פרטי החדר

3-10 שחקנים
75 דקות
אין ביקורות. הוסף ביקורת

הסיפור

התעלומה מתרחשת במוזיאון בית רוקח, ביתו של שמעון רוקח , מייסד השכונה העברית הראשונה מחוץ ליפו, בשנת 1887 .המבנה העתיק, בעל הכיפה, בולט בהדרו למטיילים לאורך פארק המסילה. הרעיון למיזם החדש נולד על ידי בני המשפחה. כבר לפני שנים, דיווחו מבקרים על כך שראו דמות רפאים שקופה, חולפת במבנה. התאורים התאימו לדמותו של אלעזר, אחיו של שמעון, שהיה בין מייסדי ראש פינה וזכרון יעקב ובזכותו הגיעו מאות משפחות לארץ. אלעזר היה גם שותף בהקמת נווה צדק. קרע אידיאולוגי קשה התפתח בין שני האחים והסתיים בנתק עמוק. המשפחה הגיע למסקנה שרוחו של אלעזר נשארה חסרת מנוח ועל המשפחה מוטלת החובה לאחות את הקרע. כאן אתם המשתתפים, נכנסים לפעולה ועליכם למצא את הדרך לפייס את הרוח. בדרכיכם תעברו הרפתקאות רבות, כולל נסיעה אמיתית בארץ רחוקה ושיטוט בבית קברות יהודי מתחת לאדמה.

על החדר

בשונה מחדרי בריחה אחרים, הדגש כאן הוא על התוכן ההיסטורי והדרמה. המשחק משתרע על פני שתי קומות ובתוכו חללים רבים המשלבים חפצים מקוריים של המשפחה.
העיצוב המרשים, השחקניות הנפלאות והטכנולוגיה האור קולית המתקדמת, מעבירים את המשתתף חוויה עמוקה. המשימות במשחק מגוונות ומאתגרות אבל אין צורך למהר והמשחק נמשך כשעה ורבע בהנאה צרופה.

מחיר

בכל ימות השבוע
3 משתתפים: 480 ש"ח
4 משתתפים: 600 ש"ח
5 משתתפים: 700 ש"ח
6 משתתפים: 780 ש"ח
7 משתתפים: 840 ש"ח
8 משתתפים: 880 ש"ח
9 משתתפים: 945 ש"ח
10 משתתפים: 1000 ש"ח
הערות
* הכניסה לילדים מגיל 10 ואילך בליווי מבוגר
* המשחק אינו מתאים לאנשים עם מוגבלות תנועה בשל הצורך לעלות במדרגות במהלך המשחק
* המשחק אינו מתאים לנשים בהריון, חולי לב ואפילפסיה. במשחק המשתרע על פני שתי קומות ישנם שני חללים העלולים לעורר אי נוחות לאנשים הסובלים מקלסטרופוביה
* על המשתתף להישמע להנחיות המפעיל במשך כל הפעילות והוא יוכל להסתייע במפעיל בכל בקשה
* על המשתתפים להשאיר את תיקם האישי ואת הטלפון הסלולרי בלוקר שבמקום. לא תותר כניסה למשחק עם תיק אישי ו/או מכשיר סלולרי או מצלמה
* במועד ביצוע ההזמנה תתבקשו להשלים את התשלום עבור המשחק
* יש להגיע 10 דקות לפני תחילת המשחק ולהציג בכניסה את אישור ההזמנה
* במקרה של איחור מעל 15 דקות מהשעה שנקבעה המשחק עלול להתבטל ללא החזר תשלום. אנו מחוייבים לכם ולקבוצה שאחריכם

אין ביקורות

השאר ביקורת