פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

סנסציה! טומס אדיסון, הממציא הגדול נעלם מהמעבדתו הסודית במהלך המצאתו "המכונה לתקשור נשמות" . האם תוכלו לפענח את התעלומה והסודות של מעבר לעולם הבא וביכולתכם להחזיר את הפרופסור האגדי תוך 60 דקות.
מקור: אתר החדר

מכונה לתקשור נשמות written by arik average rating 4.8/5 - 15 user reviews

17 תגובות

  1. נחמד וטובמתייחס לגירסה של 60 דקות החידות ברמה בינונית, לא קשות מאוד, אבל מצריכות חשיבה. שימוש יפה באביזרים שנאמנים לתמה ויש קשר בין החידות לנושא החדר. גם סאונדטרק נחמד. יש צורך לשים לב לפרטים ושם קצת נתקענו. אבל החדר עבר ללא תקלות, ההפעלה היתה בסדר ומיכאל הבעלים ממש אדיב. מתאים ל2-3 מנוסים ועד ארבעה מתחילים. לא מתאים לכסאות גלגלים וכבדי שמיעה.
  2. מצוין! הושקעה מחשבה. תפאורה. חידות מצוינות. מפעיל מקסים מינוס אחד. המשימה האחרונה מאוד לא מדויקת.... לא רוצה לעשות ספוילר- אבל זה עיכב אותנו יותר מ10 דקות... לסיכום- חובה לחובבי אסקייפ רום. (לא למי שזה החדר הראשון.) לבעלי נסיון.
  3. חדר מאוד מענייןהגענו למרתון במתחם קיימים שני חדרים . עשינו את שניהם. החדר. עם עלילה מאוד מעניינת אוטנטי , מעוצב ברמה גבוהה . לפי ההסבר מהמפעיל כל הציוד המיוחד מיובא מחו"ל. מה שחשוב זה החידות , לאחר מספר חדרים שעשיתי בחדר הזה באמת צריך לעבוד עם הראש . החידות כל כך מבריקות ולא פשוטות שכאשר פותרים אתן מרגישים סיפוק רב, מה שלא קורה בהרבה חדרים. אס אם אתם חובבי חידות ולא סתם משימות לרוץ מפינה לפינה ממליצה בחום. שווה הגעה.
  4. מומלץפעם ראשונה שאני מגיב לחדרי בריחה אני הולך להגיד תאחלס מה טוב ומה לא טוב למי שחושב שזה יהרוס לו את ההפתעה בחדר או משהו כזה שלא יקרא... היינו היום 5 חדר מעניין עם חידות מעניינות היה חסר לי לפחות עוד חדר אחד להצדיק את הכסף פחות מ3 חדרים לפחות בדעה שלי באסה לשלם 100 שקל אבל אחלה של חדר לאומת אחרים שהייתי

השאר תגובה