פרטי החדר

2-4 שחקנים
60 דקות

הסיפור

נידונתם לעונש מוות. אתם נעולים בתא וגורלכם מוטל על ידיכם. בעוד שעה יוציאו אותכם להורג. כל מה שנותר לכם זאת שיחה טלפון אחרונה וארוחה אחרונה. האם זה יספיק לכם להצלת חייכם?. אז קחו את עצמכם בידיים, תתרכזו, ותחשבו מחוץ לקופסא, ותברחו מונש מוות. אל תשכחו אתם חייבים לשתף פעולה עם השותפים שלכם לתא.
מקור: אתר החדר

15 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מומלץ לזוג, לא יותר. מגניב ביותר.היינו זוג. הסיפור היה מגניב והחדר והמוזיקה לגמרי הכניסו אותנו לאווירה. הייתה הרגשה שהרבה מהאלמנטים בחדר הופעלו מבחוץ בצורה וידנית ולא אוטומטית. כך שפעם אחת שביקשנו עזרה, שאלו אותנו אם ביצענו פעולה מסויימת ואז הפעילו משהו בחדר.
 2. טובהגענו למרתון של שלושת החדרים במתחם, והתחלנו עם "עונש מוות". החדר בסך הכל חביב, אבל לא "מצויין". המשחק בסך הכל זרם, פרט למקרה אחד. בהתחלה חשבנו שמדובר בתקלה אבל בדיעבד הסתבר שיש דברים בחדר שקורים בתזמון קבוע ומכיוון שהם קרו בדיוק כשהיינו באמצע פתרון של חידה, חשבנו שסיימנו איתה ולכן אח"כ שרפנו קצת זמן. בנוסף, המפעילה לא היתה מאוד קשובה ולכן ההכונה שלה היתה לא יעילה. היתה חידה אחת די מגניבה, אבל כבר נתקלנו בה בעבר וחוץ ממנה כל החידות היו די סטנדרטיות, ולצערנו לא היה צריך "להרוס" שום דבר (לחתוך, לקשקש, לשפוך...).
 3. מלחיץ! אבל כיףהכניסה לחדר מלחיצה מאוד, שלא לדבר על התפאורה והמוזיקה וההפתעה באמצע.
  קצת קטן, לכן לא מומלץ ליותר מ 2 אנשים.

  חידות הגיוניות, מנוסים לא יתקשו בכלל.
  ברמה התפעולית הייתה תקלה קטנה, אבל לא פגם בהנאה. (סתם מעצבן שהייתי צריך לבקש רמז והסתבר שבכלל עשיתי מה שנדרש, אז חזרנו על הפעולה שוב) ולכן ירד כוכב.

  בכלל צוות אלנבי 65 (בית רדוף, פנדורה ועונש מוות) צוות תותחים וחמודים מאוד.
 4. חדר מומלץזה היה החדר הראשון שלנו - היינו 2 ונהנינו בטירוף ! חידות מעניינות, חשיבה מחוץ לקופסה, סדר הגיוני וליניארי של החידות. אהבנו !!
 5. חדר טוב לזוג בלבדחדר ממש טוב עם חידות חמודות במיוחד. מתאים לזוג בלבד מקסימום 3! החדר גם יותר למתחילים (חדר ראשון עד שלישי).
 6. חדר מעולהזה היה החדר השני שלי, הלכתי עם שני בני דודי, וזה היה החדר הראשון שלהם, וזה היה חדר מעולה! החידות לא היו מסובכות, נעזרנו ברמז פעם אחת,
  והאווירה בחדר הייתה מדהימה והעיצוב נתן הרגשה שאנחנו באמת היינו נידונים למוות בתא כלא. בנוסף חידות מקוריות מאוד,
  אני ממליץ ללכת לחדר הזה בקבוצה של שלושה אנשים ולא פחות למרות שזה קצת צפוף. בעיקר אם אתם קבוצה של פחדנים. הקולות רקע בחדר מלחיצים, ויש קטע בו האורות נכבים בפיתאומיות.
  אפילו הכניסה לחדר הייתה מלחיצה. בקיצור, אני ממליץ לכל זוג או שלישייה ללכת לחדר הזה!
 7. נורא כיףחדר ל2 אנשים, 3 קצת פחות יהנו. אם היה אפשר 1 לדעתי עוד יותר טוב.
  חדר לא ממש קשה אבל מצריך חשיבה מחוץ לקופסא והבנת פרטי החדר.
  אווירה מטורפת, הרגשה אמיתית והמוזיקה מוסיפה בטירוף.
  המפעיל אליאור היה מקסים והאירוח היה נהדר.
 8. חדר טוב למתחילים, למנוסים הוא דיי קלהגענו שלושה חברה, המפעיל היה אחלה גבר והכניס מעולה לאווירה.
  החידות עצמן לא כלכך קשות למנוסים
  יצאנו ב35 דקות וטיפה התבאסנו.
 9. הכי אמיתי שיש היתי עם שתי חברות זה היה החדר השני שלנו. התחושה היתה מלחיצה ומפחידה. המוזיקה הוסיפה מאוד. החידות היו מאוד נחמדות וגם המארחים שלנו. אני ממליצה להגיע לחדר מוכנים נפשית מראש שזה אכן מרגיש כמו עונש מוות
 10. חדר נחמדתפאורה טובה, חידות לא מסובכות מדיי למרות שכמה לא ממש מובנות. החדר דיי צפוף צריך לזחול בפתח אוורור במהלך החוויה אז לא מומלץ לאנשים עם בעיות גב.
 11. חדר נחמדהאווירה של החדר הייתה מצויונת, כנראה החדר עם התמה הכי טובה שהייתי בו. החדר מפחיד מאוד. החידות דומות לחדרים נוספים ולא מאתגרות במיוחד.
 12. היה ממש כיף!אני וחבר שלי היינו בו אתמול (7.4.16) זה היה החדר הראשון שלנו...היה לנו ממש כיף ומאתגר.
  החדר מושקע והחידות מעניינות. אהבנו מאוד ואנחנו ממש ממליצים!