא סיוע של המפעיל לא היה ניתן להתקדם ע"מ לפתור את החידות ולסיים את החדר.
  המזגן באחד מהחדרים לא עבד, היה צורך להתעסק בנושא ולאחר כמה פעמים שאמרנו למפעיל במכשיר קשר הוא נכנס לחדר והדליק אותו. ברור שהעניין הוציא אותנו מהאווירה ובזבז לנו מלא זמן.
  בנוסף החדר היה מאובק ונראה שאף אחד לא טורח לנקות את העסק הזה מידי פעם.
  ניסיתי לדבר על כך עם הבעלים. הוא הציע לי הנחת סטודנט לחדר הנוסף שבבעלותו למרות שאנחנו קבוצה של סטודנטים.
 19. היינו 6 בנות, מתוכן ל-3 זו היתה הפעם הראשונה.
  כבר מהשנייה הראשונה בחדר נכנסים לאווירה. החדר ברמה מאד גבוהה עם חידות לא פשוטות בכלל. על אף שעשינו הרבה רעש והפרענו לעצמנו, הצלחנו לצאת מהחדר תוך 70 דקות.
  יהודה המפעיל האדיר והמקסים היה מקצוען וידע לתת כיוון בלי לגלות שום דבר.
  כדאי לבוא לפחות 4 אנשים.
  מומלץ ביותר!!!
 20. חדר קשה ומושקע היינו קבוצה של שלושה. הגענו לחדר המתנה כיף, המפעיל שהיה לנו היה אנרגטי והכניס אותנו לאווירה, עטף אותנו בחליפת משוגעים והכניס אותנו לחדר. החדר היה מעניין, קריפי, היו בו חידות קשות והוגנות אל אף שכמעט כל אחד יהיה חייב להשתמש בעזרה לפחות פעם אחת, מצריך לשים לב לדברים הקטנים, מספק מאוד ולא מומלץ למתחילים לבד.
 21. חדר אדיר! הגענו שלושה חברים שעשו כבר כמה חדרים! נהנינו בטירוף! היה מאתגר משוגע ומעניין! האווירה, העיצוב, התפאורה!
  בסוף החדר המפעיל עבר איתנו על החדר וקיבל מאיתנו ביקורת בלייב , הסביר לנו דברים. הרבה הרבה חשיבה מחוץ לקופסא! נהניתי מכל רגע
 22. חדר לא קל אבל ממש כיףחדר מאוד מאתגר בהחלט,רמת קושי במחינתי הייתה 8/10
  האווירה הייתה 9/10
  חידות לא פשוטות אבל רמזים הגיוניים ומפעיל ממש נדיב שיעזור לכם בכל עת.
  בכל אופן אני ממש ממליץ חוויה בלתי נשכחת!
 23. חדר בריחה אחד מהטובים בארץחדר מאוד מאתגר ומהנה בעל אפקטים מטרידים ומנחה שממש שיתף פעולה מה שמאוד הוסיף לאוירה של החדר.
  מצריך חשיבה מחוץ לקופסא ועבודה משותפת . אנחנו היינו 4 בחדר והצלחנו לצאת בזמן של 70 דקות, חוויה שלא נשכח! ממליצים מאוד.
 24. חדר מושקע ומאוד מהנההחדר העשירי שלי, כרגע הטוב ביותר שהייתי בו.
  האווירה המפחידה מוסיפה לאדרנלין ולחדות
  חידות מעולות, ללא מרוץ אחר מפתחות.
  ממליץ מאוד!
 25. מומלץ מאתגר מהנההיינו בשבת ערב חג בבקר .משפחה של 5 . חדר הראשון של כולם. המדריך היה יהודה. יום לפני שלח כתובית - הציג את עצמו. קיבלנו הסבר ברור ומדוייק .החידות מאתגרות, נדרשת עבודת צוות. דומה מאוד למשחקי מחשב של משימות שרשרת וזה מה שעושה את כייף אמיתי. יהודה המדריך עשה עבודה מצויינת, תזמן אותנו נכון , בעדיבות , מקצועיות. אחד החדרים הקשים לפי המדריך ובתור חדר ראשון עשה לנו חשק לעוד רבים. מומלץ בחום.
 26. פעם ראשונה ובהחלט לא אחרונה...הגענו בשבת בבוקר, עדיין עייפים ומנומנמים... קבלת פנים מחוייכת מיהודה... והנה אנחנו סגורים בחדר הבריחה הראשון שלנו... מהר מאד נכנסנו לעניינים, עבודת צוות של המשפחה, הובילה אותנו בכל פעם לרמז הבא... היה מגבש ביותר, המשפחה הקטנה שלי פעלה כצוות לעניין... חוויה נהדרת ומאתגרת, הצלחנו לצאת 2 דקות לפני הזמן עם מעט מאד עזרה... היה מצויין !!!!! ועכשיו הולכים לים...
 27. קשה!! מטורף!! אחלה חדר!!החדר מעולה!! למתחילים לדעתי יהיה קשה יותר אבל עדיין מעניין ומאתגר ובהחלט מביא אותך לחשוב מחוץ לקופסא. החידות לא פשוטות אבל בהחלט שווה לשבור את הראש מעט..אנחנו מאוד נהננו וממליצים בחום לכולם להגיע ! המדריך שלנו טום היה מקסים והשירות שקיבלנו היה אחלה! יצאנו מרוצים ועם חיוך משוגע!! תודה רבה!
 28. מומלץ מאוד למי שכבר עשה לפחות חדר אחדהגענו 6 אנשים ,המדריך היה מאוד נחמד .
  הגימיק של החליפות משוגעים מאוד חביב ומכניס את כולם לאווירה.
  הייתי בשני חדרים ואין ספק שהחידות בחדר הזה הם היותר מגניבות.
  אני ממליץ להגיע בקבוצות של 4 עד 6 אנשים.
 29. מאתגר מאוד!באנו ארבעה אנשים והחידות היו לא פשוטות בכלל אבל הצלחנו להתקדם יפה בשלבים, המדריך אור היה מעולה, החדר קצת מפחיד ומכניס לאווירה של בית משוגעים, כל החידות קשות אבל זה מה שהופך את זה לכיף, לדעתי החדר לא מומלץ למתחילים.
 30. משעמם עד תרדמה קודם כל שנכנסנו האווירה הייתה כייפית עברנו כמה משימות פשוטות מאד ואז הגיעו משימות שפשוט לא עבדו בגלל סיבות טכניות.. חיישנים לא עובדים וכו..
  ההסבר על החדר היה בהרגשה של עייפות ועל הדרך כזה.. ככה שבכלל לא נכנסנו לאווירה..
  אחרי כל הבעיות תכניות ודלתות שנפתחו מעצמן בגלל הכשלים.. היינו צריכים לחבר את המשימות המתקדמות יותר עם הראשונות יותר.. וזה הפך ללא מעניין..
  המשימות בחדר בגדול היו לא מעניינות, ופגשנו חדרים הרבה יותר מושקעים ומעניינית ומאתגרים....

  בסוף גם חייבו אותנו יותר כי הם התבלבלו..
  בקיצור חדר שלא הייתי ממליץ לאחרים...
  לא למתחילים ולא למתקדמים...
 31. חדר קשה אך הוגן. ניהננו מאוד!חדר מעוצב לפרטי פרטים, מגוון ומעורר חשיבה. חדר לא קל, עם משימות מאתגרות מאוד, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים. היינו 4 אנשים וזה הרגיש טוב ומותאם לרמת הקושי וכמות המשימות. בחלל הראשון של החדר צריך 3 אנשים, כך שלזוג עלול להיות מאתגר. סיימנו אחרי 70 דקות (מתוך 80 שנותנים) עם רמז אחד בלבד. אחרי שסיימנו המדריך החזיר אותנו לחדר ועשה לנו סיכום של כל המשימות שעשינו, הדגיש כל מיני מצבים שבהם פעלנו כך ואחרת. היה מעניין ללמוד על עצמי דרך החוויה. תודה רבה לאור המדריך שהיה מקסים והיה חלק בלתי נפרד מהחוויה! תודה רבה!
 32. חדר קשה אך מעולההיינו 6 בדרגות ניסיון שונות (מ-0 ל11 חדרים), החדר מאוד מאתגר אבל חידות מעניינות מגוונות ויצירתיות.
  יהודה היה מפעיל מעולה התערב רק כשהיה צריך ובמידה הנכונה.
  לא מומלץ כחדר ראשון אלא אחרי קצת ניסיון .
  ומומלץ בחום לכל מי שאוהב שיוצא לו עשן מהאוזניים בשל עודף חשיבה :)
 33. מומלץ!!פעם ראשונה של כולנו.
  באנו בלי לדעת למה לצפות.
  היה מאתגר וחכם.
  יהודה המפעיל היה מעולה. נתן לנו להתמודד לבד ואישר שאנחנו בכיוון הנכון כשביקשנו.
  נהננו בטירוף!! בטוח נחזור שוב.
 34. בלי ספק - החדר הכי קשה שעשיתי, עם תפאורה מעולהקודם כל, לדעתי החדר ממש לא מיועד לאנשים בלי נסיון. העיצוב של החדר מצוין, חידות מקוריות וקשות מאוד. צריך לדעת מראש שמגיעים לחדר שלא ילך חלק ויזרום ויש חלקים שנתקעים בו :)
  באופן כללי, מומלץ מאוד למי שמחפש חדר מאתגר עם עיצוב יפה.
 35. קשה אך כדאי! החדר אמנם מוכרז כקשה אך יש כמה דברים מקלים: החדר ברובו לינארי בחידות שלו והמפעיל שם לב בשבילכם לשעון ורומז כשצריך כדי שתצליחו לסיים את החדר בזמן (יתרון וחיסרון כי זה קצת מוציא מהאווירה מצד שני מאפשר לשחרר מהחשש שלא תסיימו את החדר ומאפשר להנות מהחידות ומהאווירה מסביב שהם בהחלט אדירים) זה החדר השלישי שלי ושל בעלי ולדעתי אובייקטיבית הוא קשה ברמה שמספקת הנאה מיטבית כך שאין מה לחשוש. ותודה לאור המפעיל שלנו ;)
 36. חדר מאתגר ומצויין ויהודה המפעיל הכי טוב שהיה לנוהגענו לחדר שני זוגות לאחר נסיון קל של שניים שלושה חדרים. חדר מושקע עם אווירה, חידות מאתגרות וחכמות, רמת קושי גבוהה מאוד אך אפשרית. בזכות יהודה מפעיל החדר הכול תקתק מושלם, קיבלנו כיוון רק כשנתקענו ממש, איפשר לנו לנסות ולגלות לבד , שוחח איתנו רבות לאחר שסיימנו והסביר לנו דברים "מאחורי הקלעים". מומלץ מאוד, תבררו שיהודה במשמרת :)
 37. קשה מאדהגענו 2 מתחילות. חדר ראשון שלנו. מפעיל נחמד וברור. חדר טכנולוגי מאד. עשינו בערך חצי מהחדר. לא הספקנו. (80 דק) בסוף המפעיל הראה לנו את כל היתר שעמד לפנינו. חדר משוגע ומגניב ברמות. יש חניה בשפע. עדיף להגיע יותר מ2 אנשים לדעתי
 38. מעולה!החדר השני שעשיתי. היינו 5 אנשים, היה ממש קשה! יש להיזהר מחשיבת יתר.... זה מה שתקע אותנו.
  תפאורה מושקעת.
  יותר מחשבה מאשר למצוא חפצים או מפתחות.
  ממליצה בחום!
 39. חדר קשה אך הוגןלפני הכניסה לחדר המדריך עושה לך מין הכנה ומסביר לך שזה החדר הקשה ביותר בארץ, במידה ותצטרך תשתמש במכשיר הקשר שאתה מקבל ותבקש רמזים.
  החדר קשה אך הוגן, לא מומלץ למתחילים. אני ובן זוגי היינו בו בלי ניסיון ולאחר שעה וחצי הצלחנו לצאת אך עם חמישה רמזים.\
  מומלץ מאוד, והחוויה תהיה מספקת יותר אם תגיעו כקבוצה של שלושה אנשים ומעלה
 40. חדר מושקע וקשה מדיביקרתי בחדרים רבים וללא ספק זה החדר המושקע ביותר שהייתי בו.
  החידות לא בהכרח לינאריות וקשה מאוד לעשות קישור בין הרמזים החבויים לפרטים בחדר.
  זה היה החדר הראשון שלא פתרתי. למעשה למרות עזרה של המדריך לא הצלחנו לסיים חצי ממנו בשעה וחצי.
  זה קצת פגם בחוויה אבל אם מבינים שזה חדר למקצוענים אז זה מובן יותר.
 41. חדר מאתגר ומעניין, עדיף לא למתחיליםפעם ראשונה שלנו בחדר בריחה. חדר ההארחה היה נחמד ומכניס לאווירה קלילה, למרות שהיה קצת חסר שתייה וכיבוד קל (לפחות מים קרים מתבקשים). לאחר מכן הגיע המארח, שהיה נחמד, אבל הסביר לנו מאד בלקוניות ובמהירות רבה על החדר. מכיוון שזו הייתה הפעם הראשונה אווירת המיסתורין הייתה רבה. החדר באמת ברמה גבוהה גם ברמת גימור וגם ברמת החידות. מומלץ להגיע לא פחות משלושה (לא ניתן למעשה להצליח בחדר הראשון ללא שלושה אנשים לפחות, אלא אם כן אתם קוראים גם למפעיל ואז זה הורס את כל האווירה לדעתי. המארח טען כי היו אנשים שהצליחו ללא רמזים ובזמן ועדיין מדובר באחוזים בודדים גם לפיו (50 מתוך 1,000!!!). לדעתי ללא רמזים והכוונות, הדבר על סף הבלתי אפשרי. מי שלו זו הפעם הראשונה בחדר בריחה יכול לחוש קצת תסכול וחוסר הבנה, אבל סך הכל החוויה הייתה טובה ובהחלט שווה את התשלום.
 42. חדר עם רמת קושי גבוהה מומלץ לגיע עם 4 אנשיםחדר קשה רוב החידות הוגנות חוץ מהראשונה ועוד אחת בהמשך
  החדר מעלה הרגשות ותחושות מוזרות בגלל התפאורה
  היה שווה
 43. מצויין!כשנכנסנו הזהיר אותנו המדריך שהחדר הוא החדר הקשה ביותר שקיים היום בארץ, והיו ספקנים.
  אבל החדר התברר כקשה ומאוד מוצלח. זה החדר השני שבו אנחנו מבקרים, סיימנו את החדר ב 55 דקות (מתוך 90 שנותנים) וזה היה כמעט זמן שיא. הרבה חידות רציניות עם הרבה אספקטים בכל חידה וחשיבה מחוץ לקופסא.
  המדריך היה חביב וחדר ההמתנה מגניב מאוד, עם מסכות, משחקים וספות נוחות.
  מומלץ ביותר!
 44. מומלץ ביותרחדר מאתגר ודורש חשיבה ויצירתיות, התפאורה והאביזרים של החדר נותנת הרגשה אמיתית ומספקת עניין לפתור את החידות ולהגיע לסוף,. החוויה הייתה מאוד כיפית ומהנה, היחס של המפעילים והצוות היה חם ביותר, ממליצה לכולם!