פרטי החדר

4-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בעקבות דברי ביקורת שפרסמתם כלפי הממשל אודות תפקודו, יחידה מיוחדת אשר אמונה על השתקת מבקרים חטפה אתכם ואשפזה אתכם במכון לבריאות הנפש. המכון לבריאות הנפש ידוע לשמצה בדרכי ההתעללות הקשות שבו ובקושי לשכנע את הצוות הרפואי כי תהליך ההחלמה הסתיים. השעה היא ארבע לפנות בוקר והאחות האחראית נרדמה. נצלו את הסיטואציה בכדי לברוח!
מקור: אתר החדר

5 ביקורות

השאר ביקורת


 1. לא נהנתיהלכתי עם חבר לחדר,שנינו מנוסים עם נסיון של יותר מ20 חידות נתקענו בחדרים...
  היו חידות נהדרות והיו כאלה שלא היו קשורות לכלום והיה כאלה חידות שפתרת אבל לא הסבירו איך להכניס.
  הכל היה יכול להיות יותר טוב עם המפעיל היה בקשר איתנו אבל הוא לא היה, היה קטע שצעקנו לו 20 דקות כדי שיעזור ו3 פעמים שאל אם אנחנו רוצים עזרה ורק בפעם השלישית עזר...

  בקיצור חדר עם פוטנציאל ענק עם טיפה יותר הכוונה ישירות יותר טוב
 2. מומלץבאנו 3 אנשים לא כל-כך מנוסים. סבא סבתא ונכד בן 14 יותר מנוסה מהם. פבל המפעיל היה נחמד מאד, החדר נראה אותנטי, החידות קשורות אחת לשנייה ודורשות מחשבה. בקיצור, נהננו מאד. ממליצים בחום!
 3. בקורת הגיעו היום 5 אנשים לאחר שהתקשרתי עשרות פעמים לשאול אם נוכל להגיע עם שובר "דור חדש" .
  שוחחתי עם פבל ועם בחורה שהבטיחו לחזור ולהודיע לי כמה ישלמו עוד 2 משתתפחם. לאחר מעל 20 טלפונים שבהם לא נענתי הגעתי בכל זאת.
  המפעיל היע תום .הוכנסנו לחדר .למרות שנתקלנו בקשיים צרחנו נפנפנו דפקנו קראנו תום לא התייחס לצרחות שלנו. הרגשנו שננטשנו באמת בבית חולים לחולי נפש..
  הצרחות שלנו נמשכו דקות ארוכות דבר שפגע בהנאה שלנו והאריך מאוד מאוד מאוד את התקדמותינו בחדר.
  אנחנו מנוסים מאוד מעולם לא נתקלנו במצב שנאלצנו לצרוח כמו מטורפים כדי שהמפעיל יתייחס אלינו .
  ההרגשה היתה מאוד לא נעימה .
  וגרעה מאוד מההנאה. כשיצאנו תום טען שלא שמע אותנו .למרות שהצרחות שלנו נשמעו לדעתי אף מחוץ למתחם .
 4. חדר מעולה ומאתגר! ממש נהנינו!עשינו הרבה חדרים והחדר הזה היה ממש מוצלח. החידות מאתגרות אבל זורמות, הכל עובד כמו שצריך. הרעיון עצמו מדליק.
  מאז לא הפסקתי להמליץ על החדר לכל החברים!
 5. עשינו מרתון בכל החדרים... החזר הזה פשוט חדר מעולה! באנו קצת סקפטיים כי המקום ממש חדש. אנחנו כל כך נהננו! חדר אחר, חידות מאתגרות ואלמנטים מיוחדים.. מומלץ!!מעולה!!