פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בשל החפירות העמוקות שנעשות בתל אביב להקמת הרכבת התחתית, נפער בור בן 5000 שנה שגרם להתרחשות של אירועים על טבעיים בכלל רחבי הארץ. מערכת הביטחון והצבא נמצאו חסרי אונים מול האיום החדש. עקב כך, הכריזה ממשלת ישראל על מצב חירום לאומי! ראש הממשלה ושר הביטחון יצאו בפניה אישית ואף הוציאו צו גיוס מיוחד שקורא לכל אזרח המוכן ויכול, להתייצב להכשרת צוותי "ציידי השדים" ולהירתם למשימה! לפני שיהיה מאוחר מידי...
מקור: אתר החדר

3 ביקורות

השאר ביקורת


  1. כיף ומשעשע, לבוא בראש לפאן ופחות לשבור ראשבלי הרבה דיבורים, קפצנו ישר לתדריך, שהיה ארוך ועמוס בפרטים שגם ככה לא זכרנו את כולם (סליחה..). לדעתי יש מקום לקצר, ובחדר עצמו להניח הוראות בנוגע לאלמנטים המסוימים כאשר מגיעים אליהם, במקום לנסות לזכור ולהיכשל לתפארת.
    ההכנסה לחדר מגניבה, אם כי גם טיפונת ארוכה ורצינו שיתחיל כבר! אבל אחת המקוריות שיצא לי לחוות. גם הסיום, אגב, חמוד ומשעשע, מקורי.
    אז החדר די אווירתי ומשימתי, רמת קושי הוגנת לחלוטין וזורמת. משימות כיפיות שמתקשרות לתמה - אחת ארוכה ומצריכה סבלנות. גימיקים ומעברים מרעננים, מהנה בהחלט. גם אנשי חידות יכולים להינות אם לוקחים כל זאת מראש בחשבון.
    לא נגיש לבעלי מוגבלויות. מתאים לשני מנוסים, או שלושה-ארבעה מתחילים.
  2. מצויין!! מתוך 19 משחקים, בין הטובים שביניהם!!בדיוק זה יצא שבאותו מקום עשינו, אני ובת זוגתי, את המשחק הראשון, טיטאניק. מההתחלה קיבלו אותנו שוב בנעימות. המשחק עצמו: סיפור מצחיק וגם הזכיר לי מאד כשהייתי קטן וראיתי את הסרטים האלו. אפקטים מצויינים!! ברמה גבוהה מאד!! חידות שדורשות חשיבה רבה אבל הן לא בלתי אפשריות.
    תודה רבה על האירוח!!