פרטי החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר
2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מזה דורות שמשפחת שוקרי מצטיינת בהכנת חומוס. האחים הצעירים, סמיר ועמיר שוקרי, הביאו את מלאכת הכנת החומוס לאמנות של ממש. אך הקנאה בין האחים הובילה למריבה גדולה. עליכם להגיע אל חומוסיית "מלך החומוס" ולעשות סולחה בין האחים - כי חומוס עושים באהבה או שלא עושים בכלל
מקור: אתר החדר

6 ביקורות

השאר ביקורת


 1. אכזבה ענקיתהיחס המגעיל התחיל עוד לפני שהגענו, כאשר התקשרנו לדעת את המיקום המדוייק ומה הקוד כניסה לבניין, ונעננו בהתעלמות ודיברו מגעיל.
  כשהגענו כבר לחדר האוירה הייתה איומה .
  אני לחדרים של פאניקה לעולם יותר לא חוזרת ובטח ובטח לעולם לא אמליץ עליהם.
  היחס מגעיל, מזלזל ברמות, החדר עצמו על הפנים.
  אכזבה וגועל כבר אמרתי....
 2. מאד מאכזבהזמנו חדר בחברת פאניקה וכשהגענו לשם נאמר לנו כי התור שלנו בוטל. איש לא טרח ליצור עימנו קשר וליידע אותנו כי החדר שלנו בוטל ונסענו סתם עד לתל אביב. הציעו לנו כפיצוי את החדר בהנחה משמעותית להזמנה הבאה כדי שנחזור ואף קיבלנו מבעל המקום קוד לצורך זיהוי ולקבלת ההנחה. כשהזמנו את החדר בשנית והצגנו את הקוד, בעל המקום הכחיש את ההנחה שהוצעה לנו וניסה לגבות מאיתנו מחיר גבוה יותר מהמחיר שהוצע לנו במקור. אנחנו מאד מאוכזבים וכועסים שכן כצרכנים הוטענו פעמיים וההנחה שהוצעה לנו במקור, הוצעה בגלל פאשלה שלהם.
  לא שירותי, לא אמין ולא מקצועי. אנחנו לא נחזור לחדרים של חברת פאניקה וגם לא נמליץ.
 3. מצחיק, מאתגר חידתית, כייפי וטעיםםםם! שיחקנו ששה לכבוד יומולדת 15 של הבן הגדול, (בני תשע-42)כולם נהנו בטירוף!
  צחקנו מאוד, שברנו את הראש, והכי חשוב :ניגבנו חומוס טעים,שהכנו בעצמנו במהלך החדר. הרעיון שבחדר הוא שבמהלך פיתרון החידות מקבלים רכיבים ,שעימם מכינים חומוס ,שאוכלים בגאווה בסוף.
  בעקבות החוויה שלנו, המלצנו על החדר לבני משפחה וחברים בהרכבים שונים, וכולם נהנו גם הם מאוד.הנאה מובטחת!
 4. חדר שהוא פאן טהור , גם מהנה וגם טעים ,במהלך החדר צוחקים ,נהנים פותרים חידות חכמות ומכינים חומוס! מי לא אוהב חומוס, כל פתרון חידה מספק לך עוד מוצר לחומוס המשולם . הכי מומלץ בעולם