פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מזה דורות שמשפחת שוקרי מצטיינת בהכנת חומוס. האחים הצעירים, סמיר ועמיר שוקרי, הביאו את מלאכת הכנת החומוס לאמנות של ממש. אך הקנאה בין האחים הובילה למריבה גדולה. עליכם להגיע אל חומוסיית "מלך החומוס" ולעשות סולחה בין האחים - כי חומוס עושים באהבה או שלא עושים בכלל

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 250 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 600 ש"ח
7 משתתפים: 700 ש"ח
8 משתתפים: 800 ש"ח
הנחות:
₪10 הנחה לחיילים בשירות חובה בהצגת חוגר
כניסה חינם לילד אחד עד גיל 10, בקבוצה של 4 משתתפים או יותר. מותנה בשחקן מבוגר אחד לפחות.

הערות:
● החדר איננו מתאים לסובלים מאלרגיה לחומוס, סומסום ולשום (לא חובה להשתמש בשום)
● החדר הינו טבעוני ואיננו כולל רכיבים מן החי
● כיוון שהחדר הינו מקבילי, ההרכב האופטימלי למשחק הינו 3 משתתפים ומעלה

מלך החומוס written by arik average rating 4.2/5 - 5 user reviews

5 תגובות

  1. מאד מאכזבהזמנו חדר בחברת פאניקה וכשהגענו לשם נאמר לנו כי התור שלנו בוטל. איש לא טרח ליצור עימנו קשר וליידע אותנו כי החדר שלנו בוטל ונסענו סתם עד לתל אביב. הציעו לנו כפיצוי את החדר בהנחה משמעותית להזמנה הבאה כדי שנחזור ואף קיבלנו מבעל המקום קוד לצורך זיהוי ולקבלת ההנחה. כשהזמנו את החדר בשנית והצגנו את הקוד, בעל המקום הכחיש את ההנחה שהוצעה לנו וניסה לגבות מאיתנו מחיר גבוה יותר מהמחיר שהוצע לנו במקור. אנחנו מאד מאוכזבים וכועסים שכן כצרכנים הוטענו פעמיים וההנחה שהוצעה לנו במקור, הוצעה בגלל פאשלה שלהם. לא שירותי, לא אמין ולא מקצועי. אנחנו לא נחזור לחדרים של חברת פאניקה וגם לא נמליץ.
  2. מצחיק, מאתגר חידתית, כייפי וטעיםםםם! שיחקנו ששה לכבוד יומולדת 15 של הבן הגדול, (בני תשע-42)כולם נהנו בטירוף! צחקנו מאוד, שברנו את הראש, והכי חשוב :ניגבנו חומוס טעים,שהכנו בעצמנו במהלך החדר. הרעיון שבחדר הוא שבמהלך פיתרון החידות מקבלים רכיבים ,שעימם מכינים חומוס ,שאוכלים בגאווה בסוף. בעקבות החוויה שלנו, המלצנו על החדר לבני משפחה וחברים בהרכבים שונים, וכולם נהנו גם הם מאוד.הנאה מובטחת!

השאר תגובה