פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם תלמידי בית הספר הוגוורטס, ובשעה האחרונה הוטלה קללה ברחבי הטירה. מטרתכם להשמיד את הקללה לפני שהיא תשמיד אותכם, ויש לכם 60 דקות בלבד! כדי להשמיד את הקללה, עליכם לאסוף את ההורקרוקסים ולהציל את עצמכם ואת כל בית הספר.
מקור: אתר החדר

הארי פוטר written by arik average rating 4.3/5 - 7 user reviews

8 תגובות

  1. חדר טוב מאוד!הייתי עם קרובת משפחה מחו"ל (שנינו לבד), לה זה היה החדר הראשון ולי התשיעי, ונהנינו ממש!! *למי שזה רלוונטי לו - אפשר להסתדר בחדר אם לא כולם יודעים עברית, אבל כדאי מאוד שיהיה לפחות מישהו אחד שכן יודע :) החידות הוגנות, מגוונות, ברמות שונות וחלקן דורשות חשיבה יצירתית. על הסקאלה של קל-קשה הייתי מגדיר את החדר בינוני (הייתה חידה אחת שאתגרה אותנו מאוד). החדר מתאים לשניים! ממליץ לבוא עד ארבעה, אבל גם קבוצה של 5 או 6 יכולה להנות. התפאורה בחדר מושקעת למדי והצוות טוב ואדיב (המפעילה הייתה רותם, הייתה מאוד מאוד נחמדה!) לא אעשה לכם ספוילרים, אבל למרות שלא חייב לבוא עם ידע קודם, אם אתם מכירים מושג או שניים זה יכול לחסוך לכם זמן ;) שורה תחתונה - מומלץ!!
  2. שירות מאכזבלפני כשבוע וחצי נרשמנו לחדר של הארי פוטר. בטלפון התבקשתי לתת פרטי אשראי לצורך ביטחון בלבד כאשר הובהר לי שלא ילקח ממני כסף אלא רק אחרי שנגיע לשם. לצערי 3 קילומטרים מהיעד נתקענו עם המכונית ונאלצנו להמתין לסיוע. כשהבנתי שלא נוכל להגיע בזמן הודעתי על כך טלפונית ובשיחה לא נאמר לי שוב דבר על חיוב האשראי שלי. הופתעתי לגלות שחוייבתי על סכום המקדמה מבלי שאמרו לי דבר על כך. יותר מזה, באתר כתוב כי ניתן לבטל/ לשנות את מועד המשחק עד 24 שעות לפני שעת המשחק ולקבל החזר על המקדמה במידה ויבוטל אך לא כתוב במפורש מה קורה במקרה חירום כמו שלנו. מאוד מאכזב לגלות כי חוייבתי בתשלום המקדמה ויותר מזה בלי אף אחד שיתריע על כך מראש.
  3. הינו 4 ילדים בני 10 ומבוגר אחד. ילדים פתרו הכל לבד (כמעט 🙂 )
    החדרים מושקעים, רמה בינונית ולכן למי שפעם הראשונה (כמו הילדים שלנו) היה להם כיף. המשך היום עבר בזיכרונות מהחדר.
    לא חייבים להכיר את הספר אלא להפעיל את הראש ולפתור חידות שממש יפות.
    בקיצור נהננו.

השאר תגובה