פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לאחר התאונה נכנסת לתרדמת. אין תנועה, אין אור. לפעמים אתה רק שומע את קולם של רופאים שאומרים שאין מצב שאתה יוצא מזה. עכשיו עד לניתוק המכשירים המחזיקים אותך בחיים שעה אחת. האם תספיק לשנות את גורלך ולצאת מזה ? ..
מקור: אתר החדר
תרדמת written by arik average rating 4.2/5 - 9 user reviews

13 תגובות

  1. הנחיה מזעזעתנכנסנו לחדר אחרי שני חדרי בריחה ברמה בינונית אבל בחדר הזה לאחר בקשה אחת של רמז המפעילה לא הפסיקה להנחות אותנו ללא בקשה דבר שנתן לנו הרגשה לא נעימה בכלל, בנוסף לרמזים שלא ביקשנו המפעילה דיברה בצורה מגעילה ובחוסר כבוד, השירות היה הדבר המזעזע ביותר שחווינו עד היום.
  2. אחד החדרים הטובים!הייתה חוויה מדהימה לגמרי חדר בריחה מגניב מאוד ומומלץ מאודד ללכת לשם תאמת בין החדרים הכי טובים שהייתי בו אם לא בטופ חדר ממש כיף ויצירתי הרבה מחשבה וממש מאתגר חידות טובות למחשבה ומיוחדות פלוס המפעיל סרגיי היה פשוט מדהים אנחנו הגענו בהתראה מאוד קצרה ובאנו דיי בהפתעה אפשר להגיד ולמרות זאת סרגיי היה סופר נחמד והגיע בהתראה קצרה ועשה הכל כדיי לעשות את החוויה הזאת לכיפית יחס מדהים!מומלץ !
  3. מעט חידות וחיפושיםהחידות היו קלות מדי (אנחנו עם ניסיון של 3 חדרים עד כה). סיימנו תוך 42 דקות, כשמתוכם היינו תקועים רבע שעה על חידה אחת (אם לא היינו מקבלים בה קצת עזרה, היינו תקועים שם עד היום). כפי שהמפעיל אמר, זה חדר שבו פחות מחפשים ויותר חושבים. אנחנו גילינו שהחידות והחשיבה לא מאתגרות מספיק. הן נפתרו מהר והיו מעט מאוד כאלה בכל חדר. אם לא החידה שנתקענו בה, היינו מסיימים בחצי שעה, וזה הרגיש חסר ולא מספק...
  4. חדר חובה לכל חובבי החידות !
    חדר המעוצב בצורה מרהיבה ויוצאת דופן שסוחפת אותך להרגיש את הסיפור המופלא של החדר . החידות ברמת קושי סבירה ויש הגיון שמסתתר מאחורי כל החידות . המפעילים מדיהים
    נהנתי מאוד !!!

השאר תגובה