פרטי החדר

3-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

ברוכים הבאים לריידל! התיכון המדליק ביותר בשנות ה50. בתיכון הזה אתה לא שווה כלום אם אתה לא שייך לחבורת הטי-בירדס הקוליים החתיכים, או לפינק ליידיז השנונות החצופות. היום סוף סוף הוא היום בו ניתנה לכם ההזדמנות להצטרף אליהם, אבל תחילה יהיה עליכם להוכיח את עצמכם, להראות שאתם באמת ראויים ללבוש מעיל... להעביר מסרק בשיער ושיש בכם..... גריז.
מקור: אתר החדר
גריז written by arik average rating 4.8/5 - 5 user reviews

9 תגובות

  1. בלתי נשכחחדר בריחה מהיותר כיפיים שהייתי בהם. לעומת הרבה חדרים קומיים, החידות בחדר הן טובות ומקוריות ומתאימות גם למנוסים (ניסיון של מעל 40 חדרים אגב). מה גם שאלה חידות שאתם תזכרו להרבה זמן. תעשו לעצמכם טובה ותבואו לחדר, בזרימה ועם הומור. המפעילות מדהימות וכל מילה מיותרת. בקיצור, חדר חובה לכל חובבי הז׳אנר ! :)
  2. חדר מעולה ברמות הכי טוב שהייתי בו עד עכשיו ועשיתי כבר 70 חדרים בכל רחבי הארץ מי שלא מגיע לחדר הזה מפספס את הכייף של החיים שלו אתה ממש מרגיש כמו בסרט גריז אחד לאחד מעוצב ברמה הכי מושקעת שראיתי בחיים שלי מכל חדרי הבריחה המפעילים הכי חמודים שהכרתי ומקבלים יפה את הפנים שלנו הכנסת אורחים כיפית פשוט מומלץ בחום ומיש לא הולך חבל לו על הזמן פשוט אין מילים לתאר כמה כייף היה לי שם וקיבלתי פרספקטיבה ממש חדשה ויותר טובה על הסרט ספיר וגבריאלה כל הכבוד לכם ואם הם ייפתחו עוד חדרים כאלה אני בטוח חוזרת זה בחולון והייתי עושה את החדר הזה שוב מרוב שהיה לי כייף שם

השאר תגובה