פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

השנה 2020. המצב הבטחוני בארץ הולך ומתדרדר. אויבינו התאחדו והקימו מדינה חדשה בשם ח'ליפות האיסלאם. ישראל נמצאת על סף מתקפה גרעינית, פיקוד העורף נמצא לא מוכן ולא יכול להציע שום פתרון סביר לתושבים. הבהלה במדינה הולכת וגוברת וכל אחד נאלץ למצוא מקלט לעצמו. אחד מחברי הקבוצה שלכם נזכר כי סבא שלו סיפר שבראשית שנות ה-60 נבנו בונקרים סודיים העמידים למתקפה גרעינית ובדירתו הישנה בבאר שבע יש מידע עליהם. באותו הרגע אתם מחליטים לעזוב הכל, למצוא את המידע ולהתכונן למתקפה. זוהי הדרך היחידה שלכם לשרוד! יש לכם 60 דקות בדיוק עד המתקפה.
מקור: אתר החדר
שעת חירום written by arik average rating 4.7/5 - 13 user reviews

16 תגובות

  1. מומלץ!חדר ממש טוב!! תפאורה מתאימה לסיפור ומושקעת,, חידות מאתגרות בהחלט, הצוות עזר כשטיפה נתקענו והיו אדיבים וממש נחמדים. חדר ברמת קושי לא קלה, 3 משתתפים מינימום לדעתי. בהחלט הייתי ממליצה עליו!!
  2. אחד החדרים המאכזביםהגענו בציפייה גבוהה מאוד בגלל הביקורות המעולות, החדר היה עם חידות מאתגרות מה שהיה כמובן נחמד אבל היו המון ליקויים בתפעול ואי הבנות שקשורות לתפאורה ולפריטים. הדבר שהכי הרגיז זה שהמפעילים זרקו רמזים בלי סוף מבלי שביקשנו על ההתחלה ובכלל לא נתנו הזדמנות, ובפעמיים שהיינו צריכים עזרה לקח להם כמה דק לענות. בנוסף שאלתי לפני ההגעה לחדר האם הוא מתאים לנשים בהריון מבחינת זחילות וכו׳ ונאמר לי שכן ומבלי לעשות ספויילרים אגיד שזה לא מדוייק. בקיצור- מאכזב ומתסכל.
  3. היינו 4 מתחילים 2 "זקנים" מעל גיל 60 ו2 צעירים בשנות העשרים המוקדמות
    בשבילנו החדר היה מאתגר והיינו צריכים הרבה רמזים אבל לבסוף הצלחנו….החדר השני מכיל מספר חידות מקבילות נחמדות אבל דווקא בראשון נתקענו קצת ולא הבנו איך ממשיכים אבל בעזרת הרמזים הצלחנו….נהנינו מאוד מהרעיונות והעיצוב וההרגשה האותנטית….נקווה שלא יהיה תרחיש כזה במציאות… שנה טובה!!

  4. מגניב ברמות!חדר משוגע, החידות היו קשות ברמה הנכונה שכשמצליחים אז ממש מתלהבים, מתאים ל4-5 אנשים כי אפשר לפתור דברים במקביל. התכנון היה מתוקתק עד הפרט הכי קטן (גם מבחינת עיצוב וגם מבחינה טכנולוגית) ובעלי המקום מקסימים! הייתה חוויה מושלמת, מומלץ ביותר!
  5. היה מעולה!היה ממש שווה ולא צפוי, ממש נהנינו, החידות היו מאתגרות ומיוחדות והאפקטים ממש מגניבים! העיצוב יפה והעלילה והכל... ממש מומלץ וכיפי! מומלץ להגיע יותר משניים ע"מ לפתור בזמן את החידות... או להגיע מנוסים יותר
  6. נהדרחדר נהדר. עשינו בשלישיית מנוסים לייט (סביבות 14 חדרים). משלב אווירה של חדר בריחה "קלאסי" מבחינת עיצוב וחידות מנעולים, יחד עם החדרים הטכנולוגים החדשים. חידה אחת היתה מעצבנת, כל השאר זרם ונהנינו מהאווירה. הסיום סטנדרטי, החדר אינו נגיש לכסאות גלגלים, אבל כן לקביים ולנשים בהריון. יש חידות שמיעה ואפקטים קוליים שמצריכים לפחות שומע אחד בקבוצה. ניתן לעשות גם כקבוצת תיירים (יש גרסה אנגלית לחדר). לחדר עצמו הייתי נותנת 8.5 בגלל חידהמסוימת, אבל האירוח הנפלא מעלה לו את הדירוג מבחינתי: צוות הבעלים מקסים (אין לי היכרות מוקדמת איתם) ומקצועי, יודע לכוון בהתאם ולתת את חופש הפעולה של הצוות בדיוק כמו שצריך.

השאר תגובה