פרטי החדר

3-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

ילד אחד שבוי, שישים דקות, ורק הזדמנות אחת. אם חיפשתם מקום בו תוכלו להעביר 60 דקות בנחת ושלווה זה לא המקום! הגיע לידנו מידע אודות הילד החטוף של מפקד יחידת הביון, אתם נבחרתם להציל אותו, בעוד 60 דקות השעה תהיה חצות והכנופיה הקולומביאנית שמחזיקה בילד תחזור להעביר אותו למקום מסתור חדש. ניסינו מספר פעמים לעלות על עקבותיהם של הקולומביאניים, אך המשימה כשלה, הקבוצות לא היו מספיק זריזות ומספיק מדוייקות, הכנופיה עלתה עליהם והרגה אותם. לכן, אתם הטובים ביותר, הזריזים ביותר והמקצוענים ביותר, נבחרתם לקבוצה שתצא לפעולת ההצלה של הילד השבוי. בעוד רגע ישמע צליל פעמוני העיר ותהיה לכם שעה אחת בלבד כדי למצוא את המיקום המוערך בו הכנופיה מחזיקה בילד, למצוא את המרתף, להציל את הילד ולברוח כמה שיותר מהר. האם אתם מספיק אמיצים כדאי לצאת למשימה ולהציל את הילד? האם בחרתם קבוצה מספיק טובה, ומספיק אמינה למשימה? גורלו של הילד הזה אך ורק בידיכם.
מקור: אתר החדר

43 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מצויןלייק גדול לחדר. חידות קשות אך מאתגרות ומיוחדות. תפאורה יפה ומתאימה לסיפור. המפעליה אליזבט מקסימה. נהנתי מאוד. זה חדר מספר 37 שלי ועדיין הופתעתי מהחידות. ממליצה בחום
 2. חדר מדהים שווה ביקור הגענו לחדר כזוג ( 30 חדרים בערך , 4 חדרים ) סיימנו תחדר ב52 דקות.
  החדר עצמו הוא חדר מסוג החדרים שאני אוהב ( מקבילי ) ככה שכל אחד יכול למצוא פינה לעצמו בחידות.
  החידות עצמן לא מסובכות מידי אבל כן דורשות חשיבה מחוץ לקופסא ( הצעה שלי זוגות לא מנוסים יתקשו מאוד בחדר שכזה )
  העיצוב של החדר מדהים מהסאונד שנשמע בחדר לאורך המשחק ועד הפריט הכי קטן .
  אליזבט הייתה המפעילה שלנו. היא הייתה נחמדה מאוד לא דחפה לנו רמזים מבלי שביקשנו ובסך הכל הייתה מצויינת
 3. אחלה חדר!היינו 4 חברות עם קצת ניסיון (5-10 חדרים) ורצינו חדר מאתגר, תכנולוגי, מעניין ולא כל כך מפחיד. לא התאחזבנו! בן ארובה היה מלא בחידות רלבנטיות לנושא שתרמו לאווירה של החדר. דרוש המון עבודת צוות כדי להצליח ופיתרנו את החדר ב-56 דקות. (עם כבר משלמים לשעה, כדאי לקבל את הערך.) השרות היה טוב והרמזים שקיבלנו לא הרסו את החידות - פשוט נתנו קצת כיוון.
 4. חדר שנכנס לטופ 5 שלי! החדר מצויין, הרבה מאוד חידות חדשניות שלא ראינו עד כה באף חדר אחר. אליזבט הפעילה אותנו והייתה מצויינת, כניסה אווירתית מאוד לחדר! תפאורה מושקעת מאוד עם המון אלמנטים חשמליים. הלכנו אחרי החדר הזה גם לקרקס האימה שלהם שהיה פשוט מטורף.חדר שנכנס לטופ 5 שלי! החדר מצויין, הרבה מאוד חידות חדשניות שלא ראינו עד כה באף חדר אחר.
  אליזבט הפעילה אותנו והייתה מצויינת, כניסה אווירתית מאוד לחדר!
  תפאורה מושקעת מאוד עם המון אלמנטים חשמליים.
  הלכנו אחרי החדר הזה גם לקרקס האימה שלהם שהיה פשוט מטורף.
 5. חדר מעולה:) הגענו לחדר עם ניסיון של בסביבות 7 חדרים קודמים והוא היה בין הטובים והמהנין ביותר אם לא הכי..
  החידות בחדר טובות ולא קלות אבל הגיוניות והעיצוב שלו מגניב
  בנוסף האירוח היה מדהים והכי טוב שקיבלנו מכל החדרים שהיינו
 6. חדר מעולה!הלכנו 4 אנשים והיה פשוט מעולה!!! קצת מפחיד! הוא חדר די קשה אז הוא לא מומלץ למתחילים, תפאורה מושקעת! מדריכה מעולה!!! חוויה מיוחדת ממליצה!!!
 7. מומלץהגענו לחדר לאחר שעשינו את החדר השני שלהם קרקס האימה ומאוד נהנינו . החדר לא נופל ברמה . מאתגר מאוד עם הרבה חידות פחות מנעולים. הגענו זוג למרות שמתאים ל3. ממליצה להגיע 3 ומעלה כי בזוג הוא טיפה קשה. אירוח מדהים ! ממליצה להגיע ולעשות את שני החדרים שלהם.
 8. במשחק הזה פשוט מבוזבז! זה הדבר הבא של האטרקציות. פשוט תמצאו לכם שעה באיזה יום ורוצו... עשינו ביום אחד את שני החדרין שלהם, קרקס האימה ובן ערובה ופשוט וואו!!!במשחק הזה פשוט מבוזבז!
  זה הדבר הבא של האטרקציות. פשוט תמצאו לכם שעה באיזה יום ורוצו... עשינו ביום אחד את שני החדרין שלהם, קרקס האימה ובן ערובה ופשוט וואו!!!
 9. היינו זוג , החדר הכי טוב שהיינו עד היום... גם מבחינתי וגם מבחינתו... הרבה חידות מאוד יצירתיות, עיצוב מהמם ואווירה נפלאה.. היה גם אירוח מאוד מקבל, עם קפה ועוגיות. בטוחים שנחזור לחדר השני שלכם!! תודה רבההיינו זוג , החדר הכי טוב שהיינו עד היום... גם מבחינתי וגם מבחינתו... הרבה חידות מאוד יצירתיות, עיצוב מהמם ואווירה נפלאה..
  היה גם אירוח מאוד מקבל, עם קפה ועוגיות.
  בטוחים שנחזור לחדר השני שלכם!! תודה רבה
 10. היה מצויין תודה רבה על האירוח!!! חדר הטוב ביותר שהייתי!! מרתק מותח והכי חשוב מגבש ביותר!!!היה מצויין תודה רבה על האירוח!!!
  חדר הטוב ביותר שהייתי!! מרתק מותח והכי חשוב מגבש ביותר!!!
 11. מדהים!!חדר מדהים רוצו!
  חידות מאתגרות חדר ברמה קשה היינו 6 ולכולם היה מה לעשות .
  אווירה טובה בחדר .
  חדר חדשני ומפתיע
 12. היינו 3 שחקנים היה ממש כיף, נהנינו מכל רגע במשחק... משחק שונה ממה שהיינו בו עד היום, לגמרי חדר דור 3.0.. שווה לנסות! מגבש מאוד:*היינו 3 שחקנים היה ממש כיף, נהנינו מכל רגע במשחק...
  משחק שונה ממה שהיינו בו עד היום, לגמרי חדר דור 3.0..
  שווה לנסות! מגבש מאוד:*
 13. חדר הבריחה הכי מאתגר שהייתי בו עד היום... היה ממש כיף לפתור את החידות... תפאורה מהממת, ממש נכנסו לסיפור ממליץ בחום!!!חדר הבריחה הכי מאתגר שהייתי בו עד היום... היה ממש כיף לפתור את החידות... תפאורה מהממת, ממש נכנסו לסיפור ממליץ בחום!!!
 14. אחלה של מקום, חידות מעניינות. בדרך כלל בחדרים שהיינו עד היום היה לי חסר אווירה. החדר הזה פשוט גרם לאווירה מטורפת... לכל מי שאוהב אווירה זה החדר. טופ 3 שלי!אחלה של מקום, חידות מעניינות. בדרך כלל בחדרים שהיינו עד היום היה לי חסר אווירה. החדר הזה פשוט גרם לאווירה מטורפת... לכל מי שאוהב אווירה זה החדר.
  טופ 3 שלי!
 15. חדר אווירה מצויין, עם המון חידות מאתגרות, דברים חדשים שלא ראינו עד היום. יצאנו קצת אחרי שעה, היה שווה כל רגע. לגמרי חדר דור 3.0 שאוכל קלללל את כל החדרים באיזור!!!חדר אווירה מצויין, עם המון חידות מאתגרות, דברים חדשים שלא ראינו עד היום.
  יצאנו קצת אחרי שעה, היה שווה כל רגע.
  לגמרי חדר דור 3.0 שאוכל קלללל את כל החדרים באיזור!!!
 16. Супер!!Отличная новая комната!Мы пришли с детьми и всем было интересно,загадочно и весело.Много интересных и сложных миссий.Оригинальное оформление.Все выполненно качественно и на высоком уровне.
 17. חדר מעולה #חדרבריחה_בןערובה

  אז ככה היינו 8 אנשים חלק עם ניסיון בחדר אחד וחלק ללא חדרים בכלל!!!
  החדר קשה בשביל אנשים לא מנוסים חייבת להודות.
  נהננו מאוד המפעילה הייתה מעולה לא זרקה סתם רמזים למרות שהיו פעמים שנתקענו, רק כשביקשנו היא הכווינה אותנו אבל גם אז בלי לתת פתרונות.
  הבעיה היחידה עם החדר זה שהאלקטרוניקה שם עובדת לאט ובדילאי ככה שהייתב איזו חידה שתיים שפתרנו אבל בגלל שיש דילאי אז חשבנו לא פתרנו ונכנסו לאיזה לופ לא יעיל וזה היה קצת מתסכל.
  חוץ מזה החדר היה מושלם כיפי חידות מחשבה לא סתם לפתוח מנעולים.
  למרות שכולם השתתפו לדעתי 8 אנשים בחדר זה הרבה מהסיבה הפשוטה שכולם עושים מיליון דברים ואף אחד לא יודע מי עשה מה וזה מעכב את ההתקדמות.
  החדר ממש מושקע, סוחף ומעניין ממש נהננו!!!
 18. היינו שישה משתתפים היה מצויין. מהרגע שקיבלו אותנו הרגשנו שחווית הלקוח חשובה עבורם. נכנסנו לחדר והיה סוף הדרך. הרבה חידות לכולנו היה מה לעשות בחדר רוב הזמן. עיצוב ותפאורה מאוד מושקעת. ממליצה בחום בשם כל הקבוצה!!היינו שישה משתתפים היה מצויין.
  מהרגע שקיבלו אותנו הרגשנו שחווית הלקוח חשובה עבורם.
  נכנסנו לחדר והיה סוף הדרך. הרבה חידות לכולנו היה מה לעשות בחדר רוב הזמן.
  עיצוב ותפאורה מאוד מושקעת. ממליצה בחום בשם כל הקבוצה!!
 19. חדר חידות מצויין עם אווירה מטורפת.טוב אז שוב פעם חדר של חברת Lost.
  ושוב פעם חדר מצויין בכל קנה מידה.
  נכנסו לחדר באופן הכי מפתיע עד היום, פתרנו המוןןןן חידות שלא ראינו עד היום באף חדר אחר לא בארץ ולא בחול.
  בזכות העיצוב המושקע ביותר נכנסו לאווירת מתח מטורפת והייתה חוויה בין הטובות שחוויתי. ממליץ ביותר לא לפספס!
 20. שבוע שעבר הייתי עם חברה שלי , חדר מצויין , חידות מאתגרות חוויה אדירה , בתור מישהו חובב התחום ממליץ בחום . וממתין בקוצר רוח לחדרים חדשים מאותו בית היוצר שבוע שעבר הייתי עם חברה שלי , חדר מצויין , חידות מאתגרות חוויה אדירה , בתור מישהו חובב התחום ממליץ בחום . וממתין בקוצר רוח לחדרים חדשים מאותו בית היוצר
 21. משחק מצויין!אדיר! זו הפעפ הראשונה שלי באטרקציה כזו, ואני חייב לציין שאחרי שחצי שנה אמרתי שזה לא בשבילי. היום הבנתי עד כמה זה כיף.
  חוייה שאסור לפספס, מי שלא היה תגיעו ותבינו בעצמכם!
 22. חדר מומלץחדר מצויין מלא תוכן, כל רגע הרגשנו שיש לנו מה לעשות.
  חידות ברמה גבוה מאוד גם מחשבתית וגם עיצובית.
  אווירת מתח ופחד יחד בחדר.
  חדר מומלץ ביותר!
 23. היינו אתמול בחדר בן ערובה אחרי כמה חדרים שדי איכזבו אותנו . לחדר הזה הייתה ציפייה גבוה אחרי שהיינו בחדר השני של החברה קרקס האימה.
  ואכן הם עמדו בציפיות האירוח נפלא. החידות מאתגרות מאד,
  העיצוב פשוט וואו .
  אין לי מה להגיד יותר מפשוט תלכו ותראו אחד החדרים הטובים שעשינו .
  תודה לאליזבט על הסבלנות הייתה אחלה מפעילה
 24. ממליצים ממליצים ממליצים!!
  חדר חידות אדיר , המון חידות ומשימות אין ציד מנעוליים בחדר המון אלקטרוניקה, היו המון חידות שלא ראינו במקומות אחרים .
  אפילו שהחדר לא מפחיד היו כמה רגעים שחששנו על חיינו
  לגמרי חדר מומלץ .
  האירוח היה מאד נעים
  לגמרי מחכים לעוד חדרים שלכם .
  אם אתם בצפון אתם פשוט חייבים להגיע לשם
  שווה כל שקל
  הטופ של הצפון
  תודה רבה לאליזבט המפעילה!
 25. אז אתמול ביקרנו בחדר החדש של הרשת Lost..
  חייב לציין שהרשת הזו קודם כל מעלה את איכות החדריל בצורה בלתי רגילה.. ודבר שני מעלה את האיכות מחדר לחדר.
  בן ערובה חדר מצויין לאוהבי אקשן.. במשך שעה שלמה!(ואנחנו נסיוניים) פתרנו משימות.. המון חידות כלכך מגניבות! שפשוט הופתענו כל פעם מחדש.. חידות איכותיות ששומרות את עלילת החדר. כמה אלמנטים מפחידים והרבה מאןד עיצוב!!

  לגמרי נכנס לטופ 5 שלי!
  חדר Best באיזור..
 26. שוב הגענו למתחם של לוסט
  הרכב של 6 עם ניסיון משתנה.
  לחדר החדש שלהם בן ערובה .
  חדר חידות מאתגר ביותר ברמת קושי קשה המון חידות ומשימות לכל אורך המשחק היינו הרכב יחסית גדול ולכולם היה מה לעשות בחדר .
  עיצוב מטורף , הינו לפני כן בקרקס האימה החדר השני שלהם ודימה ואחיזבט הפעילו אותנו וגם היום פגשנו אותם שוב יחס מדהים אישי וכיפי .
  תודה רבה לכם הייתם 10
  ממליץ לכולם להגיע חדר ברמה מאד גבוה